Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Novosti iz sveta modova, atomizera i opreme
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-01-2016, 15:41   #31
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,236
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 464
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: Altus Tank by Guo

Cela poenta je u grejachu a sam atomizer ima mana - oni su ovo napravili da bi pokazali u kom smeru atomizeri mogu da idu a Mike koga volim ih je bash spustio !!
Licno bi voleo da Grk /ithaca/ ili Svoe mesto crew dobije grejach pa da naprave pristojan atomizer pa i da koshta ,ocu reci da je na coilesu samo grejach dobar i lakoca postavljanja vate-a i ona je losha-
-ostalo ne vredi vishe od 20 doll ,ispravite me ako greshim!
Ako neko vidi Busardovu recenziju nek je okachi da cujemo i tehnikalije!

Nashta se lozish ? Na drva - jok na struju
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-01-2016, 21:38   #32
Gorki
Veteran

Gorki's avatar

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 3,261
Pohvaljen: 3,579
Nivo reputacije: 550
Gorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputacijuGorki ima reputaciju

Smeo bih da stavim ruku u vatru da atty zagoreva i pravi probleme u VW rezimu zbog nacina na koji se stavlja pamuk preko keramike. U TC rezimu je opustenije sa zagorevanjem, ali je tu, koliko vidim, problem sa kolicinom pare. Verujem, opet zbog nacina na koji se pamuk stavlja preko grejaca.

Tecnost najvise isparava u onoj zoni u kojoj se dodiruju wicking materijal i sam grejac. Upravo tu mora prolaziti vazduh kako bi se dobilo dosta pare i ne bi doslo do zagorevanja. Ovde je ceo grejac upakovan u pamuk i vaduh obilazi tu kontaktnu zonu.
Da je barem pamuk isecen na polovine i stavljen sa obe strane, nego je presavijen na pola preko grejaca, i dve bocne strane su stisnute, sategnute, i provucene kroz slotove.
Mislim, ne znam ni kako je neko ocekivao, da uz sve to, ne dodje do problema.

Al' sve to na stranu, svidja mi se smer kojim se krenulo...

It's tulip time in Holland. Two lips are calling me.
Gorki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-01-2016, 08:24   #33
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 347
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Kod:
http://www.tasteyourjuice.com/wordpress/archives/10063

MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Novosti iz sveta modova, atomizera i opreme

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 22:59 sati.