Forum

Bachelor Tank by EHPRO - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-06-2016, 15:21   #31
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 75
Pohvaljen: 260
Nivo reputacije: 65
nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: Bachelor Tank by EHPRO

Imao atomizer mislim prvi na forumu, spremao recenziju i onda bese nesto privatno te je nisam nikada postavio. Na srecu imam par slika ostale u kompu pa evo par reci.
Atomizer je u standardnoj varijanti OK, odlican za d2l i to mnogi i kazu koji ga koriste. Obzirom da ne volim d2l, varijanta m2l je OK ali ipak fali nesto. Prostudirao sam ga i shvatio da zbog ogromnih kanala za dotok tecnosti ne moze dati pun potencijal. Radi se o tome da morate imati ogroman grejac i pariti na velikim snagama da bi to radilo kako valja. Ukoliko stavite veliki grejac a parite na maloj snazi necete dobiti paru kakvu bi trebalo jer ce zbog mnogo tecnosti imati vise one pare kao dak kuvate kafu pa voda isparava, nego pravu paru. Dakle potrebna je dobra baterija i velika snaga.
E sad da bi sve to sredio bacio se na posao i dobio fantastican atomizer za m2l. Napravio jedan prsten koji ide u bazu i zatvara jedan deo kanala za dotok tecnosti. Naravno, onda stavio mali grejac 2.5mm 0.32 kantal i vate doveo do tih malih kanala. Onda je proradio punom parom bas kako treba, ona masna i odlicna aroma. Dakle atomizer je odlican samo mu treba dati sansu i malo ga preraditi, tj, prilagoditi svojim potrebama. Uostalom probajte i onda cete videti da je ovo vrhunski atomizer sa fenomenalnom izradom.
Evo dve slike kako da dobijete ono o cemu sam pisao.

nirvana nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-06-2016, 13:21   #32
bojan 82
Iskusan član

Registrovan: Oct 2012
E-cig: BACHELOR
Pohvala: 194
Pohvaljen: 59
Nivo reputacije: 36
bojan 82 je poznat svimabojan 82 je poznat svimabojan 82 je poznat svimabojan 82 je poznat svimabojan 82 je poznat svimabojan 82 je poznat svima

ljudi jel curi nekom bachelor???kad se dopuni tank mora minut da se vuce non stop da ne bi procureo,barem se kod mene tako desava!!!koliko vate stavljate??da li je tu problem ili do nekog o ringa?
bojan 82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-06-2016, 13:41   #33
repa04
Senior

Registrovan: Feb 2016
E-cig: Vapedroid C1D2 dna75+serpent mini 25
Pohvala: 79
Pohvaljen: 114
Nivo reputacije: 31
repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

Ista situacija, sta god da sam probao,uvek malo procuri...ako je neko rešio neka se javi...😃

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
repa04 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-06-2016, 13:42   #34
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 422
Pohvaljen: 285
Nivo reputacije: 60
Dellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosi

Meni je cureo dok ga nisam ukapirao. Zamisli da nema proreza na zidu baze i ušuškaj vatu ispred njih, tako da ih dobro zatvoriš. Nemoj da stavljaš ispod 3mm prečnika grejač, inače ćeš imati premalo vate. Evo ti i slika koliko vate treba, ali uguraj je, nemoj da viri sa strane.

Img by Guru

Dellboy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-06-2016, 13:56   #35
repa04
Senior

repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

Pronaći onda sa više vate, zatvarao sam to dobro, samo sam"trimovao" tako da kod mene ne viri ovako,inace mi ne curi, samo neposredno posle punjenja...:/

Staro 17-06-2016, 14:03   #36
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Dellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosiDellboy ima čime da se ponosi

Nemoj da viri, to što viri sabij i ušuškaj do dna.

