Forum

Poseta Totally Red prodavnici - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > Vapers skupovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-04-2015, 12:12   #1
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 255
Pohvaljen: 457
Nivo reputacije: 133
maestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosi
Uobičajeno Poseta Totally Red prodavnici

Dakle, kao sto sam naslov teme kaze, hteo bih da organizujem jednodnevnu posetu prodavnici Totally Red radi degustacije Hellas tecnosti. Ja licno, a verujem i da dosta forumasa koristi hellas tecnosti pa ko nije probao sve arome, evo prilike da se isprobaju i pokupuju na licu mesta one koje vam se svide (ili ako neko zeli da poseti prodavnicu, Dalibora ili Vranje ). Posto sam ja iz Sapca, svakako bih morao da prodjem kroz Beograd pa bih mogao da pokupim jos troje iz BGa (ili okoline) koji su zainteresovani. Nasli bismo se ujutru oko 10 sati u Beogradu, popili kafu negde i krenuli ka Vranju. Ja sam planirao da to bude jedan dan krajem naredne nedelje, nije striktno koji ce biti pa mozemo da se dogovorimo, ima jos vremena. Putne troskove bismo podelili i kostalo bi ukupno 2000 din svakog. Kao sto sam vec napisao, ja bih povezao jos troje, a ako bude vise zainteresovanih ili nisu svi iz Beograda, mozemo se organizovati sa 2 automobila, sastati na nekoj lokaciji prema Vranju i krenuti zajedno.

maestro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 13:51   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,039
Pohvaljen: 10,422
Nivo reputacije: 1559
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Poseta Totally Red prodavnici

Generalno sam zainteresovan ako na poslu ne bude pakao
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-04-2015, 14:35   #3
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,180
Pohvaljen: 1,733
Nivo reputacije: 318
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

+1

Ako bude mesta bilo bi kul da me pokupite kod pojata, ako ne bude mesta prikljucicu se konvoju

(Samo ako budem slobodan sto se posla tice)

Be Free Without WiFi n TV
shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 14:50   #4
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,773
Pohvaljen: 4,031
Nivo reputacije: 731
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Zainferesovan.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 15:07   #5
maestro
Veteran

maestro's avatar

maestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosi

Mozda bi subota bila najpogodnija ako vam je slobodan dan sto se posla tice ili ako taj dan mozete da ga eskivirate. Proverite planove do sredine nedelje da ne bismo jedan dan pred put dosli u situaciju da se neko prijavi pa otkaze.

Staro 18-04-2015, 15:29   #6
sladoledzija
Iskusan član

sladoledzija's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 26
Pohvaljen: 218
Nivo reputacije: 44
sladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosi

Iso bi i ja, planirao sam posetu...al u Nedelju imam svadbu kod brata, bice guzva po kuci. Nema sanse da se neprimetno izgubim
sladoledzija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 15:47   #7
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 294
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Sabac sutra sam u vasem gradu, pa mozemo da popijemo koju

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 15:50   #8
sladoledzija
Iskusan član

sladoledzija's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 26
Pohvaljen: 218
Nivo reputacije: 44
sladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosisladoledzija ima čime da se ponosi

cijem?
sladoledzija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 16:18   #9
maestro
Veteran

maestro's avatar

Citat:
Originalna poruka od Puk. Hans Landa Vidi poruku
Sabac sutra sam u vasem gradu, pa mozemo da popijemo koju
Moze, moze, javi kad stignes.

Zahvalili :
Staro 18-04-2015, 20:29   #10
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 38
Pohvala: 1,028
Pohvaljen: 628
Nivo reputacije: 156
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Vašar?

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-04-2015, 01:35   #11
maestro
Veteran

maestro's avatar

Vasar je tek krajem septembra, ovo je samo poseta u tranzitu.

Staro 22-04-2015, 23:57   #12
maestro
Veteran

maestro's avatar

@c-hell @Guru

Kakvo je stanje sa poslom u subotu, idemo li za Vranje? Ako je jos neko zainteresovan, javljajte se slobodno.

Staro 23-04-2015, 00:00   #13
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,170
Nivo reputacije: 291
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

fotke su obavezne

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2015, 01:03   #14
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,039
Pohvaljen: 10,422
Nivo reputacije: 1559
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Javljam ti u toku sutrašnjeg dana
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2015, 03:03   #15
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,180
Pohvaljen: 1,733
Nivo reputacije: 318
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ja za ovu nedelju nikako... S'hebali nesto s snabdevanjem vode, vec 3. dan nemamo vodu u gradu a ko zna kad cemo dobiti-pominje se nedelja.

Be Free Without WiFi n TV
shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > e-cigSerbia caffe > Opuštanje > Vapers skupovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:05 sati.