Forum

Titanijumska zica i kontrola temperature - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-07-2015, 21:01   #1
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,696
Pohvaljen: 1,706
Nivo reputacije: 330
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju
Uobičajeno Titanijumska zica i kontrola temperature

Nije Nikl ali je vezano za limitiranje temperature. Ako treba da se premesti na bolje mesto samo napred.

Francuski video, sa engleskim titlom. Test naravno ne nosi nikakvu tezinu sa naucne tacke ali je zanimljivo videti kako se titanium ponasa u odredjenim uslovima.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-07-2015, 21:40   #2
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,886
Pohvaljen: 8,372
Nivo reputacije: 1143
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju
Uobičajeno Re: Titanijumska zica i kontrola temperature

Premesticu ovo u novu temu. Mislim da ce biti jos price o Ti zicama za TC.

Dry burn titanijumske zice nije dopusten. Titanijum brzo oksidira na tako visokim temperaturama. Iako je oksid inertan, udisanje cestica je veoma problematicno.

Ako sam dobro video ovde je problem ponasanje Evica VT, koji je nije sproveo TC u titanijum modu nego je ispalio cistu snagu na coil. To nikako ne bi smelo da se desava.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-07-2015, 22:04   #3
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,696
Pohvaljen: 1,706
Nivo reputacije: 330
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Desavalo se da se strasti uzburkaju kada su odredjeni proizvodi u pitanju, pa sam pre bio za to da fokus bude na boljoj informisanosti o koriscenju titanijumske zice, i potencijalnim opasnostima koje titanijum nosi sa sobom.

Da, u ovom slucaju problem je do eVic VT-a, ali moguce da nije poslednjih uredjaj koji ce se slicno ponasati i dobra je demonstracija sta moze da se desi ukoliko elektronika iz nekog razloga zakaze.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-07-2015, 23:16   #4
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,886
Pohvaljen: 8,372
Nivo reputacije: 1143
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Slazem se. Previse neiskusnih (a i neobavestenih) se bacilo na TC.

Ovih dana sam se petljao sa Ti zicom na Zero klonu, onom sa nickel purity podesavanjem. Sve je radilo odlicno i TC fercera bez problema. Suvi pamuk ostaje beo (za razliku od natopljenog ). Nazalost, imao sam samo parce. Cekam da stignu Ti i SS zica pa da vidimo dalje.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-08-2015, 11:17   #5
ivanko
Aktivan član

Registrovan: Aug 2014
Pohvala: 3
Pohvaljen: 7
Nivo reputacije: 13
ivanko je na dobrom putu

Ti zica debljine 0,32, nije bas zgodna za rucno motanje, mozda sa motalicom ide lakse.
ivanko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-01-2016, 10:01   #6
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,169
Pohvaljen: 1,933
Nivo reputacije: 457
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Jel koristio ovo neko i ako jeste nek prenese utiske !!
Koristio sam ja u ego one Atomizeru 0.4 oma i mogu reci da je stvarno dobro - nisam u rba glavama a to me najvishe zanima !?

Ako ima vishka neko 30 cm na poklon ili u zamen za ss 316 bio bih zahvalan
sirius sem je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-01-2016, 14:26   #7
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,662
Pohvaljen: 842
Nivo reputacije: 164
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

Ja upravo parim Ti 24AWG -0.50mm na ruzi - 200C-18J.Napravio sam microcoil 0.21om.Microcoil je moguce napraviti ako se mod podesi na nekih 7-9W snage i blago pulsira - pri ovako slaboj snazi ne dolazi do oksidacije titanijima.Mogu reci da sam zadovoljan, pare i arome ima za 15% vise nego sa kantalom A1, jedina mana je sto je para dosta toplija.
@Seme javi se na PP

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterije, punjači i oprema za MODove

Pošalji link

Tagovi
kontrola temperature, titanijum, titanium, zica

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 19:13 sati.