Forum

Eleaf iStick 100W - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-08-2015, 17:57   #16
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,169
Pohvaljen: 1,933
Nivo reputacije: 457
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: Eleaf iStick 100W

@Bibi je ti spavash uopshte ili parish 24/7 ,meni se desi da ode 25 ml u nekim prilikama tipa nova igracka ili novi gotivan djus ali taman da parish bez nikotina mnogo je osom
,,decko shta ti radish,,
sirius sem je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-08-2015, 21:14   #17
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 45
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

40 ml...Skoro pa bez nikotina...I da budem iskren osecam se mnogo bolje nego kad sam pario 15 ml sa 12 mg...
na 35-45 w sa min nikotina mogu da se rade dugacki lung inhale,moslim da je to razlog tolike potrosnje.
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-08-2015, 21:34   #18
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 227
Pohvaljen: 215
Nivo reputacije: 65
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Ma kupi akumulator,vreme ti je,
haha...
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2015, 00:18   #19
draganius
Senior

Registrovan: Aug 2012
Pohvala: 144
Pohvaljen: 78
Nivo reputacije: 39
draganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svimadraganius je poznat svima

eto zbog koga se uvode akcize ...

draganius nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-08-2015, 11:10   #20
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,886
Pohvaljen: 8,372
Nivo reputacije: 1143
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od chikavili Vidi poruku
... zato sto sam u trenucima ludila nabavio gomilu 18650 baterija pa ih treba nekako uposliti
Evo resenija.

Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2015, 11:46   #21
alexdja
Senior

alexdja's avatar

Registrovan: Apr 2014
Pohvala: 1,414
Pohvaljen: 745
Nivo reputacije: 132
alexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalualexdja je za svaku pohvalu

Nije loša ideja...

Mada...

Ima i boljih rešenja...

Nema više divljeg bučka.
alexdja nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2015, 11:18   #22
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,121
Pohvaljen: 4,099
Nivo reputacije: 675
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Pazario ovu kutiju pre nekoliko dana. Obzirom da spadam u ne baš zahtevne korisnike, dobio sam upravo ono što sam tražio. Mod za svakodnevno korišćenje sa velikom autonomijom, naravno u zavisnosti od baterija koje se u njega stave. Ja ga koristim sa dva para Samsung 25R baterija i uspem da sagorim od 13-15 ml tečnosti sa njima. Koristim otpor od 1.2 do 1.4 oma sa 0.30 kantalom, microcoil setupom sa vatom i snagom od 12-15W, odem nekada i na 18 ali vrlo retko.

Kutija je veoma laka za rukovanje, nikakav poseban meni ne postoji, na displeju je prikazana napunjenost baterije, trenutna ili voltaža ili snaga kojom parite, zavisi koji ste režim odabrali (menja se sa tri klika na fire dugme) i otpor atomizera. Dakle zašrafiš, podesiš snagu i teraš. Moguće je zaključati snagu kada je jednom podesite da ne bi dolazilo do neželjenog povećanja ili smanjenja iste slučajnim pritiskom na + ili - dugme. Takođe postoji opcija kojoj nisam video svrhu, rotiranje ekrana za 180 stepeni, jer kako god parili ekran vam ne može biti u vidnom polju.

Napravljena je od laganog materijala, tako da je sa obe baterije lakša od Nemesisa i sličnih metalnih cevi.

Prostor za baterije je kao stvoren za flat top baterije, ne znam kako bi se ugurala nipple baterija unutra, mada sam video da ih je jedan stručnjak nagurao unutra na nekoj recenziji tako da može, provereno
Ima zgodnu traku za lakše vađenje baterija, koje je najlakše ubaciti „odjednom” plus i minus u isto vreme, jer ako pokušate drugačije malo će da zapinje, i verovatno će prvih par puta magnet koji drži poklopac da vam istrgne bateriju iz prstiju. Dakle samo položite bateriju istovremeno na minus i plus i uz minimalni pritisak će da legne na svoje mesto. Čim se ubaci jedna baterija mod se automatski uključuje i moguće ga je koristiti i sa jednom baterijom, barem po svedočenju korisnika koji su to probali, ja nisam i ne želim... Magneti na poklopcu su dovoljno jaki da ga drže i potrebno je malo snage da bi se poklopac podigao, ali kada legne na magnete čvrsto je priljubljen i nema šanse da mrdne ili da zvecka.

Ono što zvecka su dugmići i to je jedina zamerka sa moje strane, ali nije nikakva smetnja kompletnom ugođaju, naručio sam silikonske „gaće” sa FT koji bi trebalo da donekle neutrališu taj rattle zvuk, videćemo da li su od pomoći za petnaestak dana kada stignu...

