Forum

Passthrough baterija - punjenje? - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-02-2013, 12:23   #31
tataenozec
Senior

tataenozec's avatar

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 106
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 37
tataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svima
Uobičajeno Re: Passthrough baterija - punjenje?

Kad se puni sa na usb, bilo preko ac punjača, imam i od 500mah, i od 1Ah, bilo preko kompa, jel mora da sija led lampica na bateriji? Meni ne sija al baterija radi.
Jel pod obavezno mora da sija dok se puni, i ako nije pod obavezno da sija, kad onda znamo da je 100 % puna.

Inače, juče sam je dobio, koristio, onda ostavio na punjaču celu noć i evo još je koristim ( u pitanju je hiljadarka). Sad dal se punila il ne, veze...

Poslato sa S3 Omega v. alwayslast
tataenozec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-02-2013, 12:29   #32
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 177
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Mogao si biti malo precizniji na koju tačno LED lapmicu misliš? Ona iza miniUSB porta (ispod poklopca na bateriji) sija kada se baterija puni preko USB/USBmini kabla, a kada se isključi znači da je baterija puna. LED ispod tastera (dugmeta) na bateriji ne treba da svetli tokom punjenja (na original Joye).

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-02-2013, 12:38   #33
tataenozec
Senior

tataenozec's avatar

Pohvala: 106
Pohvaljen: 56
Nivo reputacije: 37
tataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svimatataenozec je poznat svima

Mislio sam na veliku lampicu, tu gde stiskamo da bi parili...znaci da i netreba da sija...ok.

A sad sam skontao i ovu gde se ukljucuje USB

Hvla na brzom odgovoru i pomoci!.
tataenozec nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-03-2013, 20:48   #34
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,269
Pohvaljen: 4,236
Nivo reputacije: 697
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Meni ne pali tu lampicu crvenu do USB konentora sve dok ne pritisnem prekidač na samoj bateriji jednom kratko???
Nakon toga stoji upaljena crvena, i posle sat i po, dva, kada se napuni ugasi se...
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-03-2013, 20:50   #35
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

...interesatan feler... A jel original Joyetech ili...?

Staro 05-03-2013, 21:42   #36
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 540
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od AtilaHan Vidi poruku
...interesatan feler...
Ne to su najnovije baterije,5x klik On ,5x klik Off,1x klik uključena lampica za punjenje .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-03-2013, 21:45   #37
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

To mu dođe novi feature kao "are you sure you wanna start charging your battery", a "yes" je klik. "No" je onda verovatno dva klika!?

Zahvalili :
Staro 05-03-2013, 22:45   #38
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

eGo-T upgrade, ne razumem se baš najbolje, kupljena je pre desetak dana, ali Vesa je objasnio
Staro 05-03-2013, 22:56   #39
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,024
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju

Sve je ok baterija ti je original Joyetech imam je kod kuće to im je nova serija na starim svetli crveni led(spreda ispod poklopca) čim je utakneš a kod zadnjih serija tek kad utakneš i pritisneš dugmence kada je našrafljen atomizer na bat.
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 06-03-2013, 05:32   #40
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

To je vrlo koristan info.

Staro 26-03-2013, 10:53   #41
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

E, ovako, ne znam da li je tema prava ali meni se dešava sledeće, kada passthru bateriju 650 mAh punim na usb sa donje strane, bude puna za sat i po, plafon dva, ali kada je uključim u standardni punjač sa navojem, zna da potraje i celih pet sati...
Ništa mi ne bi bilo čudno da nemam i standardnu 1000 mAh bateriju koja se na tom klasičnom punjaču puni nekih takođe dva, dva i po sata, dakle na standardnom punjaču se pass baterija manjeg kapaciteta puni duplo duže nego obična baterija većeg kapaciteta...

Da naglasim još i da uvek čekam da se baterija totalno isprazni pre nego što krenem sa punjenjem i nikada i ne koristim passthru parenje jer mi je uvek jedna baterija puna. 650 mi traje nekih dan, dan i po, a 1000 mi je za dan duža, nekad spojim i tri dana sa njom. Pitanje je da li je preporučljivo punjenje pass baterije na klasičan punjač sa navojem i je li normalno da se puni duže od te veće baterije?

HVALA G O M I L E T I N A!!!
Staro 26-03-2013, 12:00   #42
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Nigde nije spomenuto da se pass baterije ne bi smele(trebale) puniti odozgo, tako da mislim da ograničenja tog tipa nema.
Pitanje je samo da li se ona zaista napuni za 5 sati kada je puniš preko punjača - ili ti samo da signal posle 5 sati. Kada je puniš odozgo, jel na USB-u ili je uključena u struju?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-03-2013, 12:29   #43
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Na USB, nisam probao u struju, ono, kad je nabodem trepne tri puta, posle povremeno na 7-8 sec. blinkne zeleno, i posle pet sahata konstantno zeleno što mi je signa da je skidam sa punjača. Kad je (da prostiš) punim o'zdo na isti USB port posle sat i po-dva mi se ugasi ona crvena lampica koja svetli dok se puni. Sve je u redu što se tiče trajanja napunjene baterije, nego mi neverovatna tolika razlika u trajanju punjenja na navoj i na micro USB.

HVALA G O M I L E T I N A!!!
Staro 26-03-2013, 12:38   #44
uketic-paric
Senior

uketic-paric's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 1,770
Pohvaljen: 1,024
Nivo reputacije: 170
uketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputacijuuketic-paric ima reputaciju
Uobičajeno Одг: Passthrough baterija - punjenje?

Moguće je da ti je micro usb punjač u kanalu pa se zelena lampica pali posle dugo vremena a 2 do 2.5 sata je nrmalno za 1000

poslato sa nokije 2110

Somebody Put Something In My Drink
uketic-paric nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 26-03-2013, 14:31   #45
Puk. Hans Landa
Veteran

Puk. Hans Landa's avatar

Pohvala: 1,221
Pohvaljen: 1,810
Nivo reputacije: 296
Puk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputacijuPuk. Hans Landa ima reputaciju

I meni je isto sa pass baterijom,krace punjenje preko usb(odozdo) nego preko navoja. To sa punjenjem ..lud zbunjenog, twist mi se puni preko 5 sati kad je skroz prazan

Maut tu lang inhejl
A kuma misa ish a kush la Karpin, hej Dzo strndje lampa k vin Indijanci.
Bil fji mirnik s nu ucrup urjekilji
Puk. Hans Landa nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 20:03 sati.