Forum

Bachelor Tank by EHPRO - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-03-2016, 20:14   #1
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 954
Pohvaljen: 1,401
Nivo reputacije: 263
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Bachelor Tank by EHPRO

Izgleda mi vrlo interesantno i pitomo ovaj tank.
Ima kolko vidim pristojnu kontrolu tecnosti i mozda naj bolji sistem
punjenja odozgo.Grejac se isto malo drugacije montira i moze samo jedan.

Kod:
http://www.szehpro.com/a/yingyuban/PRODUCTS/Ecig/2016/0118/217.html

4ml Tank Capacity
Top Fill Design
Juiceflow Control System
Postless Build Deck and PEEK Insulator
Designed For Single Coils
Dual Adjustable Airflow Slots

Cena ~24$

Kod:
https://www.fasttech.com/products/4163800

PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-03-2016, 23:42   #2
Zadimljivac Prostora
Senior

Zadimljivac Prostora's avatar

Registrovan: Jun 2015
Pohvala: 316
Pohvaljen: 329
Nivo reputacije: 69
Zadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosiZadimljivac Prostora ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Ehpro Bachelor Tank

I mene ovo interesuje od momenta kako se pojavio, volio bih cuti par rijeci ako ga je neko narucivao

Ko se moda ne ogrija, taj se dima ne nadimi
Zadimljivac Prostora nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-03-2016, 10:53   #3
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Bachelor Tank by EHPRO

Treba da stigne u Gradiste, ako @bojan 82 ne napise ja cu.
PS- hvala na dopuni prvog posta .
Staro 02-03-2016, 11:19   #4
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Vratite mi potpis :)
Pohvala: 1,797
Pohvaljen: 4,140
Nivo reputacije: 749
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Probao ja i prosledio dalje, vape je skoro pa isti kao na Ehpro Morph-u.

Jedina razlika je u punjenju odozgo. Generalno, nista specijalno, lepo izgleda i to je to.

Ko je probao ili ima Morph, ne mora ovo da proba.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-03-2016, 20:49   #5
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Sad sam sa @bojan 82 degustirao Bachelor. Odlican i vrlo ozbiljan .U njemu je bio grejac gromada od jedno 15 namotaja a precnik mu je sigurno 4 mm.Sve to daje 0,6 oma i radi odlicno.Ovo znaci da mu je dek prilicno veliki a i nacin montiranja dozvoljava vece i masivnije grejace.Kontrola tecnosti i punjenje rade odlicno.Dobar D2L sa jednim grejace.
Staro 01-04-2016, 10:12   #6
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 305
Pohvaljen: 438
Nivo reputacije: 86
drako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosi

Na nesreću, imao sam prilike da se družim sa ovim atomizerom jedan dan.
Na nesreću, jer nisam imao dovoljno vremena da isprobam sve njegove mogućnosti, niti da probam da ga prilagodim svojim potrebama, ali ono malo što sam stigao da uradim me je ostavilo bez teksta.
Vape na ovom atiju je skoro savršen, a sam atomizer je urađen besprekorno.
Dek je veliki i konforan za rad a žica ulazi vrlo lagano u rupice, dok šrafići bez problema hvataju i 0,25 žicu. Rupa za vazduh je 3,5 mm a kanali za dovod tečnosti nisu preveliki i mogu se pritvoriti (nije fiksirano, ali se i ne pomera) tako da se uz pravilnu količinu vate, na malo većoj snazi može koristiti i za m2l, a sa postavljenim reducirom se dobija para najsličnija ruži, s tim što je kod bačelora aroma i izraženija a para za nijansu masnija. Svi navoji su urađeni perfektno a kontrola vazduha i tečnosti rade bez greške.
Punjenje se vrši odozgo, i tu može biti, po meni jedina slaba tačka ovog atija, jer se ceo poklopac u otvorenom stanju drži na nekakvoj osovinici, pa to vremenom može da dovede do njenog propadanja.
Takođe, rupice za polove su poprilično udaljene jedna od druge, tako da je malo nezgodno za setupe sa tanjom žicom jer coil mora prilično da se razvuče (mada je i normalno, jer je sam atomizer predviđen kao subom i rad sa debljim žicama i više namotaja).
U svakom slučaju izuzetno user friendly atomizer, koji se reducirom može konvertovati i u odličan m2l atomizer.
U tu svrhu razmišljam da kupim ovo:
Kod:
http://www.rcsrbija.rs/materijali-za-gradnju/cevi-mesing-aluminijum-bakar-i-karbon/cevi-okrugle-karbon-1/carbon-fiber-okrugla-cev-d4-x-d2-x-1000-mm
a zatim šmirglom napravim reducir kojim ću dobiti ružu bolju od original ruže .
Iskreno, žao mi je što u Ehprou nisu razmišljali i o m2l korisnicima i zajedno sa atijem napravili i reducir za vazduh, jer je ovo jedan od retkih atija koji mogu, sa reducirom, da rade i kao m2l iako su izvorno d2l.
Da su izbacili i reducir, mislim da bi Bachelor uveliko putovao prema Kragujevcu, ovako se još uvek dvoumim.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-04-2016, 10:59   #7
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 347
Pohvaljen: 645
Nivo reputacije: 118
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

