Forum

Hangsen tecnosti - Strana 12 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 23-01-2015, 16:12   #166
doktorbole
Veteran

doktorbole's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 660
Pohvaljen: 261
Nivo reputacije: 100
doktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosidoktorbole ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Hangsen tecnosti

Ja sam French pipe zadnji put trošio decembra,oko Nove godine,miris mi nije bio neprijatan niti se neko iz okoline žalio,mada znam da je na forumu bilo reči da nekima smeta.
Jednostavno,to su subjektivni utisci,čulo mirisa kao i čulo ukusa varira od osobe do osobe.

doktorbole nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2015, 19:35   #167
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1,932
Pohvaljen: 2,816
Nivo reputacije: 355
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Meni je RL French Pipe dobar....
A Hangsen French Pipe....to je mnogo funky e-juice - ne mogu da parim

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2015, 19:50   #168
simke1312
Aktivan član

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 11
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 10
simke1312 je na dobrom putu

Probala sam Hangsen Impulse danas. Ne mogu da ga parim. Ne leži mi nikako, ima notu nečega šta ne mogu da odgonetnem, ali mi smeta užasno.
simke1312 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-01-2015, 18:24   #169
dragisonac
Senior

dragisonac's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 310
Pohvaljen: 225
Nivo reputacije: 53
dragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosidragisonac ima čime da se ponosi

Ima li slicnosti sa Joyetech Winston?
Jer se ja u njemu davim...a ubija na noge,da izuva iz mesta..
dragisonac nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-03-2015, 10:59   #170
Zimrie
Nov član

Registrovan: Dec 2014
Pohvala: 24
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 8
Zimrie je na dobrom putu

Zdravo, novi sam u parenju (3 meseci do sada), hteo sam da pitam dali je ova tecnost ok
Kod:
fasttech.com/products/0/10010050/1877913-hangsen-e-liquid-for-electronic-cigarettes-50ml
i dali da(ne) narucujem poshtom

I ja bi french pipe od lique koji sada imam ali cena..

Da ne bi gubio vremena, danas narucih ove ruyan 4
Kod:
fasttech.com/p/1877913
Kod:
fasttech.com/p/1664900
kad budu pristigli sledi komentar
Zimrie nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-03-2015, 17:58   #171
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1,932
Pohvaljen: 2,816
Nivo reputacije: 355
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Nabavili na FT i neke Hangsen 100% VG e-juice...za sada vidim samo RY-4 i Red Marlboro u dozama po 50 ml

Kod:
https://www.fasttech.com/products/3009/10010050/2004906
Kod:
https://www.fasttech.com/products/3009/10010050/2004907
Možda če nekog interesirati...

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2015, 11:41   #172
nick011
Aktivan član

nick011's avatar

Registrovan: Dec 2015
Pohvala: 30
Pohvaljen: 8
Nivo reputacije: 5
nick011 je na dobrom putu

Prvi put pišem na temu HS ulja, početnik sam, ali baš baš Odmah sam se prilikom kupovine hardvera konsultovao oko tečnosti i moram da kažem svoje iskustvo. Kada mi je CityExpressom stigla pošiljka pre neki dan, samo sam je preuzeo i otišao, imao sam neodložnog posla. Tek kada sam se vratio, skuvao kafu, zapalio rezani jaki, najjači (koji dimim 30-40 dnevno 4 godine), popušio tu "analognu", namestio T3 hardver 1100 mAh, sipao >>> VRLO VAŽNO ZA TEMU >>> HS RY6 24 mg, znači, ne samo da je bolja od bosanskog ili makedonskog jakog rezanog, nego sam imao utisak da sam zapalio Sobranie Black Russian, skoro (kažem skoro) ta jačina, ali isti ukus. Tečnost neprevaziđena za strastvene pušače koji puše, a ne jedu kolače kroz cigaru (vanila, čokolada, menta, višnja... fuj - pa, hoću da pušim, ne jedem voćni kolač ). Naručio sam poslednjih 8 x 10 za 2.520 din, zato što od NG više nema uvoza 24 mg. E sad, treba mi odgovor nekog iskusnijeg. Da li ćemo preko foruma moći i dalje da nabavljamo RY6 24mg ili ću moći, kao strastveni pušač, da pređem na 18 mg? I, šta mislite o ceni od 315 din za 10 ml? Drugari, malo sam se raspisao, ali sam početnik i sve me interesuje, ali mi se ovo što sam gore naveo mnogo sviđa. Veeeeliki pozzzzz

Spoiler:
Mali Edit: Pravilnik tacka 22
nick011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2015, 12:36   #173
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,617
Pohvaljen: 1,643
Nivo reputacije: 318
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Mnogi vole duvanske arome ali narocito su vazne ljudima koji tek prelaze na e cigaretu. Kad se podvuce crta, nije bitno da li je vocni kolac ili duvanska aroma, jer ukusi imaju tu neobicnu naviku da budu subjektivni, vazno je da nije cigareta

Ako probas tih 24mg na nekoj boljoj opremi, na kraju se mozda ispostavi da ti je 18mg sasvim dovoljno. Uvek mozes da postavis oglas u odgovarajucem podforumu ili da pogledas Uradi Sam sekciju foruma i da sam prilagodis sto ukus a i jacinu tecnosti svojim potrebama.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2015, 12:51   #174
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 298
Pohvaljen: 321
Nivo reputacije: 66
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi

I ja sam jedan od onih kojima se RY6 strasno svidio. Ja sam ga narucivao sa fasttecha u pakovanjima od 100ml po cijeni od nekuh 10tak eura

