Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-04-2015, 15:03   #1
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,423
Nivo reputacije: 1149
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Zakljucavate li svoje modove?

Citat:
A local guy bought his wife a new mech mod. She didn't lock it and put it in the side door as she and her husband met a realtor to look at a new house. It continued to fire until it vented.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 15:16   #2
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,507
Pohvaljen: 3,240
Nivo reputacije: 538
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Zakljucavate li svoje modove?

Uvek... Malo pre pokazah zeni fotku, slogirala se... Odmah mi pruzila svoju egicu koju je do tad purnjala i rekla mi, "stavi ovo tamo", misleci da je odlozim na stocic... Hehehe...

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 15:22   #3
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 40
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,540
Nivo reputacije: 541
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Ovo sa slike se verovatno desilo u USA,kao što se i do sada gomila gluposti vezana za e-cig dešavala,od eksplozije u ruci preko spaljivnja automobila do spaljivanja kuće...

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 15:40   #4
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 347
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Uz svu paznju meni se desilo dva puta za dve godine, jednom da ne zakljucam a drugi put da ne primetim da je neko otkljucao. Oba puta je bio Nemesis u pitanju, jednom istopljena izolacija na Igo-L a drugi put, na Heronu. U prvom slucaju baterija je samo prestala da radi, bez ikakvih specijalnih efekata, crvena efest 2000mah a u drugom slucaju, kick je odradio svoje i prekidao stuju pa je proslo bez ozbiljnijih posledica.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 15:44   #5
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 316
Pohvaljen: 1,314
Nivo reputacije: 179
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Pitaj Boga kakve je baterije ovaj koristio na mehaničkom modu... Unprotected 100%.
Znam jednog isto tako mu eksplodirala baterija u modu... U nedostatku čekića uzeo Vamo i mlatio orase...
.
P.S. Šala mala...

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 16:11   #6
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 537
Pohvaljen: 403
Nivo reputacije: 103
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

I kad mi je u jakni,uvek napipam da li je zakocen(nemezis).Uslo u glavu kao i vezivanje pojasa
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-04-2015, 18:11   #7
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,944
Pohvaljen: 6,143
Nivo reputacije: 909
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Mehanicke uvek zakljucam kad mi nisu u ruci (na stalku i u dzepu). VW nocu i na punjacu kad su ugasim a u dzepu obavezno zakljucam ili ugasim, zavisi koliko dugo ih necu vaditi. Ne vidim zasto ne preduprediti nesrecu minimalnim utroskom vremena.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 19:16   #8
stole_sb
Aktivan član

stole_sb's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 22
Pohvaljen: 22
Nivo reputacije: 15
stole_sb je na dobrom putustole_sb je na dobrom putustole_sb je na dobrom putu

Praxis to odradi sam od sebe, tako da se ne sekiram da li je zakljucan ili nije
Ali nocu obavezno vadim bateriju iz moda, sta ga znas, nocu se desavaju cudne stvari

Sent from my NexusHD2
stole_sb nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-04-2015, 21:21   #9
Goran_M.
Senior

Goran_M.'s avatar

Registrovan: Mar 2015
Pohvala: 316
Pohvaljen: 1,314
Nivo reputacije: 179
Goran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputacijuGoran_M. ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od stole_sb Vidi poruku
...Ali nocu obavezno vadim bateriju iz moda, sta ga znas, nocu se desavaju cudne stvari

Sent from my NexusHD2
U pravu si, i meni je prije 2 godine par puta zaredom "neko" preko noći krao tekućinu... a znam da osim mene u kući niko ne pari. Ujutro se probudim i vidim da nivo tekućine u tanku nije isti ko kad sam ga ostavio navečer. Potpuna misterija... došlo mi je da dežuram da vidim ko je...
Na kraju sam primjetio da mi je počeo slinit spoj između tanka i baze.
A iStick gasim isključivo dok je u džepu duže vremena, uglavnom je vazda otključan. Spinnere nikad nisam zaključavao.

Eleaf iStick Pico + Merlin RTA, iStick 40W TC + Kangertech Protank ll
Goran_M. nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-04-2015, 11:42   #10
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 296
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

Nemam naviku da zakljucavam, cak sam vise puta zakuntao sa otkljucanim . Losa navika.

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-04-2015, 17:43   #11
Morgana
Senior

Morgana's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1,243
Pohvaljen: 1,040
Nivo reputacije: 157
Morgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputacijuMorgana ima reputaciju

Kad stavljam u torbu obavezno zakljucam.

Na poslu vodim racuna o tome ali kod kuce ne

Imam nekoliko stalaka ali mi u njima stoje samo modovi koje ne koristim ili ih necu koristiti tog dana ( Stalci su mi uglavnom puni - flajkama srafcigerima i raznoraznim glupostima )

Modovi mi se uglavnom nalaze svuda - na dohvat ruke

pa ih samim tim i ne zakljucavam - sem kad treba da spavam

Morgana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-04-2015, 19:23   #12
standza
Veteran

standza's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 433
Pohvaljen: 572
Nivo reputacije: 124
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

Ja sam jednom stavio Nemesis u torbici i legao da spavam. Kada sam se probudio imalo je sta da me ceka. Kako sam ga uhvatio, tako sam ga ispustio. Bio je uzaren. Istopila se izolacija na kajfunu, ma haos. Odlicno smo prosli jer se nismo zapalili. Bateriji nije bilo nista i jos je koristim, PF panasonic. Desilo mi se to jos par puta ali ovo je bilo najkriticnije. Nije mi bas najjasnije kako je baterija izdrzala celu noc. Uopste nije zezanje ne zakljucavati mehaniku.

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2015, 08:12   #13
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,436
Pohvaljen: 4,401
Nivo reputacije: 723
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Meni se skoro desilo da sam zaboravio da zakključam Nemesis. Na sreću bio je pun tečnosti i sa kick-om, pa je rezultat posle dvadesetak minuta nošenja u torbici istopljena izolacija na Heatvape kajfunu, deformisan PMMA, i dok sam skidao center pin sa kajfuna pola mi je ostalo zavrnuto za bazu, a pola ostalo u ruci da nije bilo kicka, ko zna šta bi se desilo sa baterijom, jer je Kajfun bio u kratkom spoju kada je izolacija istopljena... Sreća pa su rezervni delovi za 3.1 na FT-u par dolara, ali savetujem oprez, ili bar korišćenje kick-a ako ste zaboravni, da sam malo duže šetao izgorela bi mi pozadina

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2015, 17:57   #14
Guru
Veteran

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,805
Nivo reputacije: 869
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Ja i @chikavili sedeli pili kafu, ja stavio origin i aqua v1 na sto i zapricali se...
Posle 15min, ja za mod, ispade iz ruke vreo, magnet slab, nije mogao da drzi...Srecom bila sveze napunjena, inace bi bilo sta ovo smrdi... 30min se hladila jadna, posrkala svu tecnost.

Od tada mehanika lock, kutije retko...
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-04-2015, 18:19   #15
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 45
Pohvala: 2,176
Pohvaljen: 3,258
Nivo reputacije: 501
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Ne secam se jel' bese aqua bila puna kad si ostavio? Dobro je sve proslo bez posledica. Stvarno sa mehanikom nema zezanja.

Sent from my Casio Scientific Calculator using Tapatalk

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:45 sati.