Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Poznati (i nepoznati) i e-cigareta
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-07-2015, 15:04   #1
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 124
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 31
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi
Uobičajeno Pirsinzi i parenje

Nije da sam samo ja primetio da 98% vejpera na Jutjubu ima ooogromne rupe u ušima. Da li iko ima ikakvu teoriju o povezaqnosti elektronskih cigara i pirsovanja?
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-07-2015, 15:39   #2
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 40
Pohvala: 4,436
Pohvaljen: 2,785
Nivo reputacije: 355
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pirsinzi i parenje

Mazohizam?
Pukan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-07-2015, 23:41   #3
miloske2002
Iskusan član

miloske2002's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 197
Pohvaljen: 75
Nivo reputacije: 29
miloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svimamiloske2002 je poznat svima

Ili aerodinamika?

miloske2002 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2015, 10:11   #4
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,236
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 464
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Meni su rekli da sipaju aromaticna ,,ulja,, i da to pare
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-07-2015, 10:39   #5
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 726
Nivo reputacije: 147
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

To su sve pederi,demoni i Kikindski licimuri. Ma narkomani bre, ko zna sta oni stavljaju u tu elejktroniku.
Salu na stranu, i ja sam razmisljao o tom fenomenu. Mislim da je to delom jer su ti ljudi sa pirsinzima, rupama, full tetovazama(nikad nisam imao pirsing ili tetovazu) otvoreniji i lakse prihvataju novotarije, te su se kao takvi i nametnuli u vejp svetu...

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 19-07-2015, 10:42   #6
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,236
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 464
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ja sam cuo i da slushaju heavy metal
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-07-2015, 12:11   #7
standza
Veteran

standza's avatar

Pohvala: 433
Pohvaljen: 573
Nivo reputacije: 124
standza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalustandza je za svaku pohvalu

I piju drozu i klanjaju se satani

Opet sam sinoc, legao jutros!

Never argue with an idiot! They will only bring you down to their level and beat you with experience.

standza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-07-2015, 09:37   #8
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Pohvala: 124
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 31
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od zunomiljan Vidi poruku
Mislim da je to delom jer su ti ljudi sa pirsinzima, rupama, full tetovazama(nikad nisam imao pirsing ili tetovazu) otvoreniji i lakse prihvataju novotarije, te su se kao takvi i nametnuli u vejp svetu...
Da, otvorenost ka experimentisanju mi pije vodu.
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-09-2015, 08:30   #9
mascaraeyes89
Aktivan član

mascaraeyes89's avatar

Registrovan: Oct 2014
Godine: 28
Pohvala: 41
Pohvaljen: 59
Nivo reputacije: 19
mascaraeyes89 je poznat svimamascaraeyes89 je poznat svimamascaraeyes89 je poznat svimamascaraeyes89 je poznat svimamascaraeyes89 je poznat svimamascaraeyes89 je poznat svima

Ja evo imam i piercinge i tetovaze i slusam metalike i klanjam se satani svako jutro, a parim jos malo pa dve godine.
Jedino sto mi pada na pamet da smo mi vako kao grupa ljudi, otvoreniji za novotarije kao sto je vec neko naveo i mozda imamo otvorenije umove za nesto sto nije drustveno priznato i ustaljeno... sto da ne, svidja mi se ovakva generalizacija

mascaraeyes89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 24-09-2015, 19:38   #10
BigBud
Senior

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 389
Pohvaljen: 397
Nivo reputacije: 98
BigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosiBigBud ima čime da se ponosi

Jbte, pa ti si ja?!?!?!!!!! Mozda sam ja ti?????!!!

Neaktivan
BigBud nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-09-2015, 20:57   #11
mascaraeyes89
Aktivan član

mascaraeyes89's avatar

Registrovan: Oct 2014
Godine: 28
Pohvala: 41
Pohvaljen: 59
Nivo reputacije: 19
mascaraeyes89 je poznat svimamascaraeyes89 je poznat svimamascaraeyes89 je poznat svimamascaraeyes89 je poznat svimamascaraeyes89 je poznat svimamascaraeyes89 je poznat svima

Mozda, a mozda smo blizanci razdvojeni na rodjenju :O

mascaraeyes89 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Poznati (i nepoznati) i e-cigareta

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:08 sati.