Forum

UD Balrog 70w - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-02-2016, 00:00   #16
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,186
Pohvaljen: 1,940
Nivo reputacije: 459
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: UD Balrog 70w

Guru to je samo tvoje mishljenje a culi smo i jednog vlasnika Balroga
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2016, 00:03   #17
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Registrovan: Oct 2013
Godine: 40
Pohvala: 4,044
Pohvaljen: 2,760
Nivo reputacije: 350
Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Draskad Vidi poruku

Uglavnom- Ja zadovoljan iako nema podršku za ss žicu (TC za sada ne koristim) a cijena je ista kao i vtc mini.
Vjerojatno nisam baš sve napisao ali ako ima pitanja stojim na raspolaganju.
Ovaj moj ima podršku za SS

@Spiritus Saint

Slabiji?
U performansama i kvalitetu izrade nisam primetio neke razlike između ova dva moda. Prezadovoljan sam.
A i glupo je da imam 3 vtc-a

@Guru Jedina konkretna razlika je što Balrog nema ručno podešavanje TCR-a. Ako zbog toga uopšte može da se kaže da je "slabiji".

@alfini0507

To je MOJA fata. Ima rezervna u kompletu, a može se lako iskrojiti od mudžija. Lako se i menja.
Pukan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2016, 00:09   #18
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Znachi sad kazesh da nije gori od minija ako sam dobro razumeo!
Staro 25-02-2016, 00:15   #19
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Pukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputacijuPukan ima reputaciju

talking to me?!

A kad sam rekao da je gori? Po kojim kriterijumima?
Staro 25-02-2016, 00:16   #20
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,822
Pohvaljen: 4,238
Nivo reputacije: 765
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Spiritus spava, mod seo za komp
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2016, 00:20   #21
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 42
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,318
Pohvaljen: 3,116
Nivo reputacije: 519
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Cekam sledecu kinesku NG da ga pazarim... Izdrzace minika valjda do tad... U suprotnom zena bi me obesila za ***ca

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-02-2016, 00:25   #22
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Mislim iskreno da joyetech i ne porediti kao proizvodjace jednog moda sa UD firmom,mislim da ljudi iz joyteka imaju vishe iskustva i da trenutno imaju najachi mini mod na svetu ,ali to je samo moje mishljenje.
Izvinjavam se jer tek sad vidim da je tema ud Balrog i u njoj je josh rano za poredjenje sa bilo kojim modom pa i se vtc minijem koji je trenutno reper za to kako treba da izgleda jedan kvalitetan tc mod!!!!!
Zahvalili :
Staro 25-02-2016, 00:45   #23
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Naravno Seme, ali to ne znaci da niko drugi ne moze da napravi isto tako dobar mod. Vreme ce pokazati. Ja sam poredio samo velicinu moda na jednoj fotki i nisam se izjasnjavao bolji/losiji. Mogu se porediti po odredjenim parametrima, tehnickim karakteristikama, kvalitetu materijala, izrade, izgledu, ceni, i sve to da obuhvatis, opet ce izbor dobar/los biti subjektivne prirode.
EDIT: Aha... editovao si post.
Zahvalili :
Staro 25-02-2016, 02:41   #24
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Nisam video da je naslov teme UD BALROG i tu bi trebalo pisati o NJemu a ako i bude nikih poredjenja mozda u zasebnoj temi ili ako sam mod pokaze kakve manjkavosti,jako je glupo poklapati tek otvorenu temu nekim modom koji ima neshto iza sebe ali bez obzira ovo je topic za pohvale i poredjenja naravno ako ih ima ,stoga sam hteo ostaviti vtc po strani da bi culi pravu sliku o Balrogu !!!
Staro 25-02-2016, 09:17   #25
Draskad
Iskusan član

Draskad's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 35
Pohvala: 416
Pohvaljen: 131
Nivo reputacije: 31
Draskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosiDraskad ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Pukan Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od Draskad Vidi poruku

Uglavnom- Ja zadovoljan iako nema podršku za ss žicu (TC za sada ne koristim) a cijena je ista kao i vtc mini.
Vjerojatno nisam baš sve napisao ali ako ima pitanja stojim na raspolaganju.
Ovaj moj ima podršku za SS

@Pukan sad si me stavio u probleme.
Idem da tražim zašto moj nema. Moj je među prvim primjercima pa možda zato.
Draskad nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2016, 09:30   #26
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,822
Pohvaljen: 4,238
Nivo reputacije: 765
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

VTC mini postao reper za male modove

Balrog ima kvalitetniju izradu, podrzava sve kao i mini, i NAJBITNIJA stvar koja me uzesno nervira kod minija - 510 konektor iz proslog vega, nisu mogli gore da ga naprave.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-02-2016, 09:39   #27
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Pa dobro, jeste VTC postavio standard u ovoj cenovnoj klasi.
@Draskad Javni šta si uradio, dal postoji opcija da ga upgrejduješ ili ne.
Staro 26-02-2016, 22:41   #28
Pukan
Veteran

Pukan's avatar

Evo malo i info o preciznosti ovog malca, ako negog interesuje. Pri otporu grejača od 0,5 oma testirao sam izlazni napon pri zadatim snagama od 10, 20, 25, 30 I 35 wati. Verovatno bi na nekom većem otporu bio i za nijansu precizniji, mada je i ovo sjajno.

TC na Balrogu radi više nego pristojno. Nemam nikakvih zamerki (probao sam Ni200 i SS316l, Ti zicu nisam jos)

Zavrsna obrada je odlicna, deluje da ce da potraje. Magneti na poklopcu baterije bi mogli biti za nijansu jači i to bi možda bila jedina zamerka, mada u korišćenju poklopac ne klopara. Atomizer koji dolazi uz mod je...onako...meni bez veze, al radice posao pocetniku kao starter kit.
Toliko.
KEEP CALM AND....
Staro 26-02-2016, 22:45   #29
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,522
Pohvaljen: 11,049
Nivo reputacije: 1661
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Pozitivno izgledaju ti rezultati
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-02-2016, 09:23   #30
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

@Guru izvini shto ti diram UD
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:03 sati.