Forum

Eleaf iStick 100W - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-07-2015, 23:13   #1
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,636
Pohvaljen: 1,658
Nivo reputacije: 320
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju
Uobičajeno Eleaf iStick 100W

Specifikacije:

Velicina: 54.0mm*25.8mm*100.0mm
Boja: Crna, Srebrna
Baterije: 2x 18650
Konekcija: SS 510 navoj

Izlazna snaga: 5-100W
Izlazna voltaza: 2-10V
Podrzani otpor: 0.15ohm-5ohm

MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-08-2015, 11:57   #2
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,180
Pohvaljen: 1,733
Nivo reputacije: 318
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju
Uobičajeno Re: Eleaf iStick 100W

Be Free Without WiFi n TV
shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-08-2015, 14:36   #3
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 44
Pohvala: 2,145
Pohvaljen: 3,225
Nivo reputacije: 494
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Ooosoom

Koliko iritantan lik, ubio mi zelju

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-08-2015, 14:46   #4
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 302
Pohvaljen: 321
Nivo reputacije: 66
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

Po mom skromnom misljenju za mene 40w TC je mnogo bolja opcija, a i znatno jeftinija
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-08-2015, 16:39   #5
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 40
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 224
Pohvaljen: 214
Nivo reputacije: 64
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

39,50 dolara na FT ?
Pa nije to velika razlika obzirom da će imati autonomiju barem 2x veću.
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-08-2015, 16:46   #6
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

39,50 dolara + baterije, jos malo se doda i kupe se 2 40w TC i dobije se autonomija ovoga. Takodje na strani 40w TC je i kontrola temperature kao i velicina
Staro 10-08-2015, 19:43   #7
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,229
Pohvaljen: 1,141
Nivo reputacije: 250
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Nije to za nas smrtnike, velike snage su za ljubitelje dripera i sub ohm atomizera. I da ga kupim opet bih purnjao na max. 12W. Sa druge strane, neko ko ima neki subtank ili driper sa 2 ili više coilova će sigurno iskoristiti veći procenat mogućnosti ove sprave. Dakle ova rasprava nema smisla. Svako neka kupi to što mu je potrebno da bude zadovoljan.

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-08-2015, 12:05   #8
chikavili
Veteran

chikavili's avatar

Registrovan: Apr 2012
Godine: 44
Pohvala: 2,145
Pohvaljen: 3,225
Nivo reputacije: 494
chikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputacijuchikavili ima reputaciju

Ja ovaj mod razmatram samo zato sto sam u trenucima ludila nabavio gomilu 18650 baterija pa ih treba nekako uposliti

Svakako bi postojanje TC-a bilo veliki plus, ali na zalost zasad nista od toga.

"Talk sense to a fool and he calls you foolish."
chikavili nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-08-2015, 12:49   #9
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Svakako.
Ali obzirom da se baterije menjaju,za razliku od ostalih i obzirom na masivnost i kvalitet izrade,zavredjuje pažnju.
Zadimljivac Prostora,ja prvi nikada neću upaliti preko 20-30W,ali volim brate da ne mislim o bateriji.Ovako,pred veče nisam siguran da će izdržati još par sati,zar ne?Pa juri struju...
A tvoja replika stoji,možemo kupiti i 5 komada istick 40W,
kupim kod Kineza prsluk sa 10 džepova,u svaki nabijem po nešto od sprava i put pod noge.
Odlazak u noć...
Razmotriću ovaj predlog,ccccccc....
Staro 11-08-2015, 13:30   #10
Zadimljivac Prostora
Senior

Sve zavisi sta se kome svidja, nekima vise odgovara izmjenljive baterije, veliki mod, ogromna autonomija, nego kompaktan mali mod sa svojom baterijom manjeg kapaciteta. Ne kazem da ga nebih volio imati, samo kazem kad bih birao sta bi bio moj izbor. Nedostatak TC i nije neki problem jer vec imam mod sa TC i samo sam probao kako to radi i mislim da necu tu opciju koristiti.
Od svih modova sto sam imao prilike da vidim eleaf 20/30w je najudobniji za nosenje i koristenje, 40w je skoro istih karakteristika a i autonomija od 2600mAh nije nimalo zanemarljiva. Takodje mislim da je za moje potrebe snaga od nekih 30tak wati maksimum sto cu koristiti.
Nego i ja poredim babe i zabe, mali mod sa svojom baterijom i manjom snagom i veliki sa 2 eksterne i sa velikom snagom
Staro 11-08-2015, 14:49   #11
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 45
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

2 paralelno vezane 18650 baterije daju vecu autonomiju od dva moda sa jednom 18650 baterijom,jer se opterecenje svake od paralelno vezanih baterija deli na pola od zadate snage....
Meni kao zahtevnom korisniku od ovakvih modova curi voda na usta prvenstveno sto su izmenljive baterije u pitanju...Za moj vejp npr istick 50 ne radi posao, jel pun ne moye da izdrzi ceo dan,a punjenje mu traje predugo...
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-08-2015, 14:52   #12
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

I koje bi bilo najprikladnije ubaciti?
Staro 11-08-2015, 15:35   #13
Popsy
Senior

Popsy's avatar

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 389
Pohvaljen: 407
Popsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosiPopsy ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od bibi74 Vidi poruku
.Za moj vejp npr istick 50 ne radi posao, jel pun ne moye da izdrzi ceo dan,a punjenje mu traje predugo...

Ne izdrži ti Istick50 jedan dan... au ... izvini na kom otporu i koliko tečnosti dnevno popariš (i kolko nikotina)

Ja sam isto veliki ljubitelj većeg kapaciteta baterija (nisam se smirio dok nisam nabavio Istick) meni može dva dana da izvuče knap ali svaku veče ide na punjač ...

Never underestimate the power of the dark side ...
Popsy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-08-2015, 15:54   #14
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 45
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

40 ml dnevno...procenat nikotina u tecnosti 0,5 posto
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-08-2015, 17:25   #15
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 503
Pohvaljen: 974
Nivo reputacije: 166
Vule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvalu

40 mililitara (i slovima - četrdeset) dnevno ?
Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:11 sati.