Forum

Provari Radius Box Mod - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi
Zaboravljena šifra? Registracija

VV/VW modovi Modovi varijabilnog napona i snage

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-02-2016, 22:55   #31
Glavni Arhivator
Iskusan član

Glavni Arhivator's avatar

Registrovan: May 2014
Godine: 32
Pohvala: 110
Pohvaljen: 180
Nivo reputacije: 41
Glavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Provari Radius Box Mod

Citat:
Originalna poruka od sirius sem Vidi poruku
Irone dal bi ga zeo da nije Pro vari !?
Da nije provari, ne bi mu bila tolika cena i svi bi ga uzeli.
Glavni Arhivator nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-02-2016, 23:03   #32
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,201
Pohvaljen: 1,942
Nivo reputacije: 460
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Da ko shto kupuju dovpo znam, pisalo u tik taku
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-02-2016, 23:54   #33
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 551
Pohvaljen: 712
Nivo reputacije: 103
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

Provari Radius je super, kvalitetan lepo izgleda ima da traje godinama ali da se ne lazemo, svi smo vise ocekivali od ovog modela ,, ja imam provari p3 I ponosan sam njime,,, a Radius nema sanse da kupim,,, iskreno da kazem ja mislim da provari pokusava da nas prevari ovim modom I ja ga zovem prevari umesto provari,,, nadam se da sledeci provari nece biti prevari,,, drugovi moji nije zlato sve sto sija,, ako sam nekog uvredio ovom postom ja se izvinjavam [mene je provape uvredio kada je izbacio radios ocekivao sam mnogo vise makar tc] oped da kazem izvini ako sam te uvredio to mi nije namera jer ja volim proveri,,,, pozdrav svima I parite bezbedno
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2016, 00:06   #34
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

@Dragon prestani da se izvinjavash molim te ,svako ovde ima pravo na mishljenje i bash zbog toga je forum ovoliko interesantan,svojivremeno sam kupiop 2.5 i tad sam ga platio preko 200 evra ali je bio najbolji mod na trzishtu,sad nazalost nije najbolji ni u jednoj kategoriji !
Zahvalili :
Staro 25-02-2016, 00:37   #35
dragon
Senior

dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

@ sirius sem provari 2,5 je po meni ok sa njime moze ekseri da se kucaju I nece da se polomi, pokusaj to da uradis sa provari radius, sta zelim da kazem proveri 2,5 je jos uvek po meni kvalitetan mod
Zahvalili :
Staro 25-02-2016, 17:26   #36
Glavni Arhivator
Iskusan član

Glavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosiGlavni Arhivator ima čime da se ponosi

Još kada bi mi neko objasnio šta to ne valja na modu, bio bih zahvalan.
Zahvalili :
Staro 25-02-2016, 17:50   #37
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,454
Pohvaljen: 2,198
Nivo reputacije: 383
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Provari Radius Box Mod

Ne valja 200€...a i nije toliko nego 187€...isto zato ne valja iphone,macbook

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2016, 17:52   #38
Glavni Arhivator
Iskusan član

Mislim da je sve rečeno…
Staro 25-02-2016, 18:50   #39
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,726
Pohvaljen: 1,738
Nivo reputacije: 338
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Uff, jel tako? Kiselo grozdje argument?

Tesko je odgovoriti na to pitanje. Naravno da iz Provape-a nece izaci proizvod za koji neko moze da kaze da nije dobar ali Radius ostavlja dosta prostora da se zapitas a da li je to moralo bas tako, barem je kod mene takav slucaj.

Ovde se najvise radi o nacinu na koji se formiraju stavovi tj. na koji nacin ljudi posmatraju i vrednuju nesto, u ovom slucaju objekat, i na koji nacin je zadovoljena svaka komponenta stava(kognitivna, emocionalna i ponasajna).

Mislim da se Radius slepa na racun stare slave, isto sto i P3 radi ali ne tako upadljivo. Ima minijaturan ekran, samo 40w(kazem ja koji ne prelazim 18w), recimo da ima izmenjivu bateriju ali je krajnje neprakticna zamena iste, nema TC, za apgrejd firmware-a je morao da se salje u fabriku i tek skoro su to resili, telo izradjeno od polikarbonata(u mojim ocima to je minus), cinjenica da je napravljen u Americi meni ne znaci mnogo, kao i ta najduza garancija koju imaju, navodno procenat kvarova je prilicno veci nego sto je to slucaj sa prethodnim modelima.

Mislim da taj Provape kvalitet (koji ne znaci isto ono sto je znacio ranije) ne moze da se opravda ulozenim novcem u poredjenju sa drugim dostupnim modovima, a da ne govorimo o specifikacijama, jer ovo vise nije vreme kada se Provari 2.5 poredio sa Vamom.

