Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-03-2016, 19:05   #16
Guru
Veteran

Registrovan: Mar 2014
E-cig: Junior je kriv za sve, poyy
Pohvala: 2,051
Pohvaljen: 4,806
Nivo reputacije: 869
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno Re: Cthulhu V2 RTA

Meni poleteo Serpent, ocekujem ga ovih dana, bice vise utisaka kada stigne.

Nisam mogao da odolim rupetini i single coil deku, videcemo kakav je i kad se zavrne malo.
Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-03-2016, 20:19   #17
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 730
Pohvaljen: 1,058
Nivo reputacije: 182
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju
Uobičajeno Re: Danas mi je stiglo/tema za hvalisanje

Citat:
Originalna poruka od Svemir Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od McIron Vidi poruku
Arome na pretek, čak je naglašenija nego na subtank 2 miniju..

Mozes li da ga uporedis sa nekim drugim atomizerom,recimo Crius , Cubis, Squape?
Subtank mi bas i nije neko merilo za aromu
Ne mogu jos jer sam ga tek sklopio ali hocu kada prodje neko vreme.
Svaki novi RTA mi je imao smek prvih par dana dok se ne "proluftiraju" gumice i izolatori.
Jako dobro radi i na malim i velikim snagama sto mi nagovestava spektar aroma na istom setup-u i tecnosti u zavisnosti od podesavanja, odlican potencijal.
Sto se izrade tice mogli su malo vise da se potrude ali to definitivno ne utice na rad i upotrebu.
Setup je piece of cake, moja baba bi ga nabola iz prve jer jednostavno nema sanse da se promasi.
@ Kolega Impuls,
kada ga budes rastavio skini prsten od LC-a i odvrti unutrasnji prsten, ukapiraces o cemu se radi. Meni je trebalo par minuta da shvatim sta se desava jer se vrti u krug bez ociglednih promena. Po meni mu LC ne treba ali hajde...
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-03-2016, 08:37   #18
Impuls
Senior

Impuls's avatar

Registrovan: Jan 2013
Godine: 53
Pohvala: 908
Pohvaljen: 962
Nivo reputacije: 156
Impuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvaluImpuls je za svaku pohvalu

@McIron
Da, ukapirao sam sinoc kad sam isprobavao Velocity deck. Videh neki navoj koji viri iz LC prstena, nema gde da se usrafi, ne moze tank da se navrne... E onda sam skapirao kako radi LC.

Inace, zasad me Cthulhu odusevljava aromom, ozbiljna je konkurencija Ruzi. Aroma na njemu ima neku ostriju notu koja me vise podseca na analognu. Vise puta sam naglasio da vec dve godine parim jednu istu aromu, neki moj duvanski mix sa malo espresa, tako da o vocnim kolacarskim aromama nemam autoritet da pricam. Juce sam uporedo pario Rose, UTA i Chtulhu, naravno, ne ide to bez odgovarajuce kolicine piva kao katalizatora arome . Zasad, UTA blago zaostaje, a Rose i Chtulhu idu u dalje kvalifikacije... Jos da uhvatim vremena da napravim dodatke za chimney i AFC da bih ga sasvim prilagodio za m2l i mislim da ce da razara
Impuls nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-03-2016, 09:19   #19
Guru
Veteran

Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju

Ktulule je postao ozbiljan igrac

Lepo si to opisao @Impuls, ima tu ostrinu koja podseca na analogne, jutros sam bas natocio VZ Cohiba, purnja, grebe na sve strane.

Meni se LC svidja, sipao sam bio neku 90VG bananu, ide kao podmazana na 60W, samo klizi.
Staro 04-03-2016, 12:43   #20
gentroid
Senior

gentroid's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: HCigar Vt75 nano + Augvape Merlin Mini RTA
Pohvala: 258
Pohvaljen: 377
Nivo reputacije: 94
gentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosigentroid ima čime da se ponosi

@Guru Meni je stigao još jedan Cthulhu. Ovog zadržavam za sebe

gentroid nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-03-2016, 12:45   #21
Guru
Veteran

Naravno, shvatio si...

Pogresi čovek, svi smo mi ponekad zzzbzzz
Staro 11-03-2016, 22:44   #22
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 737
Nivo reputacije: 136
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

@Guru Jel stigo Serpent?

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2016, 11:47   #23
Guru
Veteran

@placebo

Jeste, mozes slobodno da narucis cthulhu umesto njega
Zahvalili :
Staro 18-03-2016, 12:00   #24
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 737
Nivo reputacije: 136
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Vec sam ga narucio. Drago mi je da nisam pogresio.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-03-2016, 12:21   #25
Guru
Veteran

Extra, bices prezadovoljan.

Serpent je takodje jako dobar atomizer, ali je realno klasu ispod ktulululua
Zahvalili :
Staro 18-03-2016, 14:19   #26
McIron
Veteran

McIron's avatar

McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Guru,
kakvi su navoji na top fill cap-u kod tebe pošto obojica imamo silver verziju?
Kod mene su krljavi ali kada potrefis korak nema problema.
Zahvalili :
Staro 18-03-2016, 14:38   #27
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 43
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,507
Pohvaljen: 3,240
Nivo reputacije: 538
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

"krljavi"

To McIron! Po srpski bre!

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 18-03-2016, 15:01   #28
Guru
Veteran

@McIron

Kod mene odlicni, sto bi rekli butter smooth.
Bas je dobar primerak, mozda kod tebe malo smirgle resi posao.
Staro 18-03-2016, 18:15   #29
McIron
Veteran

McIron's avatar

Pozabaviću se sa tim, inače radi opasno dobro i baš po mom ukusu.
Još uvek ne vidim neku naročitu svrhu LC-a koji je kod mene stalno otvoren do kraja ali možda će nekom zatrebati u želji za suvijim vejpom.
Aroma je dosta izražena što govori o dobro potrefljenom obliku i dužini zvonca, AFC mu radi precizno i nema neželjenog pomeranja. Prsten se okreće i ima otpor baš kako treba.
U stvari sve je za ocenu 5+, jedino mi je zapao taj baksuz od top fill cap-a alil nisam se zabrinuo ni najmanje.
Pojaviće se možda na FT u delovima pa ću poručiti, jaka stvar.
Staro 19-03-2016, 18:45   #30
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,565
Pohvaljen: 1,270
Nivo reputacije: 283
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Cthulhu V2 15 dolara!

Kod:
http://deals.focalecig.com/Product/Cthulhu-V2-Style4-7ml-RTA-Rebuildable-Tank-AtomizerBlack-42382

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Raspršivači > Tank Atomizeri

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 07:38 sati.