Edit:
Takodje bih ti preporucio da probas od Hangsena i 555(Highway) i eventualno usa mix, to su po meni 3 najduvanskije tecnosti od njih

Ko se moda ne ogrija, taj se dima ne nadimi
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2015, 13:33   #175
zajchik
Veteran

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 1,964
Pohvaljen: 968
Nivo reputacije: 181
zajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Hangsen tečnosti

Upravo što kaže Marko, 24mg nije isto na jačem hdw. Ja sam počeo sa 16mg na ce4 kliru, akada sam kupio orhideju, morao drop na 12mg i to mi bilo prejako. Probao 6mg posle par nedelja, bilo mi super, pa sam probao 3 takodje. Sad cepam 1.5 mg i perfekno mi leži d2l. Kolači, voće, prasetina, jagnjetina, sve ide s godinama, kao i pihtije naravno. Kreni ozbiljno, i videčeš posle par meseci će te smoriti duvanska tečnost, leći će ti voćka ili kolač kao dupe na nošu.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2015, 14:15   #176
nick011
Aktivan član

nick011's avatar

Citat:
Originalna poruka od MarkoTM Vidi poruku
Mnogi vole duvanske arome ali narocito su vazne ljudima koji tek prelaze na e cigaretu. Kad se podvuce crta, nije bitno da li je vocni kolac ili duvanska aroma, jer ukusi imaju tu neobicnu naviku da budu subjektivni, vazno je da nije cigareta

Ako probas tih 24mg na nekoj boljoj opremi, na kraju se mozda ispostavi da ti je 18mg sasvim dovoljno. Uvek mozes da postavis oglas u odgovarajucem podforumu ili da pogledas Uradi Sam sekciju foruma i da sam prilagodis sto ukus a i jacinu tecnosti svojim potrebama.
S obzirom da sam početnik, prvo sam danima istraživao, i hardver i softver pa me zanima da li je Pefect eGo-T3 1100 mAh dovoljno dobar hard, bar osrednji, na kome mogu osetiti i 18 mg jačine istog HS-a? P.S. Drugari, divni ste, imam tri-četiri odgovora za manje od dva sata
Staro 20-12-2015, 14:47   #177
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,617
Pohvaljen: 1,643
Nivo reputacije: 318
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

eGo baterije su jako dobra oprema za ulazak u svet elektronskih cigareta. Mnogi od nas su poceli sa njima a neki ih i danas koriste i nemaju potrebu za necim boljim.

Reklamni posteri ne moraju uvek da budu iskreni pa tako i eGo baterije nisu poslednji hit u svetu. Poslednjih godinu ili dve industrija se okrenula takozvanim Box Modovima (generalno neki oblik kutije) pa se sada obicno savetuje novim korisnicima nesto iz tog miljea, pre svega zbog veceg kapaciteta baterije i vece snage koju mogu da isporuce, za nesto malo vecu cenu.

Mislim da za eGo baterije jos uvek postoji mesto na trzistu, jer prvo treba otkriti da li je ova aktivnost adekvatna zamena za cigarete, pa se privici na izgled elektronskih cigareta a pri tome ne potrositi previse para.

Tako da mogu da te ohrabrim i da kazem da si napravio dobar izbor, dobar prvi korak i eGo baterija sa tim atomizerom je nesto sto moze sasvim lepo da podmiri potrebu za nikotinom, pa cak i strastvenih pusaca.

Prelistaj forum, ima mnogo informacija i saveta i potrebno je neko vreme da sve dodje na svoje mesto, samo treba biti uporan.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2015, 18:36   #178
nick011
Aktivan član

nick011's avatar

Osim hvala na samo kliku emotikona, hvala i ovako, pisano. Obratiću ti se pvt, ako dozvoljavaš. Poz

Probao bih onaj Marlboro neki jaki, ako neko ima iskustva, Red ili neki drugi, 24 ili 18 mg... HS, Dekang, koji god preporučujete... Poz

Spoiler:
Pravilnik - Ukoliko je post na koji odgovarate neposredno ispred vašeg nema potrebe za citiranjem.
Staro 20-12-2015, 20:31   #179
lover
Senior

lover's avatar

Registrovan: Jun 2014
Pohvala: 110
Pohvaljen: 113
Nivo reputacije: 37
lover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosilover ima čime da se ponosi

@nick baterije na tom mestu koje gledaš nisu dobre, ne isporučuju snagu koja piše na papiru. Ako uzimaš ego bateriju gledaj da je marka joyetec, kanger, aspire, vision.
Prouči malo forum i tematiku pre nego li kupiš nešto loše i brzo zažališ.

One Man Clan. Common sense.
lover nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-12-2015, 04:04   #180
nick011
Aktivan član

nick011's avatar

Citat:
Originalna poruka od lover Vidi poruku
@nick baterije na tom mestu koje gledaš nisu dobre, ne isporučuju snagu koja piše na papiru. Ako uzimaš ego bateriju gledaj da je marka joyetec, kanger, aspire, vision.
Prouči malo forum i tematiku pre nego li kupiš nešto loše i brzo zažališ.
@lover Hvala ti na preporuci, proučiću sve što si rekao, ja sam, ipak, samo za nekoliko dana rešio, proučio, kupio i počeo... )))) Još jednom hvala i nadam se da nećeš imati protiv ni da se obratim pvt za neki link ili savet. Veliki pozzzz
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Gotove tečnosti > Proizvođači

Pošalji link

Tagovi
hangsen

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:59 sati.