Forum

Provari Radius Box Mod - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-11-2015, 05:56   #16
massaaris
Iskusan član

massaaris's avatar

Registrovan: Jul 2014
Pohvala: 109
Pohvaljen: 102
Nivo reputacije: 31
massaaris ima čime da se ponosimassaaris ima čime da se ponosimassaaris ima čime da se ponosimassaaris ima čime da se ponosimassaaris ima čime da se ponosimassaaris ima čime da se ponosimassaaris ima čime da se ponosimassaaris ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Provari Radius Box Mod

Da se ne lazemo, da pise neko drugo ime ovo se ne bi ni spominjalo. Zavrsio bi brzo zaboravljen kao jos jedan u moru kineskih modova.
Cev sa ovim spec bi vec imala vecu sansu za uspeh.
massaaris nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2015, 14:20   #17
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 730
Pohvaljen: 1,057
Nivo reputacije: 181
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Ne znam čemu toliko kritika za nešto šta niko još nije niti video ni probao?
Provape je stekao svoj renome na tržištu kada su u pitanju trajnost, funkcionalnost i kvalitet izrade a uveren sam i da je i sada na apsolutnom maksimumu.
Što se performansi tiče smatram da je 40W i suviše obzirom da sam već puno diskutovao o tome da većina nas koji ne pripadamo egzibicionistima pari na 12W a to i ovaj standardni V2.5 završava bez ikakve greške.
I polikarbonat zbog smanjenja težine je ok. Ko voli da puni bateriju preko usb-a ok, ko hoće da je zameni baterijom sa punjača lako odvije ona dva radlovana šrafa i opet ok. Sve deluje veoma kvalitetno a poznajući njihov način izrade nemam nikakvog razloga da sumnjam u kvalitet bilo čega pa ni navoja i šrafova.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2015, 15:14   #18
Glavni Arhivator
Iskusan član

Glavni Arhivator's avatar

Registrovan: May 2014
Godine: 32
Pohvala: 110
Pohvaljen: 180
Nivo reputacije: 39
Glavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosi

Tako je, 200 $ bih dao odma za mod, meni se sviđa izgled i verujem da je u pitanju kvalitet, komplikovan meni je nešto što se samo svremena na vreme koristi, dobro dođe u trenucima dosade da se promeni boja na primer, bitne stvari kao podešavanje snage je jednostavno, pomoću nova dva dugmeta. Vtc mini mi se ogulio u rekordnom roku (snučio mi se), koristim ga na 12,5W , tako da je Radius sprava za mene i rado bih ga pazario.
Glavni Arhivator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-11-2015, 15:39   #19
McIron
Veteran

McIron's avatar

Pohvala: 730
Pohvaljen: 1,057
Nivo reputacije: 181
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Ne razumem zamerke na softver i podešavanja. Softver i displej su sasvim dovoljni da bi se videli parametri i to je sve. Šta će mu color led/ oled, sat, alarm, mp3 i ostale gluposti ka kojima su kinezi poslovično skloni?
Provape pravi beskrajno dosadne modove iz razloga što nemaju voltage drop, uvek cede bateriju isto od početka do kraja i nemaju nikakav skriveni problem.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-02-2016, 20:14   #20
Glavni Arhivator
Iskusan član

Glavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosi

Vagica je bolesno precizna ali nema veze.
Radius je težak 188 grama, dok je VTC mini 161g. Razlika je samo 27 grama, jel...
Izmerio sam napon baterije, kada je mod isprazni, moj najjeftiniju mogući unimer je pokazao 3.32V baterija Samsung INR18650-25R zelena, koja je bila uz mod.
Kao što sam već rekao, ivice na modu su od SS, bez finiša ili boje i laka, tako da se nema šta oljuštiti. Plastično kućište je veoma tvrdo i ne može se izgrebati noktima ili slično.
Zamena baterije nije preterano smaranje, svakoga dana vadim baterije iz moda i punim na externom punjaču, mada kod VTC minija je to savršeno.
Ono čime sam posebno zadovoljan je lako pronalaženje fire button-a. Upušten deo sa dugmićima je odlična stvar, kao i to kako leži u ruci i mogu reći da je za korišćenje stvarno ugodan. Nema miss fire, konačno, mod koji pali svaki put!!!
Na nekim atomizerima može da bude jako mali gap između moda, na primer, list papira ne može lako da se podvuče između, primetan je samo pod jačom svetlošću. Ali atomizer ne može da se zaklati nikako.
USB port nisam koristio, pisaću i o tome kada ga isprobam.
Prvih par dana sam čačkao po meniju, malo isprobao booster opciju, podesio boju fire dugmet ( bela se slaže sa bojom displaja i nije bela nego svetlo plava, kao što žuta nije žuta nego svetlo zelena i ne slaže se sa mojim žutim plastičnim tankom za Kayfun V4 😒, ali se zato slaže sa zelenim ).
Recall ili RCL opcija je ok, ukoliko menjate atomizere, a koristite ih na različitim snagama, lakše je ići preko nje, nego za svaki atomizer ponovo sve podešavati, zapamti će wate, boju dugmeta, brzinu menija booster opciju, jačinu svetla displeja ( displej na maximumu je i previše osvetljen ) itd...
Booster meni lično nije potreban, ali mislim da je odlična opcija za dripere, na jedinici će na 0.25 secundi podići snagu na maximalnih 40W, na dvojci će trajati 0.50 sec. na trojci 0.75 sec. pa ceo sekund, i na petici 1.25 sec. Ukolilo je snaga na maximalnih 40W ništa se neće desiti.
Radius sam uzeo zato što sam želeo kvalitetan mod koji će mi, nadam se dugo trajati, vizuelno lep za oko i ispunjava moje potrebe.
Ako se još nečega setim, pisaću, i postaviću par slika kad budem imao malo više vremena.
Pozdrav svima.

