Forum

Sta je manje stetno? - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 11-10-2015, 06:32   #31
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 965
Pohvaljen: 1,406
Nivo reputacije: 264
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Sta je manje stetno?

Mogao bi ladno ali da smanjis nikotin i da promenis opremu.Svemir je lepo reko 5ml za sat na Lemo dual.

"Heaven Gifts, World NO.1 E-CIG B2B Supplier Since 2007! Make Vape Trade Easy."
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2015, 15:06   #32
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,406
Pohvaljen: 5,544
Nivo reputacije: 817
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Prosto neverovatno da nemamo clana koji je lekar ( jos bolje pulmolog) pa da moze nesto strucno da kaze na ovu temu...

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-10-2015, 17:38   #33
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Pulmolozi ne puše
Staro 11-10-2015, 17:45   #34
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,208
Pohvaljen: 4,194
Nivo reputacije: 690
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Načelnik odeljenja onkologije u Valjevu ne gasi...

Sent from Parče plastike.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-10-2015, 18:28   #35
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 42
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,316
Pohvaljen: 3,116
Nivo reputacije: 519
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Znaci nema 10sec cut off... Cista me'anika... :-)

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-10-2015, 08:02   #36
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,103
Pohvaljen: 810
Nivo reputacije: 148
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Niko ne spominje arome!? Tripujem da i one mogu da se "zalijepe" za bronhije. Od nekih aroma povremeno kašljem. Pogotovo one tamnije. Npr. Irish cream FA.

BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 12-10-2015, 08:16   #37
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Bravo Branko ,mislim da su u ovoj varijanti arome i naj stetnije.Mislim aromu lesnika i mozes da napravis od lesnika ali kako prave ostale irish cream ,zvake,viski itd.Juce bas pitam suprugu koja je farmaceut po struci kako se prave arome.Ona kaze da se sve prave sintezom iz prirodnih ili hemiskih supstanci.U danasnje vreme tesko da nesto ide iz prirodnih

"Heaven Gifts, World NO.1 E-CIG B2B Supplier Since 2007! Make Vape Trade Easy."
Staro 12-10-2015, 09:12   #38
zunomiljan
Veteran

zunomiljan's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 631
Pohvaljen: 725
Nivo reputacije: 145
zunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvaluzunomiljan je za svaku pohvalu

Pg, vg i nic su ispitani i tu nema dileme, kao sto rece @Psyboza arome su najveca opasnost, jer ide mnogo sastojaka i taj deo je jos uvek problematican, ali svakako manje od analognih!!!

Nema potpisa, kriza, i na tome stedim
zunomiljan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2015, 00:14   #39
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,983
Pohvaljen: 1,170
Nivo reputacije: 386
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Pg i nikotin jesu ispitani, za oba se zna sve, ko sta kako gde, tu nema dileme, vg je manje ispitavan, ali za sada nema nikakvih indicija da je stetan ili bilo sta slicno.
Arome se vode da su na pg bazi ( jer i jesu ) i mi kao "aha pg to je ok", medjutim STA jos ide u taj pg da bi dobio ukus jagode, banane, krema od vanile itd, tako da se definitivno slazem se sa Psyboza koga je podrzao zunomiljan koga podrzavam ja, da su arome najslabija karika u celoj prici

bOlE82 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-10-2015, 08:10   #40
x-man
Iskusan član

x-man's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 24
E-cig: iStick 30W, Cubis
Pohvala: 129
Pohvaljen: 75
Nivo reputacije: 24
x-man je poznat svimax-man je poznat svimax-man je poznat svimax-man je poznat svimax-man je poznat svimax-man je poznat svimax-man je poznat svima

Ja sam relativno nov u ovom sportu, parim svega mesec dana. Poceo sam da parim zato sto su pocela pluca da me bole od anolognih, a relativno sam mlad. Obicne cigare palim samo uz pivo zato sto mi nikako ne ide sladunjav ukus uz isto, i kad ostanem bez tecnosti ili baterije. To sve sve retko kad desava. A i obicne cigare mi sad imaju odvratan ukus i ne izlazi toliko dima kao iz e cig.
Za ovo vreme primetio sam da me ne bole pluca, a da me ne boli grlo ujutru, da nema vise onog odvratnog ukusa u ustima ujutru, cak mozda i malo lepse disem. Takodje sam slinavio i kijao kao lud i to jos od pocetka godine i od kad sam prestao da pusim i to je prestalo. Ali primetio sam da imam malo vise slajma.
Ima dosta vas koji parite godinama i bilo bi lepo da nam kazete da li ste primetili neke posledice parenja, ali iskreno?

x-man nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-10-2015, 08:16   #41
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Pohvala: 1,103
Pohvaljen: 810
Nivo reputacije: 148
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

U početku hoće da se suše usta i krvare desni. Glavobolja, ali samo kao posledica nikotinskog overdoza.
Piti dosta vode i besprekorna oralna higijena!
Naći tačnu količinu nikotina koja odgovara. Onaj ko se skida sa duvana, ne bi trebalo ni da pretjeruje sa smanjivanjem nikotina u početnom periodu. Čisto da se ne zatraži cigara.....

---------- Post dodan 30-10-2015 u 09:52 ----------

Pripazi i koje arome ti odgovaraju.
Kao što reče bOlE82 kog podržava zunomiljan, i sam podržavajući PsyBoza, koji opet u jednom trenutku podrža mene...... ma, mene da slušaš!

BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-10-2015, 09:12   #42
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

X-man imas ovde sve o tome sto si pitao.

http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=350&page=87
Zahvalili :
Staro 06-02-2016, 08:24   #43
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 50
E-cig: nemessisi,heron ruza kaja
Pohvala: 2,388
Pohvaljen: 740
Nivo reputacije: 159
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

A,kakva su misljenja,ili iskustva ako ih ima, o tome da li bolje pariti 70-30 pg-vg ili 30-70 pg- vg.Nije isto tokom godina uneti hektolitre vise jednog ili drugog.Predpostavimo da nema alergijskih reakcija na pg ili vg?

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-02-2016, 08:53   #44
Guru
Veteran

Guru's avatar

E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,820
Pohvaljen: 4,232
Nivo reputacije: 764
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Od vise vg-a je masno sve po kuci, prozori, parket, laminat...
Sta se desava sa plućima, ne znam

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 06-02-2016, 09:09   #45
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 730
Pohvaljen: 1,057
Nivo reputacije: 181
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Od 70/30 mixa svaka dva dana moram da perem soferku na kolima, samo lepi
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:43 sati.