Forum

DIY help :) - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Recepti
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 10-12-2015, 17:46   #16
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,633
Pohvaljen: 1,658
Nivo reputacije: 320
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju
Uobičajeno Re: DIY help :)

To sto si zamislio interesantno zvuci i moglo bi da ispadne ok, samo da vidis koji bi procenti bili najbolji.
Vanila ume da bude vrlo komplikovan ukus, nisam probao mnogo njih, uglavnom kad su vec kombinacija neke arome. Posto si fokusiran na "lokalne" arome, vidi sa zastupnicima za FA kako su prekrstili Vanila Madagaskar. Cini mi se da je to vanila burbon ili bi barem trebala da bude vrlo slicna njoj i od dostupnih vanila mislim da bi bila najbolji izbor za to sto zelis da postignes.

Kod:
http://mamajsflavorshop.com/headinclouds-my-notes-on-flavor-descriptions/
Ovaj tip ima dosta opisa FA aroma i koje su interesantne kombinacije po njemu.

Nazalost kod nas je ponuda relativno ogranicena i kada bi neko slucajno procitao ovo, bilo bi lepo da se u ponudu ubace Vienna Cream, Bavarian Cream, Catalan Cream, Cookie a mogli bi i kokos i jagoda
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-12-2015, 18:28   #17
Vitorious
Aktivan član

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 17
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 8
Vitorious je na dobrom putuVitorious je na dobrom putu

Hvala na linku, lik se bas razume.
Onaj Joy sam vec uzeo i cekam jos nedelju dana da sazre pa cu prvo to da probam a onda da narucujem za neke druge kombinacije jer vidim da on kaze da ima ukus kao neko slatko pecivo pa mi to moze biti bolje od biskvita.
Stvarno je velika steta sto je kod nas tako mala ponuda DIY aroma, jednostavno ne vidim ekonomsku logiku u tome da imaju manji izbor (zar nije logicnije da ako postoji veci izbor aroma kod njih ljudi iz Srb ce redje narucivati iz inostranstva jer im je kupovina u zemlji laksa a ne verujem da ne mogu da prodaju 30 bocica bilo koje arome za pola godine)....
Vitorious nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-12-2015, 23:18   #18
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,608
Pohvaljen: 812
Nivo reputacije: 160
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

Preporuka za S'Camel kao osnovu za mixeve.....2/3 S'Camela+1/3 Neke druge arome...meni je najlepsi u kombinaciji sa lesnikom 3Five od Inawere.

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Recepti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 06:05 sati.