Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-11-2015, 09:41   #1
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,331
Pohvaljen: 970
Nivo reputacije: 166
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu
Uobičajeno Mutiranje boje tecnosti

Dakle, u pitanju je miksanje arome Scamel sa bazom.Velika bocica je Inawera VPG miksano pre 4 dana i sasvim je providna, kao i uvek sto je bilo kada sam miksovao Scamel, tek nakon duzeg vremena postaje blago zuckasta.Druga bocica, manja, ona je miksovana sa nikotinskom bazom Mix'n'match 100mg VG secena sa nulom od Tot. Red na 9mg.Vec nakon 10-15min je dobila boju koju slika prikazuje.Rok trajanja tecnosti je ok, takodje i baza.
Neka ideja?

ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 09:57   #2
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,061
Pohvaljen: 1,509
Nivo reputacije: 287
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Mutiranje boje tecnosti

Nesto je odreagovalo ali sta ne znam.Kaze moja supruga koja je Farmaceut da nesto nije bilo cisto od sastojaka.Sumlja najvise na nikotin.Kaze da nebi trebalo da odreaguje nista od navedenog.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2015, 10:02   #3
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Da, i moja prva sumnja je bila ta...Hmmm, bacati ili pariti?
Staro 13-11-2015, 10:19   #4
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,238
Pohvaljen: 11,989
Nivo reputacije: 1845
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Jačina nick obe bočice?
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 10:28   #5
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,436
Pohvaljen: 4,401
Nivo reputacije: 723
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Meni je pre dve godine ta nula od TR malo čudno mirisala u miksu. Nikotinska baza im je bila OK, kombinacija TR nic baze i meilaba je okej, ali kombinacija VZ i IW nikotina sa TR nulom je bila nekako kiselkasta. Tada nisam obraćao pažnju na boju...

@nemanja14 koristi te mixandmatch baze, možda on može pomoći

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 10:33   #6
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Jačina nick obe bočice?
Veca 12mg, manja 9mg
Zahvalili :
Staro 13-11-2015, 10:34   #7
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 381
Pohvaljen: 426
Nivo reputacije: 91
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

Meni se desila ista stvar, prvi put kad sam zamijesao sCamel bio je zuckast, sledecih 100 ml je bilo potpuno bezbojno, a zadnje 2 ture opet skroz zuckast. Svaki put koristeni ista baza, isti pg i isti vg. Sto si tice ukusa isti je i kad ispadne bezbojna i kad je zuckasta tecnost. Mislim da to ima neke veze sa oksidacijom nikotina, jer prilikom oksidacije pozuti. Dakle, ne bacaj nego pari
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 10:37   #8
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 82
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

To je zbog nikotina, smuckam Black Cigar u 0mg i bude jedva narandzasta i smuckao za drugara u 18mg ono nakon par minuta potamnela nakon 10 dana boja kao i sama koncentrovana aroma (kao ulje nakon 15000 km)

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 10:37   #9
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,061
Pohvaljen: 1,509
Nivo reputacije: 287
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Kaze zena da ponovis postupak ali da promenis bocicu u kojoj pravis i naravno da je lepo ocistis.Ako se ponovo desi ona bi bacila a ti kako hoces cekaj da vidimo sta kazu drugi.Samo da ti naglasim da ona nije parioc
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 10:45   #10
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 82
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Aj da ne otvaram novu da vas pitam da li je ovo normalno i sta mislite da li je bezbedno.
Nebitan je nikotin u bazi probano i sa 0mg i sa 5mg efekt je isti, baza je 40%PG 40%VG 20%DW

Smucakm mentol u tu bazu i nakon jedno nedelju dana kao da se zgusne naprave se nekakve grudvice u bocici kao neki zgrusetci, prvo sam mislo da je zbog plasticne bocice ali se isto desilo i u staklenoj, procedio sam tecnost i nije se vise grudvalo. I to se svaki put desava kada smuckam TPA Natural Mentol.

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 10:48   #11
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Evo jos malo primera.Desno, krem miksan pre 15 dana, baza IW i do nje miksano juce sa bazm gore vec pomenutom.Ove dve prve miksane juce sa istom bazom.Gotovo su identicne boje tecnosti, osim ove male desno od IW.

@PsyBoza - Probao i sa drugim bocama, isto se desava.
Staro 13-11-2015, 10:52   #12
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,170
Pohvaljen: 582
Nivo reputacije: 167
nemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalunemanja14 je za svaku pohvalu

Mesam uglavnom iste arome VZ i JF bc, it, fp, rc i jos neke, baza ko sto rece jokjuar mm 100-ka mesana sa meilabovom sirovinom i nisam do sad primetio razliku ni tecnostima ni u boji ni u ukusu u kratkom vremenskom intervalu, na duze naravno da neke menjaju boju...nemam savet, radi kako mislis

nemanja14 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 10:55   #13
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Registrovan: Nov 2014
Pohvala: 903
Pohvaljen: 398
Nivo reputacije: 85
pupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosi

Koristim mnm 100ku pg, nikakvih problema do sad sa njom, scamel uvek ista boja Jedino sto sam primetio je da mi je scamel drugaciji nego pre nekih 6+ meseci...

Vazno da se mi druzimo
pupufna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 10:56   #14
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 381
Pohvaljen: 426
Nivo reputacije: 91
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

Inace sto sam jos primijetio, nikotinska baza od mm kad je stigla bila je bezbojna, kasnije je pocela da tamni, tako da je ovo malo sto je ostalo od nje trenutno toliko pozutjelo da je skoro kafenkaste boje, tako da mislim da sve ovo ima veze sa nikotinom
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 10:58   #15
Like A Boss
Iskusan član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 0
Pohvaljen: 80
Nivo reputacije: 27
Like A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svimaLike A Boss je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od lazarbgd Vidi poruku
Smucakm mentol u tu bazu i nakon jedno nedelju dana kao da se zgusne naprave se nekakve grudvice u bocici kao neki zgrusetci, prvo sam mislo da je zbog plasticne bocice ali se isto desilo i u staklenoj, procedio sam tecnost i nije se vise grudvalo. I to se svaki put desava kada smuckam TPA Natural Mentol.
To je normalno za mentol.
Like A Boss nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:44 sati.