Forum

Eksplozija baterije - Strana 8 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 15-03-2016, 19:17   #106
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,447
Pohvaljen: 2,169
Nivo reputacije: 378
jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Eksplozija baterije

Mene si uvjerio ...odmah sam efest izvadila iz provarija i stavila Aw imr

jav74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2016, 19:38   #107
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,696
Pohvaljen: 1,706
Nivo reputacije: 330
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Nije bas toliko strasna situacija kada su Efest baterije u pitanju ali definitivno treba obratiti vecu paznju. Efest kao i mnoge druge kompanije prepakuje baterije vecih proizvodjaca. Imali su jako dobre baterije u ponudi, prepakovane lg/sony baterije, zelena 26650 Efest baterija vazi za jednu od boljih trenutno. Problem je nastao sa jednom serijom baterija koju su obelezili kao bateriju od 35A a baterija je podrzavala maksimalno 10A. Da ne ulazimo sada u kontinuirano i pulsno praznjenje baterija, Efest se posluzio malim trikom koji je narusio opsti nivo razumevanja amp limita baterije i neki su ocekivali vise od baterije nego sto ona moze da isporuci pa je doslo do manjih neprijatnosti. Dodatni problem je sto se pod identicnim omotom nalaze dve baterije razlicitih specifikacija pa je to unelo dodatnu konfuziju. Mnogi su zamerili ovo Efestu, sa pravom, i to je jedini razlog zasto se toliko insistira na bezbednosti kada su baterije u pitanju. Ta Efest baterija ce sasvim lepo da radi u Provariju.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-03-2016, 19:40   #108
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,169
Pohvaljen: 1,933
Nivo reputacije: 457
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

E to su te efest shto ja kazem novije i shto im ono shto pishe nije tacno !!!
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2016, 21:26   #109
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 718
Pohvaljen: 1,033
Nivo reputacije: 177
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od MarkoTM Vidi poruku
Nije bas toliko strasna situacija kada su Efest baterije u pitanju ali definitivno treba obratiti vecu paznju. Efest kao i mnoge druge kompanije prepakuje baterije vecih proizvodjaca. Imali su jako dobre baterije u ponudi, prepakovane lg/sony baterije, zelena 26650 Efest baterija vazi za jednu od boljih trenutno. Problem je nastao sa jednom serijom baterija koju su obelezili kao bateriju od 35A a baterija je podrzavala maksimalno 10A. Da ne ulazimo sada u kontinuirano i pulsno praznjenje baterija, Efest se posluzio malim trikom koji je narusio opsti nivo razumevanja amp limita baterije i neki su ocekivali vise od baterije nego sto ona moze da isporuci pa je doslo do manjih neprijatnosti. Dodatni problem je sto se pod identicnim omotom nalaze dve baterije razlicitih specifikacija pa je to unelo dodatnu konfuziju. Mnogi su zamerili ovo Efestu, sa pravom, i to je jedini razlog zasto se toliko insistira na bezbednosti kada su baterije u pitanju. Ta Efest baterija ce sasvim lepo da radi u Provariju.
Svaka cast Marko,
pratio sam aferu oko ove svinjarije koju su sebi dozvolili i od tada brend Efest za mene vise ne postoji.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2016, 23:37   #110
fenix
Aktivan član

fenix's avatar

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 26
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 5
fenix je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od vaperbruno Vidi poruku
Eto prva vecer koju nisam punio svoju e-cigaru i vec mi se baterije ispraznila prije podne.
Problem kod mene je sto nikada ne znam niti sam kada je na barem 90% puna, jer mi se zelena lampica upali vec nakon 10ak minuta punjenja, sto je prekratko vrijeme da se napuni barem pola. Sada sam ju punio skoro dva sata i vidjeti cu do kada cu pariti danas, a pri kraju tjedan idem u nabavku nove.
I ja imam jednu bateriju na kojoj je upaljena zelena lampica dok se puni, ali tek kad se napuni 100%, onda se ugasi. Pusti je da se puni, a povremeno provjeri dodirom da li se grije. Mozda ce se i tvoja zelena lampica ugasiti kad baterija bude 100% puna.