Послато са Lenovo TAB S8-50F уз помоћ Тапатока
Staro 22-02-2016, 20:31   #21
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,452
Pohvaljen: 2,182
Nivo reputacije: 380
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Provari Radius Box Mod

Rolls royce of box modes/jedan od komentara koji mi se svidiosteta sto ne volim kutije

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-02-2016, 20:41   #22
Glavni Arhivator
Iskusan član

Kaže Pukan "Bentli" 😂
Zahvalili :
Staro 22-02-2016, 20:58   #23
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 264
Pohvaljen: 323
Nivo reputacije: 80
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Komentar tipa 200$ za 40w je podjednako isto kao i 200e za cohibaba cigaru velicine kao i vasko da gama od 200 din.
Ali ja iskreno ne bih dao toliko para jer meni pre svega odgovara tu oko 50w, drugo za takvu pravu treba imati i originalni atomizer a ne kineza jer kad se smota neki quad coil otpor uvek treba biti isti a ne kao kod kineza s vremena na vreme ode malo gore pa malo dole. Ima tu jos par sitnica mada sve je to subjektivno misljenje i zavisi od pojedinca do pojedinca. Ja bi pre 20 000e ulupao u motorcikl a auto bi bio jugo itd...

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2016, 22:02   #24
Dukenuke011
Iskusan član

Dukenuke011's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 243
Pohvaljen: 410
Nivo reputacije: 57
Dukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosiDukenuke011 ima čime da se ponosi

...ako daš 20.000 za motor,sasvim je ok i jedan provari uz takav...

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
Dukenuke011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2016, 22:11   #25
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 38
Pohvala: 1,030
Pohvaljen: 628
Nivo reputacije: 157
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od lazarbgd Vidi poruku
...Ja bi pre 20 000e ulupao u motorcikl...
Pa ga parkirao na ulici... a ne!

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2016, 22:24   #26
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 54
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,365
Nivo reputacije: 548
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Pusti provari, ja bih onu vagu, odozdo
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-02-2016, 22:29   #27
nemirko
Veteran

nemirko's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 38
Pohvala: 1,030
Pohvaljen: 628
Nivo reputacije: 157
nemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalunemirko je za svaku pohvalu

Ma daj, vidis da je krs star 15 godina

i can't keep calm i'm nemirko
nemirko nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-02-2016, 19:07   #28
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,532
Pohvaljen: 11,060
Nivo reputacije: 1663
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 23-02-2016, 19:22   #29
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Pohvala: 3,186
Pohvaljen: 1,940
Nivo reputacije: 459
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Irone dal bi ga zeo da nije Pro vari !?
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-02-2016, 15:42   #30
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 520
Pohvaljen: 682
Nivo reputacije: 99
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

provari radius lepo izgleda, ne sumnjam u kvalitet, svi njihovi modovi su izvanredni,,, ja ih volim,,,, ali da budem iskren ovaj mod me razocarao,,, platio bih ja 200 dolara za ovaj mod 2013/2014 ali ne sada,,,, jos jednom da kazem ovaj mod je izvanredan meni se dopada,,ali krivi mi je da kasni na trzistu nekoliko godina,,, ko ima ovaj mod bice zadovoljanu to ne sumnjam ali nije radius za mene, krivo mi je da sam ovo napisao ali sam razocaran,,, ako sam nekog uvredio ja se izvinjavam,, ovom postom nisam hteo da kritikujem provari radius,,,, pozdrav svima I parite bezbedno [provari radius je bezbedan box mod]
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:25 sati.