Takođe, ono što bi moglo nekome da zasmeta je to što 510 malo izlazi iznad samog tela kutije, što stvara milimetarski prostor između atomizera i moda, tako da bi trebalo upozoriti korisnike da ne zavrću više nego što dopušta sam obod 510 konekcije jer pretpostavljam da će u slučaju pretezanja nešto stradati. Gap je minimalan i meni ne smeta, mada poznajem neke kojima bi to smetalo i bockalo oči...
Kontam da malo vazduha između moda i atija ne može da škodi, može čak i da smanji zagrevanje, što je pretpostavljam i bila namena izdignuća.

Što se tiče sigurnosnih rupa (vent holes), nalaze se sa gornje strane kutije u vidu gomile rupica koje bi trebalo da spreče eventualnu eksploziju pri nekom nesrećnom slučaju, ili bilo kakvom nezgodom sa baterijama. Pretpostavljam da služe i tome da smanje grejanje samog moda pri velikim snagama, ali nisam ljubitelj sub ohm parenja pa ne znam ni kako izgleda kada se mod zagreje. uglavnom je 'ladan, čak i kod chain vapinga, na koji sam ponekad prinuđen jer mi nekada 10 sekundi posle kojih sledi cutoff nije dovoljno.

Passthrough opciju nisam koristio, punim baterije na Nitecore punjaču, dok koristim druge dve, verovatno može biti korisna opcija, ali ne bih je koristio za punjenje preko noći.

Sve u svemu ono što sam tražio od isticka sam i dobio, veliku autonomiju, lako korišćenje bez mnogo opcija i klikova i kvalitetan vape od 100% baterije do indikacije da je ista prazna.

Toliko za prvih par dana korišćenja

Kao aikido...

ДРАГАНЏА ГАНЏА ГАНЏА ГАНЏАЈИЋ
--------------------------------------

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2015, 11:36   #23
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,214
Pohvaljen: 10,685
Nivo reputacije: 1599
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Javi kako se drži FIRE dugme
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-10-2015, 11:46   #24
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Oću bivši kolega Drži se palcem ili kažiprstom

Cijeniš da će da ima problema??? Naleteo sam na par autofire situacija po netu, ali to je kod ajstika normalna pojava

Kao aikido...

Staro 13-10-2015, 11:52   #25
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,214
Pohvaljen: 10,685
Nivo reputacije: 1599
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ne cjenim ja. Nego pišu / pričaju recezenti prvih primeraka da je zbog nepotrebno velikog (videli od siga) dugmeta i malog zazora fire malko češe. Il' će se razglavi, il će se glavi vremenom... Samo vreme će pokazati.

EDIT: Kod ajstika je "ghost press" normalna pojava, kod 50ica je bilo auto. Valjda su sredili sve dečije bolesti...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-10-2015, 11:58   #26
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Za sada je okej, niti kači, nit' samoopaljuje, videćemo šta će biti kada se malo prašine i koječega nakupi, mada, nema tog dugmeta da mu @gomiletina ne mož' dohakati

Kao aikido...

Staro 21-10-2015, 16:53   #27
Saul
Iskusan član

Saul's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 385
Pohvaljen: 173
Nivo reputacije: 40
Saul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosi

I kod mene se čuje zveckanje + i - dugmeta, fire button je ok, radi ko satić i ne čuje se. Takodje zazor od pola mm izmedju attyja i moda, cenim da je to namerno ostavljeno tako. Dve panasonic baterije od 2900 mAh izgurale 14 ml tečnosti, otpor 1.35 snaga 12 w. Baterije dosta stare i smanjen kapacitet, sa novim bi išlo još 4-5 ml gore (pareno na ruži koja troši ko tristać). Indikator za prazne baterije se upalio na 3.5 V. Vejp odličan, identično od pune do prazne baterije.

Poklopac baterija sa magnetima rešen savršeno. Ceo mod deluje kvalitetno odrađen, oble linije, lepo legne u ruku, mali televizor daje na eleganciji.Crna verzija je matirana, ne ostaju otisci prstiju.Nije mali mod, za moju šaku taman. Zasad zadovoljan, videćemo kako će se pokazati.
Saul nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2015, 17:40   #28
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Bolje da zvecka, nego da glavi Čestitam na prinovi, i da ga dugo koristimo

Kao aikido...

Staro 21-10-2015, 17:45   #29
Saul
Iskusan član

Saul's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 385
Pohvaljen: 173
Nivo reputacije: 40
Saul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosiSaul ima čime da se ponosi

Pa moram priznati da sam se dvoumio izmedju 50w i 100w i da je tvoj post bio presudan. Ko će da vuče te upaljače po džepovima
Da ih u zdravlju i veselju poderemo
Saul nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2015, 18:40   #30
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Meni je presudilo to što su baterije izmenjive. Nešto nemam poverenje u USB punjenje. Bio je u igri i VTC mini, ali malo mi jedna baterija, a TC me ne zanima. I dalje ostajem pri mišljenju što manje opcija i mogućnosti, manje šanse da se nešto pokarabasi

Sent from my PAP5044DUO using Tapatalk

Kao aikido...

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 18:15 sati.