Forum

Kanger T2 - eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-06-2012, 11:42   #1
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 0
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu
Uobičajeno Kanger T2 - eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

CKCC1.jpg

Stigli prvi primerci pa da napisem prve utiske. Prvi utisak je da je ovo klasicno ludilo od atomizera i da ce definitivno osakatiti prodaju svega ostalog, narocito zato sto je cena veoma povoljna i sto su u ponudi po veoma povoljnim cenama izmenljive glave u rasponu od 1,5 do 2,5 oma, pa ce svako moci da nadje za sebe odgovarajuci CC. Vadio sam glavu iz kliromizera i mislim da se na ovome vrlo lako mogu menjati i grejac i fitilj, ali ne vidim razloga zasto bi to neko radio kada fabricki namotane glave sa raznim otporima kostaju tako malo para da bilo kakvo namotavanje gubi svaki smisao. Nisam probao sa svojom omiljenom tecnoscu jer ne planiram da menjam ego-c, ali je supruga odmah zgrabila primerak za sebe, tecnost koja mi se nije preterano svidjala je dobila sasvim novi smisao. Posle sat vremena koriscenja bez prekida od strane mene i supruge(malo smo se otimalo), mogu reci da sam vise nego zadovoljan. Aroma i TH su dosta izrazeni, cini mi se prilicno vise nego na svemu sto sam probao i ni posle gotovo sat vremena koriscenja ne pokazuje neke znake zamora i gubitka performansi. Zbog blizine grejaca ustima para je dosta topla, pa je sveukupan osecaj dosta slican klasicnim cigarama. Na kraju samo mogu reci, ko god da ga je pravio napravio ga je za sve pare, a i nisu neke pare. Evo i malo slicica, jedna na twist-u 1000 i jedna na beloj eGo 650, velika prednost ove sprave je i to sto se moze kombinovati sa svim bojama baterija, pa cak i sa onim sarenim sa HC-a.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 12:01   #2
liberprint
Senior

liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: eGo 2.4ml CC (Coil Changeable) clearomizer

Zaboravio sam da dodam da je za 1mm deblji od visiona i za 3mm duzi, ali meni to licno ne smeta previse. Drip je dosta tanji nego na visionu pa je koriscenje dosta prijatnije.
Staro 13-06-2012, 17:45   #3
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

E-cig: Proteus&Penelope P3&Tilemahos X1
Pohvala: 237
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 182
Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Evo da se i ja nadovezem.

Ono sto nisi napomenuo, verovatno zato sto se podrazumeva, jeste da se tokom parenja prvih pola mililitra tecnosti oseca bas blago, jedva u tragovima ukus plastike. A opet, znamo da je to slucaj sa svim novim klirovima. Nakon toga, kada se klir razradi a fitilj dobro upije tecnost, tog ukusa vise nema.

Onda pici samo dobra aroma i bas fino topla para. Nije vruca (sto i ne volim) ali bas lepo topla. Pare ima za izvoz (doduse testirano na twistu od 3.4 pa do 4.0v i na eGo-T modu), a TH je bogami poprilicno jak. Opet da naglasim, testirano na Shade-u jacine 18mg/ml i razlicitim voltazama.

Ukupan utisak je odlican 5.

A evo i kako izgleda na modu:

Mesecar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 13-06-2012, 21:11   #4
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Nivo reputacije: 177
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Mesecar Vidi poruku
Ono sto nisi napomenuo, verovatno zato sto se podrazumeva, jeste da se tokom parenja prvih pola mililitra tecnosti oseca bas blago, jedva u tragovima ukus plastike. A opet, znamo da je to slucaj sa svim novim klirovima.
Bas je to razlog zbog koga ne volim klirove. Sta god da sam probao od tih "plastikanera", ukus plasike/gume na početku me odvratio od daljeg korišćenja.

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 13-06-2012, 22:46   #5
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Mesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvaluMesecar je za svaku pohvalu

Pa to je izmedju 15 minuta do pola sata koriscenja.

Pozivam one koji su veceras imali mogucnost da ga testiraju, da iznesu svoje prve utiske.

