Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-08-2015, 21:43   #1
lover
Senior

lover's avatar

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 112
Pohvaljen: 120
Nivo reputacije: 41
lover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosi
Uobičajeno Totally Red baza

Jel' uzimao neko skoro ovu bazu? Kakvi su utisci? Ima li neki "šmek" ili miris? Kako se sjedinjuje sa aromom?

One Man Clan. Common sense.
lover nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-08-2015, 22:25   #2
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,230
Pohvaljen: 1,961
Nivo reputacije: 464
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: Tottaly Red baza

Sve grchke baze i arome imaju poseban mediteranski shmek,-koji trazi od coveka da potroshi odredjenu kolicinu da bi se navikao !
Inache razlika u boji i strani mirisi toga nema ali imaju oni svoj nacin spremanja baza i aroma koji se meni licno dopada !!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-08-2015, 22:58   #3
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 82
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Imam staru teglu u kojoj mi je ranije stajala baza (TR) i ona stoji tako prazna vec jedno godinu dana i evo sad radi pisanja ovog posta sam otvorio i pomirisao i oseti se neki blagi prijatni miris koji me asocira na slag ali jedva se oseca u odnosu na inaweru kod koje u opste nema tog smeka. Parim inawerinu bazu ali ne zato sto mi je bolja ili nesto drugo vec sto mi je dostupna i pazarim je u prolazu. Sto se boje tice i jedna i druga i ona fumantijina imaju neku sprecificnu boju malo tamniju od vode koja po mom misljenju vuce ka zutoj ali i to zavisi da li sudis po danu ili nocu uz sijalicu.

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-08-2015, 01:55   #4
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 296
Pohvaljen: 598
Nivo reputacije: 163
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ja koristim samo TR baze i meni najvise odgovara od svih baza. Uglavnom napravim kolicine za 2, 3 meseca i nisam primetio nikakav smek osim arome koju dodam.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-08-2015, 03:40   #5
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,230
Pohvaljen: 1,961
Nivo reputacije: 464
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Ti si se vec navikao!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-08-2015, 04:29   #6
detabo
Senior

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 312
Pohvaljen: 301
Nivo reputacije: 91
detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od lover Vidi poruku
Jel' uzimao neko skoro ovu bazu? Kakvi su utisci? Ima li neki "šmek" ili miris? Kako se sjedinjuje sa aromom?
Baza je odlicna.Sto se sjedinjavanja sa aromom tice,ne verujem da ces imati nikakvih problema...

detabo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-08-2015, 14:08   #7
dandellion
Iskusan član

dandellion's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 124
Pohvaljen: 99
Nivo reputacije: 31
dandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosidandellion ima čime da se ponosi

Ja to parim. Možda sam se navikao, ali super mi je.
dandellion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-08-2015, 15:30   #8
sreckosoic
Iskusan član

sreckosoic's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 66
Pohvaljen: 32
Nivo reputacije: 26
sreckosoic je na dobrom putusreckosoic je na dobrom putusreckosoic je na dobrom putusreckosoic je na dobrom putu

Ja sam uzimao VPG bazu i sa zadovoljstvom je iskoristio.Nikakav negativan šmek nisam primetio,jedino mi je čudno što mnogo brzo "ode" mix ili ja ne ispuštam klir iz ruke
sreckosoic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-08-2015, 18:21   #9
floyd
Iskusan član

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 155
Pohvaljen: 32
Nivo reputacije: 23
floyd je na dobrom putufloyd je na dobrom putufloyd je na dobrom putufloyd je na dobrom putu

Odlična baza,a šmek nisam primetio da ima.
floyd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2016, 11:37   #10
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 736
Nivo reputacije: 135
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Na sajtu stoji napomena da ne treba dodavati vodu u ovu bazu. Voda nije navedena u sastavu. Sa sajta:

Baza za mešanje tečnosti za elektronske cigarete

Sastav

PG - 60%

VG - 40%

Nikotin - 10%

Napomena: Ne dodavati vodu u rastvoru jer postoji mogućnost da baza bude NE PARLJIVA

Da li ima i u kojoj kolicini vode u TR bazi?

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2016, 12:06   #11
Milutin Obrad
Senior

Milutin Obrad's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 41
E-cig: Slika sve govori !!
Pohvala: 289
Pohvaljen: 294
Nivo reputacije: 81
Milutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosiMilutin Obrad ima čime da se ponosi

Cini mi se da je 2% al ja sam svejedno dodao 10% ukupno.

Milutin
Milutin Obrad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-05-2016, 12:13   #12
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,507
Pohvaljen: 3,238
Nivo reputacije: 538
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Ja 7% dodao i apsolutno je "parljiva"... Obavestenje na sajtu nisam ni procitao...

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2016, 12:13   #13
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 580
Pohvaljen: 947
Nivo reputacije: 152
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Kod:
http://www.ecig.eu/e-liquid/base-liquids
Baza je spremna za korišćenje u odnosu PG/VG 60/40 i koliko ima vode niti mi je bitno
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2016, 12:23   #14
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 736
Nivo reputacije: 135
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

To je ok za baze slabije jacine, doda se aroma i spremna je tecnost, ali za ove od 100mg definitivno ne vazi. Prakticnije je za rad kad su cist PG.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-05-2016, 12:31   #15
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,048
Pohvaljen: 1,502
Nivo reputacije: 285
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Pa te od 100 dok razblazis na zeljenu jacinu vise paris pg-vg iz apoteke nego bazu
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:42 sati.