Staro 17-06-2016, 14:05   #37
bojan 82
Iskusan član

Registrovan: Oct 2012
E-cig: BACHELOR
Pohvala: 194
Pohvaljen: 59
Nivo reputacije: 36
bojan 82 je poznat svimabojan 82 je poznat svimabojan 82 je poznat svimabojan 82 je poznat svimabojan 82 je poznat svimabojan 82 je poznat svima

stavljao sam i da viri pa je sabijao unutra ali mi onda malo zagoreva!!a sto mu se to desava posle punjenja???
bojan 82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-06-2016, 14:12   #38
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Zatvori afc i lc ore punjenja. I uvek dobro zatvorite top cap. Hoće da curi ako je malo labavije zatvoren. Možda ti o-ringovi ne dihtuju?

---------- Post dodan 17-06-2016 u 15:40 ----------

Izvinjavam se zbog postovanja zaredom. Evo kako to izgleda kod mene i ne curi.

Staro 17-06-2016, 14:54   #39
nirvana
Senior

nirvana's avatar

nirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosinirvana ima čime da se ponosi

Ne kapiram, mucite se, kukate a niste ni probali ono sto napisah.
Sve sam gore napisao i slikao. Prvo, mogu manji grejaci, recimo 2mm, drugo para bolja tako da resenje imate. Naravno i ne curi.
Staro 17-06-2016, 15:05   #40
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Ne pitaju ljudi kako da ga preprave na M2L, nego kako da im ne curi. Para je na njemu savršena i ovako. Dugo nisam probao bolji atomizer. 0,54 oma, 0,4 ss316L na 23W 170-190 stepeni C.

Staro 17-06-2016, 16:57   #41
repa04
Senior

Prepravio sam ga na m2l kad sam ga kupio, i radio je super, mada na kraju probao TC na njemu bez reducira sa ni200 grejacem u paketu, i skontao da je to prava svrha ovog tanka, daje savršenu paru, i nisam hteo nazad...nabaovi CloudOne za m2l, a ovo ostaje za d2l... Samo curenje posle punjenja mi smeta, msm ne gubim baš puno, nekih 3-4 kapi...al rešiće se ...

Staro 17-06-2016, 18:23   #42
nirvana
Senior

nirvana's avatar

Ajd opet.
Zar je tesko procitati sta sam napisao.
Ljudi ne govorim mandarinski.
Otvori za dotok tecnosti su ogromni. Ako ih ne prekrijete dobro, procurece. Ako ste pokrili dobro a negde nije savrseno, opet ce procureti. Dakle mora biti savrsen setup da ne bi cureo. Resenje sam vam dao samo izgleda da niko ne cita. Ubacite prsten kao sto sam opisao cime dobijate manje otvore za tecnost pa samim tim vata i ne mora da se gomila na kanalu.
Sad ne govorim o m2l parenju vec o curenju. Za m2l treba reducir dok je prsten nebitan ali u kombinaciji sa njim mozete praviti manje grejace, imacete bolju aromu i NECE CURETI.
Staro 17-06-2016, 18:33   #43
Dellboy
Senior

Dellboy's avatar

Otvori za dotok tečnosti su adekvatni rupi za vazduh. Nekad smo razbušivali rupe za dotok na kajama i sličnim atomizerima, a sad subohm tankove treba da reduciramo na kaje. Nikad udovoljiti plebsu.

Zahvalili :
Staro 22-06-2016, 17:42   #44
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 264
Pohvaljen: 323
Nivo reputacije: 80
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Nemam iskustva s ovim tankom ali mislim da ako stavi prsten ili pretrpa vatu a snagu podesi za d2l tj 30-50+wati dobice zagoritis opasan, stvar je jednostavna radi se o podpritisku kad se otvori tank radi punjenja izgubi se pritisak u tanku. Probaj ovako napuni tank, zatvori i cimni jedan onako sanazan cug bez okidanja (onako na suvo povuci ali jako) da bi se napravio podpritisak. Ja sam tako resavao problem kod ego one mega jer sam sirio kanale za dotok tecnosti pa je imalo obicaj da curne i tako pario na 70w.

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-06-2016, 19:07   #45
repa04
Senior

Probacu...hvala...

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:50 sati.