Staro 13-06-2012, 23:03   #6
liberprint
Senior

Ja nisam osetio zagoreo ukus kao ni moja supruga. Mozda zato sto sam ga prepunio a i sacekali smo nekoliko minuta da se lepo natopi fiber.
Staro 14-06-2012, 00:24   #7
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 645
Pohvaljen: 913
Nivo reputacije: 208
Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Meni se kod ovog modela pre svega svidja kapacitet i to sto moze lakse da se rastavi.
Za prvo punjenje radi sve sto treba,licno mislim da cu kod prvog ciscenja staviti duzi fiber.
Deluje vece,sto ne verujem da ce se svideti svima,posebno zenskom delu publike,ali ko zna.
Dve rupice za vazduh su na donjem delu baze sa spoljnje strane,cak i ako se jedna prilikom koriscenja pokrije radi i dalje bez problema (mozda cak i bolje)
Da li ce biti popularan kao Vision vreme ce pokazati.
Cha Du-Ri nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-06-2012, 19:11   #8
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Prosto uzivam pareci na ovom kliru u kombinaciji sa EgoT modom.

Staro 15-06-2012, 19:30   #9
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

eGo-T mod mu daje neku dodatnu notu, ili bi bilo isto da se pari na nekoj drugoj bateriji?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-06-2012, 19:45   #10
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Iskren da budem, meni deluje da mu daje neku drugaciju crtu.

Koristim naizmenicno na twistu i na modu, na twistu kada sam van kuce a na modu kuci. Jednostavno mi je nesto bolje ali ne mogu da opisem sta.

Probao je Chaduri na modu i na twistu, ako se seca parenja na modu neka kaze svoj utisak. Mozda se samo tripujem.

Ako bude neko okupljanje u skorije vreme ili si negde u prolazu, cimni da ti dam jedan za probu pa ces sam oceniti. Red je da se revansiram za one kartove.

Staro 15-06-2012, 20:06   #11
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

Cha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvaluCha Du-Ri je za svaku pohvalu

Tripujes,ne moze bolje nego na twistu
Koristim ga tek dva dana,ima dosta pare,jak th,laksi draw nego vision,aroma(to ne mogu da opisem utrnulo mu culo ukusa od preteranog parenja)
Moram da mu stavim duzi fiber,posle nekoliko ozbiljnih cimova hoce da se javi zagoreo ukus sto me izuzetno nervira.
To je moj utisak mada ne verujem da ima mnogo ljudi koji rade kao sto sam procitao od jednog lika sa ecf VAPE LIKE A RESEARCH MONKEY
Staro 15-06-2012, 20:17   #12
Mesecar
Veteran

Mesecar's avatar

Sad htedoh da napisem - definisi sta znaci nekoliko ozbiljnih cimova... ali vidim da si editovao.

Tvoji par ozbiljnih dimova znaci da ti dve dripovane kapi u 510 atty traju 5-6 dimova... moji ozbiljni dimovi (verujem i drugih normalnih ljudi ) znace da stavim dve kapi i imam 10-15 dimova najmanje.

Za mod vs twist, moguce, bem li ga. Ali mi tako deluje. Sa druge strane, Vision mi je bolji na twistu nego na kliru. Inace, isti su otpori, da ne bude zabune.

Staro 15-06-2012, 20:19   #13
Cha Du-Ri
Veteran

Cha Du-Ri's avatar

dve kapi-cetri dima-hirosima
Zahvalili :
Staro 16-06-2012, 06:21   #14
reno713
Nov član

Registrovan: Jun 2012
Pohvala: 2
Pohvaljen: 2
Nivo reputacije: 19
reno713 je na dobrom putu

Da se nadovežem kratko,mislim da je ovo sjajan proizvod i bez obzira što su izmjenjive glave jeftine,prilično je lako zamjeniti fiber i kantal(zamjenio sam ga sat vremena pošto mi ga je poštar donio) i tako produžiti korištenje ovog paketića na jako dugo.Čista petica!
reno713 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-06-2012, 08:11   #15
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 540
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Na 510 dripu 3 kapi najviše pet-šest dobrih dimova sve posle toga kod mene gori fiber.

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kliromizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:02 sati.