Na drugoj bateriji upaljena mi je crvena lampica dok se puni, a kad se napuni 100%, onda se upali zelena.
fenix nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-03-2016, 23:40   #111
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,773
Pohvaljen: 4,032
Nivo reputacije: 731
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Čuveni Efest koji je stizao uz Hana mod sa FT.
Prosto je bilo nerealno da bude authentic.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-03-2016, 18:43   #112
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 883
Pohvaljen: 1,340
Nivo reputacije: 252
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Eto i telefon moze da rokne .

Kod:
http://www.rts.rs/page/magazine/ci/story/1880/%D0%A2%D0%B5%D1%85%D0%BD%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%98a/2252087/%E2%80%9E%D0%90%D1%98%D1%84%D0%BE%D0%BD%E2%80%9C+%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BB%D0%BE+%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D0%B7%D0%B2%D0%B0%D0%BE+%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B0%D1%80+%D0%BD%D0%B0+%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D1%83.html
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-03-2016, 11:50   #113
Nexus
Aktivan član

Nexus's avatar

Registrovan: Feb 2016
E-cig: istick 30w + kayfun klon
Pohvala: 40
Pohvaljen: 22
Nivo reputacije: 9
Nexus je na dobrom putuNexus je na dobrom putuNexus je na dobrom putu

Baterije, električni uređaji, automobili, plinski uređaji.. Sve to može da rokne, na ovaj ili onaj način, zbog ljudskog faktora ili elektronike koja otkaže, ili oba. Češće izgori neka zgrada zbog žara od smrdljuše. Primer - jedan kolega je umalo zapalio jednu državnu instituciju (možda na nečiju radost) tako što je pikavac bacio u plastičnu kantu za otpatke. Na svu sreću niko nije stradao, ali je mogao da ugrozi živote 600 ljudi. Da mu je eksplodirala e-cig u najgorem scenariju koji mediji prikazuju, jedini bi on potencijalno stradao. Takva eksplozija ne prolazi neopažena i opasnost prestaje odmah posle pucanja, dok požar uzrokovan žarom od cigarete može da se ne primeti dosta dugo, pogotovo u zaturenim odeljenjima zgrade, i da uzme maha i ugrozi mnogo ljudi. E to je prava opasnost, o kojoj se više ne priča od kad je e-cig na udaru medija.
Nexus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-04-2016, 06:44   #114
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

jav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputacijujav74 ima reputaciju

Kod:
http://ecigone.com/featured/e-cigarette-explosions-comprehensive-list/?utm_content=bufferc45b5&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer

Sent from my iPhone using Tapatalk

Zahvalili :
Staro 31-05-2016, 18:33   #115
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Na drugom forumu se vaperu zapalio tesla nano 60w...sto bi rekao jedan kolega-PARITE BEZBEDNO...kupite provjerenog proizvodjaca

Staro 31-05-2016, 18:35   #116
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,102
Pohvaljen: 5,272
Nivo reputacije: 779
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ili da pređe na ovaj forum.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2016, 18:39   #117
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Nije mi bilo svejedno kad sam ovo citala,samo pomazih mog rozo bijelog ljubimca

Staro 31-05-2016, 19:07   #118
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,102
Pohvaljen: 5,272
Nivo reputacije: 779
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Ne dešava se često, na svu sreću. Mi kao korisnici treba sve mere opreza da preduzmemo. Dobra baterija i normalna upotreba.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 31-05-2016, 20:00   #119
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 54
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,364
Nivo reputacije: 548
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od jav74 Vidi poruku
Na drugom forumu se vaperu zapalio tesla nano 60w...sto bi rekao jedan kolega-PARITE BEZBEDNO...kupite provjerenog proizvodjaca
Zapalila se elektronika, tema je, eksplozija baterije
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 31-05-2016, 20:00   #120
jav74
ex-eRoller

jav74's avatar

Uobičajeno Eksplozija baterije

Gorjeli su zajedno

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Opšte diskusije > Elektronske cigarete i zdravlje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:26 sati.