Forum

Mutiranje boje tecnosti - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-11-2015, 11:45   #16
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,975
Pohvaljen: 1,159
Nivo reputacije: 383
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Mutiranje boje tecnosti

Baza hoce da menja boju od stajanja (oksidacija) isto zavisi i koliko dugo tecnost stoji, s'camel, kad smuckam mi je bele boje, posle nekog vremena blago pozuti i to je normalno, desert FA, kad smuckam bude skoro beo, za 10 dana bude roze, za mesec crven, a za 2-3 meseca skoro pa braon, sve je to u redu, ok miris, ok ukus parim i smejuljim se.
Dosta zavisi i od kolicine nikotina, recimo koliko sam primetio, kad miksam caletu 6mg i sebi 18mg uvek moja 18 tica bude tamnija od njegove 6 tice.
Baza sve zavisi od toga koliko je stara, prosla tura baze je bila bela bela, kad sam zamiksao na 38 mg mislio sam da sam zaboravio nikotin da stavim koliko je bila bela (skroz bela), a koristio sam neke americke pre zuta, ne moze biti zuca, kapiram da zavisi sve od stajanja i skladistenja.
Sve bi ja to pario ne bi se mnogo uzbudjivao oko boje, i najbitnije je kad se miksa obratiti paznju na bocice, da budu ciste, jer koliko sam izvalio najveci problem su prljave bocice...

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 11:53   #17
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Registrovan: Nov 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,197
Pohvaljen: 872
Nivo reputacije: 151
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Fora je sto je ova baza kristalno providna, sve do miksanja sa aromama, gde odma nakon par minuta pocne da tamni... i 9mg nikotina je.
Boce su skroz nove - ciste.
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 12:01   #18
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Pa sta znam, zavisi i od arome do arome, ali ja da sam na tvom mestu vise bi se skoncentrisao na miris i ukus, a manje na boju, ako lepo mirise i ima ok ukus, nepeni mnogo prilikom muckanja, cenim da je ok.
Pogledaj da li je aroma ok...

Zahvalili :
Staro 13-11-2015, 12:09   #19
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,167
Pohvaljen: 4,154
Nivo reputacije: 683
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Jesi probao da mućkaš u staklenoj flajki?

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 12:10   #20
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Uvek miksam u plasticnim flasicama, mada kapiram da nebi trebalo imati razlike....

Staro 13-11-2015, 12:24   #21
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 954
Pohvaljen: 1,401
Nivo reputacije: 263
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od ljudva Vidi poruku
Fora je sto je ova baza kristalno providna, sve do miksanja sa aromama, gde odma nakon par minuta pocne da tamni... i 9mg nikotina je.
Onda nesto definitivno reaguje (oksidira) pa samim tim i menja sastav.Probaj jos sa nekom drugom nulom da seces ako se isto desava ja bi to bacio.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 12:28   #22
ljudva
Senior

ljudva's avatar

ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od PsyBoza Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od ljudva Vidi poruku
Onda nesto definitivno reaguje (oksidira) pa samim tim i menja sastav.Probaj jos sa nekom drugom nulom da seces ako se isto desava ja bi to bacio.
Upravo ti i nameravam...
Staro 13-11-2015, 12:57   #23
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,246
Pohvaljen: 1,830
Nivo reputacije: 337
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ne bi ja tu nissta diro

Sent from my P8l

Be Free Without WiFi n TV
shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 13:23   #24
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Pohvala: 3,175
Pohvaljen: 1,935
Nivo reputacije: 458
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

S camel uvek pozuti ,koristim sterilne bocice i isti je rezultat - vecina aroma nosi sa sobom neku nijansu od tamno crvene do bledo zute ,valjda si skonto koja aroma farba bazu ,a tu je josh nikotin koji moze drasticnno da promeni boju svojom oksidacijom-ne moj da se tripujesh ako si sve radio kao do sada nema potrebe nishta da bacash
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-11-2015, 14:06   #25
ljudva
Senior

ljudva's avatar

Sve isto kao i do sada, jedino sto me zbunilo jeste ta nagla promena boje, ne postepena i drugaciji koloritet...Zapravo sve arome koje sam muckao sa ovom bazom su drugacije boje nego prethodne.
Staro 13-11-2015, 16:19   #26
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,797
Pohvaljen: 4,140
Nivo reputacije: 749
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Nisi navikao da seceš 100ku

Sent from G4
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 16:22   #27
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Hahahah hahahahahaha :}

p.s zamiksaj wg kent, cim sipas aromu pocrni ko ugalj, odlozis za mesec dana jos crnja!!!
I sta uradis zaparis i bas te briga

Zahvalili :
Staro 13-11-2015, 16:31   #28
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Pohvala: 3,175
Pohvaljen: 1,935
Nivo reputacije: 458
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Da 100 pogotovu pg tamni mnogo brzo - tipa za nedelju dana od nacinjanja skroz druga boja ako pricamo o m&m stotci
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-11-2015, 16:35   #29
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Setite se reklame za grand kafu, ovde je isti fazon "I miris i ukus" ostalo manje bitno

Staro 13-11-2015, 16:41   #30
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,762
Pohvaljen: 1,023
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

@ljudva
Ne bi ja to pario ko zna šta kipranin trpa unutra

Šala mala, pa probaj... ako je ukus(miris) ok nevidim razlog za paniku.
Boja nema nikakve veze 2 baze 2 boje,normalno je da baza pogotovu sa 100mg daje nešto tamniju boju u finalnom mixu.Nisam radio sa m&m stotkom, ali iz iskustva sa razim drugim bazama ti pričam,ako ti je frka baci i neuzimaj moj savet kao merodavan.... ali govorim ti iz ličnog iskustva i litara i litara smixanih tečnosti.Ako je ukus i miris ok ja tu ništa ne bi diro.

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:12 sati.