Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kartomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 18-08-2011, 13:17   #1
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Registrovan: Jul 2011
E-cig: eVic Mini + Delta 19
Pohvala: 1,203
Pohvaljen: 1,473
Nivo reputacije: 355
ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno 510 CE3 XL Smokymizer

Poslednji u liniji prozirnih kartomizera.
Telo je cvrsce u odnosu na kliromizere i ne dolazi do pucanja i curenja, sto je cesta pojava kod kliromizera prilikom uvrtanja na bateriju.
Otpor je 2.4 ~ 2.7 oHma i pokazali su se dobro na baterijama 3.7V.

ECSmoki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-08-2011, 14:08   #2
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

ECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputacijuECSmoki ima reputaciju
Uobičajeno

Potpuno sam zadovoljan okusima na CE2 ali mi se nakon veoma kratkog vremena pojavljuju pukotine na staklu na donjem delu i kliromizer od tog momenta pocinje da vlazi pa ga bacam, a da ga verovatno nisam iskoristio vise od 20-30%.
CE3 cu probati u skorije vreme.

Staro 25-09-2011, 00:24   #3
Che Guevara
Senior

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 105
Pohvaljen: 70
Nivo reputacije: 0
Che Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svima
Uobičajeno

Za CE3 kazu da ne puca kao clearomizer.Nisam probao pa ne mogu da tvrdim 100% da je bas tako ali se prica
Che Guevara nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2011, 13:54   #4
Yenki69
MOD Master

Yenki69's avatar

Pohvala: 245
Pohvaljen: 367
Nivo reputacije: 79
Yenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosiYenki69 ima čime da se ponosi
Uobičajeno

Imam CE3 i stvarno izdiže ukus vrhunski, skoro kao i drip na dse801, jeste čvrsta plastika i drugačiji je sistem celog klearomizera, grejač mu je dole kod konektora, i jedan krak fibera štrči u vis kada je nov, posle kada se napije likvida onda klone ali jaku paru daje , baš jaku i za razliku od CE2 para nije vrela, ukus fenomenalan.
Potrošnja je jedina zamerka sa moje strane, troši kao lada niva u ekstremnim uslovima

edit:
puni se isto špricom i ima posebno mesto za to, ima gumeni čep u obliku klina koji treba pincetiom izvaditi napuniti i opet taj čep vratiti na mesto
Yenki69 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-09-2011, 14:16   #5
ECSmoki
Admin

ECSmoki's avatar

Uobičajeno

Plus mu je i dobar drip tip sa kojim dolazi.
Drip kliromizera je prekratak pa je stalno vlazan i malo jacim uvlacenjem jezikom moze da se osteti tecnost na rupici.

Staro 30-09-2011, 21:21   #6
tabby
Prijatelj foruma

Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju
Uobičajeno

Kupio sam CE3,super radi,samo se desava da tecnost izadje ispod poklopca na vrhu,ali nista strasno,sto se tice ukusa,odlican je,a i potrosnja je ok
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-09-2011, 23:15   #7
Che Guevara
Senior

Che Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svimaChe Guevara je poznat svima
Uobičajeno

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
Kupio sam CE3,super radi,samo se desava da tecnost izadje ispod poklopca na vrhu,ali nista strasno,sto se tice ukusa,odlican je,a i potrosnja je ok
Pre ce biti da ti to izlazi kondenzat a ne konkretna tecnost koju paris
Staro 01-10-2011, 01:17   #8
tabby
Prijatelj foruma

tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju
Uobičajeno

Nije kondenzant,tacno se cuje kad vucem kako krcka tecnost kao kad pijes sok na cevcicu i ono na kraju kad vuces i sok i vazduh,ali nije to toliko strasno,kad izadje malo toliko i ostaje i nije mi se desilo koliko god da vucem da mi tecnost zavrsi u ustima
Staro 01-10-2011, 15:58   #9
Che Guevara
Senior

Uobičajeno

Nekako tecnost dospe u ventilacionu cev,uzivaj dok ne zavrsava u ustima
Staro 23-12-2011, 22:48   #10
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju
Uobičajeno Re: 510 CE3 XL Smokymizer

Zadnjih par dana probavam i ove CE3 cartove.
Po mom mišljenju, CE2 su bolje rešenje, neki spominju pitanje toplote pare koja je kod CE2 navodno topla a ovde nije - ja zaista ne osećam razliku u toploti, ova 2 uređaja mi rade gotovo isto.
Pogotovo što su oba tamno crne boje, kada se ne zagledam jedino ih po driptipu mogu razlikovati

Od mene dobijaju veliki minus jer su 2 curila kao česma na samom startu, dakle kada ih puniš odmah procure dole kod konektora - i cure sve dok ne gurneš mali gumeni čep kojim se zatvara rezervoar u cevčici.
Čitao sam da treba gumeni čep koji se dobija uz driptip(koji je uzgredbudirečeno - milju metara bolji od fabričkog za CE2) navući na konektor dok se puni rezervoar - ali opet, previše mi je to muzike za ovolike svatove moglo se to valjda rešiti i bez ovolikog cimanja.

U svakom slučaju, isto kao CE2, vredi probati.
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-12-2011, 18:52   #11
bugi
Iskusan član

bugi's avatar

Pohvala: 24
Pohvaljen: 61
Nivo reputacije: 42
bugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svima

Koristim ih već 15 dana,i zadovoljan sam,što se tiče curenja prilikom punjenja,kojih sam imao na početku,evo metode koja rešava curenje u potpunosti:

,inače ova silikonsska kapica se dobija uz usisnik.
Što se tiče čišćenja,zaista veoma prosto,jedan sam rasklopio,ćim sam dobio paket,radi probe...

Inače uzeo sam LR atomizere 2.4-2.7Ω
bugi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2011, 16:43   #12
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 676
Pohvaljen: 424
Nivo reputacije: 122
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

A zasto je vadio + polaritet (sredinu baze aty-a)..i tamo pokazivao kontakt lim i nesto ga savijao.... i opet vracao nazad..da li zbog boljeg kontakata?
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2011, 17:08   #13
ropecope
Moder

ropecope's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 36
Pohvala: 8
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 29
ropecope je na dobrom puturopecope je na dobrom puturopecope je na dobrom puturopecope je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od duracos Vidi poruku
A zasto je vadio + polaritet (sredinu baze aty-a)..i tamo pokazivao kontakt lim i nesto ga savijao.... i opet vracao nazad..da li zbog boljeg kontakata?
ja mislim da je samo pookazao kako moze doci do kratkog spoja izmedju + i -, pa je to sredio tako sto je + iskrivio i gurnuo unutra nista posebno
ropecope nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-12-2011, 17:08   #14
tabby
Prijatelj foruma

Citat:
Originalna poruka od duracos Vidi poruku

Moj savet,nemoj to da radis,ja sam na 2 tako pocupao kablic i morao sam da ih bacim,dovoljno je da stavis gumeni cep dole na konektor kada punis i nece curiti.
Staro 26-12-2011, 21:09   #15
bugi
Iskusan član

bugi's avatar

Pohvala: 24
Pohvaljen: 61
Nivo reputacije: 42
bugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svimabugi je poznat svima

u ovom slučaju,kod ovog atomizera,+ kontakt nije zalemljen,kao kod mnogih drugih,već se kontakt ostvaruje dodirom,ali nemaš potrebe da ga vadiš,verovatno je autor ovog klipa želeo to samo da pokaže.....
bugi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Kartomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:27 sati.