O m2l korisnicima vise niko ne razmislja.
To je kineski mentalitet. Nemaju kompas, masovno proizvode, pretrpavaju trziste i sami sebi prave konkurenciju. Zato i nemaju dobre proizvode osim ako ih ne dizajnira neko sa zapada a oni stancuju. Primer za propast je Siegelei koji je od elegantnog dizajna presao u neki dizajn kao Siemens mobilni telefoni iz 2000.
Pogledaj eLeaf iStick Pico. Napravicemo sto nizi mod, nek baterija strci udaricemo holender. Umesto da skinu 7mm sa visine evic VTC mini i da zaoble poklopac od baterije kao kod Subox-a.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-04-2016, 14:56   #8
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 215
Pohvaljen: 164
Nivo reputacije: 58
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Ma ovo ide u nedogled što se tiče attija,sve živo što štancuju je za direct vape
Šta će biti sa nama koji smo na m2l,bruka
Pokušao sam da se preobrazim,ali ne ide,nije to to,nije prirodno
Predlažem da neko ko je odgovoran uputi protesno pismo ili mail nekoj ozbiljnoj firmi koja pravi attije ne bi li imali malo veći izbor,recimo neko od admina ili modera(kakav off,sori)
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-04-2016, 15:34   #9
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 640
Pohvaljen: 340
Nivo reputacije: 66
oliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosi

Evo stigao kod mene 😎 Sto se tice vejpa i natapanja ovo je restriktivan D2L za mene potpuno isti kao Subtank mini V2. To znaci za mene savrsen. Pednost je dek u kom ima mesta za igranje sa niklom. Od M2L tu nema nista ali to sam rekao i za vec pomenuti subtank iako ga neki koriste tako. Izrada odlicna. Sto se tice punjenja licno ja bih vise voleo da se odvrce gornji deo ili da se puni sa donje strane jer nisam siguran koliko dugo ce ovo izdrzati. Napravio grejac SS 0.4 6 krugova oko 3.5mm razmaknuto 0.53ohm i radi odlicno na 30W. Takodje srafovi su mali i postoji opasnost da ce imbus kljuc da proklizne ako se jako steze. Ako se pravi grejac od kantala potreban je deblji (0.6- 0.7) ali u tom slucaju ce i duuugooo sa traje samo sa zamenom vate i dry burnom. Moj zakljucak je da je ovo savrseno za ljubitelje vejpa na Subtanku jer i izgled i para i natapanje je u istom rangu. Uzdravlje!
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-04-2016, 09:07   #10
drako
Senior

drako's avatar

drako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosi

Ipak su se dozvali pameti:

Ovde se na snimku vide reduciri:

Zahvalili :
Staro 07-04-2016, 15:40   #11
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 74
Pohvaljen: 260
Nivo reputacije: 65
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Pratim ga jos kada su ga najavljivali i deluje mi savrseno.
Dva reducira za vazduh, dva drip tipa, izgleda da je to, to. m2l.
nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-04-2016, 16:32   #12
drako
Senior

drako's avatar

Obzirom da sam probao veceg brata, sva je prilika da ce ruza da putuje a da ce nano da preuzme mesto u srcu.
Staro 07-04-2016, 16:42   #13
Guru
Veteran

Guru's avatar

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Meni isto deluje extra, ruza mi postala tesna, nerealno...
Staro 07-04-2016, 17:24   #14
drako
Senior

drako's avatar

Meni nije tesna ali me nervira sto 2/3 aroma na njoj ninasta ne lice. U bacheloru sam za dan probao 4 arome i svaka je bila maltene savrsena. Naravno, pricam o aromama koje svakodnevno koristim. E sad, u nano varijanti ocekujem topliju paru, ali i zasiceniju nego u vecem bratu. Ako ovo prvo ne bude preterano, nano ce biti, po svoj prilici, ono sto trazim.
Staro 07-04-2016, 18:00   #15
Guru
Veteran

Guru's avatar

Eeeh sad za aromu se ne bih slozio, ali koristeći uporedo ostale tankove - tesno.
Nano ce da bude topao koliko mu dozvolis
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:27 sati.