Ovo je naravno moje misljenje i moj stav, formiran na osnovu mojih shvatanja. Ako imate Radius ili zelite da ga kupite, samo napred (more power to you!). U pitanju je dobar mod sa kojim tesko da cete biti razocarani. Ovde cisto govorim o tome da Radius nije nesto sto je predmet moje zelje i mogu, mozda i malo vise nego sto bi trebalo, jasnije da sagledam njegove mane, to jest, spreman sam manje nedostataka (odnosno stvari koje meni tako deluju) da mu oprostim.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-02-2016, 20:41   #40
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Ja bi ovde stavio Lok
Staro 25-02-2016, 21:13   #41
dragon
Senior

@ jav74 cena moda nije problem,, radius je problem,,, ne kritikujem ja cenu ovog moda,,, ja sam razocaran jer se ProVape obrukao,,, vise sam ocekivao od njih,,, ja volim ProVape i nadam se da ce jednog dana da naprave nesto da vredi,,, i da mi svi budemo ponosni
Staro 25-02-2016, 22:09   #42
Mr.Vape
Banned

Registrovan: Dec 2015
Pohvala: 44
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 0
Mr.Vape je na dobrom putuMr.Vape je na dobrom putuMr.Vape je na dobrom putu

Po meni su malko zakasnili su sa izbacivanjem moda od 40W,mogli su to da urade pre godinu ipo ili dve jer je sada takav trend da je 40W limit smesan.Sva sreca i dalje postoji dovoljno veliko trziste koje koristi 15-20W i za njih je idealno.Za mene licno fali nekih 10-20W vise ali moze i ovo da se koristi sa Squape ili Rose atomizerom.
Mr.Vape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2016, 22:14   #43
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Lost Vape Scar DNA 75 / Doggystyle
Pohvala: 1,879
Pohvaljen: 4,371
Nivo reputacije: 792
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Kad svi stanu na 200W+, oni ce kao gospoda izbaciti 150W mod i opet ce biti vrh, kao i svaki Provari. Pa i ovaj Radius.
Ne kasne oni nigde...
Pametnome dosta :-)
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-02-2016, 22:22   #44
Glavni Arhivator
Iskusan član

Kao minus ja ovde vidim samo procenat kvarova o kojem se priča, ako se nešto pokvari bio bih veoma ne zadovoljan.
Minus za mali ekran rekao bih da je vezan za estetiku ili grešim, što se toga tiče, Radius mi je najlepši mod koji sam video.
40W… parim u rasponu od 12 do 18W
Kod zamene baterije zameram jedino što bi moglo da se desi da se izgubi neki od šrafova, ostalo ne predstavlja problem.
TC ne koristim, pored još dva moda sa TC kojih imam, ko koristi TC ovaj mod neka zaboravi !!??!!! šteta…
O plastičnom kućištu nisam ni razmišljao kada sam odlučivao da kupim radius, sve se može pohabati ili izgrebati, bio mod od metala prefarban ili plastičan, ako ga čuvaš biće kao nov. Mislim da je mnogo bitnija stavka zamenljiva 510 konekcija, koja je po kvalitetu sam vrh, verovatno najbolja. Menja se pomoću novčića !!?!! I to za mene znači dugotrajnost.
Osećaj da mi u ruci nije kinezarija, puna sitnih nedostataka ( te klati se ovo, te klati se ono, ljušti se, zvecka, varniči, miss fire i ostalo ) mi mnogo znači. Ipak taj mod nosim gde god da sam, pa i u krevet. Zaslužio sam
Prava zamerka je cena, koja je nestala onog momenta kada sam počeo da ga koristim.
Ko koristi TC, sub om, d2l mod je pun mana, kod mene nije taj slučaj, ja sam ovaj drugi

dragon-ovi komentari su mi smešni, ništa konkretno, ostali su barem nešto rekli.
Staro 25-02-2016, 22:24   #45
Mr.Vape
Banned

Registrovan: Dec 2015
Pohvala: 44
Pohvaljen: 17
Nivo reputacije: 0
Mr.Vape je na dobrom putuMr.Vape je na dobrom putuMr.Vape je na dobrom putu

Ne bih se slozio da ce i dalje da bude vrh.Ruku na srce bili su vrh jer je njihova elektronika jedina radila kako treba i bila pouzdana,nekada davno.Sad i dalje voze pod starom slavom i svakom prosecnom americkom vaperu ono made in USA znaci vise od bilo cega.Imaju brend i jedan "onako" proizvod ih nece izbaciti iz igre ali ako nastave ovako pojesce ih konkurencija.Fancy plastika nije korak napred pored dobro poznatih izdrzljivih cevki koje su svi voleli.
Mr.Vape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > VV/VW modovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:06 sati.