Forum

Koliko cesto menjate zicu? - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-08-2015, 14:46   #16
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 123
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 29
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Koliko cesto menjate zicu?

Otprilike nedeljno. Ako sam već otvorio spravu da promenim vatu promeniću i žicu. Lakše mi to nego da je čistim.
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2015, 15:25   #17
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 506
Pohvaljen: 975
Nivo reputacije: 167
Vule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvalu

Menjam kad kupim novi atomizer
Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-08-2015, 15:39   #18
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 872
Pohvaljen: 1,322
Nivo reputacije: 249
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Manijače
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-08-2015, 15:59   #19
rooby
Senior

rooby's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 226
Pohvaljen: 154
Nivo reputacije: 53
rooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosi

Ja je mijenjam kada mi je dosadno

rooby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-08-2015, 23:49   #20
kjosmofon
Iskusan član

kjosmofon's avatar

Registrovan: Jul 2014
Pohvala: 170
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 30
kjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svimakjosmofon je poznat svima

0.4 kanthal menjao na 3-4 meseca od dosade, sad koristim TC ni200 0.4mm i 5 meseci jos prvi setup nece da pukne
kjosmofon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-08-2015, 00:55   #21
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 250
Pohvaljen: 319
Nivo reputacije: 79
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Ja uglavnom ne menjam sve do trenutka kada odlucim da promenim otpor da probam nesto novo, sto se tice pucanja coil-a to mi se desavalo kada sam motao jednu zicu a sada kada umotam po 4-5 komada nema teorije da pukne. Dry burn, dunem, provrtim lagano burgijom da izbacim skramu tako da nova vata nalegne na zicu i cao amore.

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2015, 23:47   #22
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Kako se drze ove nove TempControl zice.Koliko se one cesto menjaju i koliko su izdrzljive.
Staro 21-10-2015, 23:56   #23
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,089
Pohvaljen: 5,246
Nivo reputacije: 775
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Kolega Pukan rece da cesce menja Ni setup od kanthala, on ce detalje i razlog da napise nadam se.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2015, 00:27   #24
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 40
Pohvala: 3,879
Pohvaljen: 2,757
Nivo reputacije: 349
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju

Ma taloži se garež i na niklu, ne baš u toj meri, ali skoro istom brzinom ko na kantalu. Male naslage se mogu ukloniti fizički, vatom i alkoholom ili pod jakim mlazom vode. Jednom ga operem, drugi put već motam nov setup. Već sam negde pisao. Ono što sam mislio da će biti najveća prednost tc-a, ispostavilo se najveća mana, a to je menjanje coila, obzirom da sam lenština po tom pitanju. Neko radi dry burn, neko kaže ne valja. Bem ga. Ja tc vozim na subtank mini -ju, a tu je baš lako namestiti coil tako da mi i nije neko gubljenje vremena. A i nikl sada nije ništa skuplji od kantala. Tu su negde... Nikl menjam na 15 - 20 ml, a kantal perem na 10- 15ml. Zavisi najviše od tečnosti naravno...
Pukan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-10-2015, 01:10   #25
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,958
Pohvaljen: 1,157
Nivo reputacije: 381
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Ja ponekad znam da zaredjam jako dugo da samo uradim dry burn i promenim vatu po principu "sutra cu zurim" i to zna da potraje momacki, posto bas nemam osecaj za vreme ne znam ni da lupim koliko koristim isti setap dugo.
Ali generalno zamenim vatu 2-3 puta pa onda setap menjam, tipa jednom u 10 dana menjam setap.
Dosta mi zavisi i od tecnosti koje parim, definitivno FA najmanje prljaju grejac, dok VZ prljaju mozda i najvise (na te 2 ekipe tecnosti sam najvise obratio paznju).

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-10-2015, 07:30   #26
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Upravu si za FA i ja sam primetio .I naravno S'camel koji kao da cisti grejace.Kako toliko zagoreva a kao ima kontrolu temp ,mislio sam da ce zbog toga bar malo duze da potraje.
Zahvalili :
Staro 22-10-2015, 08:11   #27
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 40
Pohvala: 3,879
Pohvaljen: 2,757
Nivo reputacije: 349
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju

To su produkti isparavanja tečnosti, a ne zagorevanja, neminovno je, očigledno.
Pukan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2015, 09:46   #28
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,110
Pohvaljen: 4,088
Nivo reputacije: 673
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ja sam mislio da je slatkoća razlog krmačenja grejača, ali recimo pralines and cream mogu da spalim 15 ml i da setup bude kao nov... Ja otprilike menjam na svaka dva meseca, imam 4 kajfuna u rotaciji, najviše rabim SvoeMesto KFL original, njega nekada premotam i posle mesec dana...

Kao aikido...

ДРАГАНЏА ГАНЏА ГАНЏА ГАНЏАЈИЋ
--------------------------------------

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2015, 09:49   #29
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Pohvala: 452
Pohvaljen: 782
Nivo reputacije: 184
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Грејач без проблема гура и два месеца. Док вату мењам кад почне укус да мутира, рецимо на 30-ак мл...

• Southside Vape •
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-10-2015, 10:03   #30
rooby
Senior

rooby's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 226
Pohvaljen: 154
Nivo reputacije: 53
rooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosirooby ima čime da se ponosi

Ja setup mijenjam na 20ml tečnosti što je otprilike na nekih 10ak dana...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

rooby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Ostala oprema

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:49 sati.