Forum

Eleaf iStick Pico 75W TC - Strana 14 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-12-2016, 09:44   #196
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 454
Pohvaljen: 792
Nivo reputacije: 188
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Eleaf iStick Pico 75W TC

Nemoj da se izvinjavas, nego pustaj link za te baterije ili za modifikaciju firmware-a. 😁😉
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-12-2016, 09:50   #197
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 953
Pohvaljen: 1,150
Nivo reputacije: 183
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ne znam postavljati linkove ali ima kod nas tih baterija i jednih i drugih po pristojnim cenama. Ima u podforumu prodabaca.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-12-2016, 13:00   #198
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 155
Pohvaljen: 574
Nivo reputacije: 109
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Plati čoveku bar troškove isporuke!
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2017, 10:27   #199
Haizenberg
Iskusan član

Haizenberg's avatar

Registrovan: May 2014
Pohvala: 80
Pohvaljen: 119
Nivo reputacije: 36
Haizenberg ima čime da se ponosiHaizenberg ima čime da se ponosiHaizenberg ima čime da se ponosiHaizenberg ima čime da se ponosiHaizenberg ima čime da se ponosiHaizenberg ima čime da se ponosiHaizenberg ima čime da se ponosiHaizenberg ima čime da se ponosiHaizenberg ima čime da se ponosi

Poceo Pico da zeza.Nisam ga nesto cesto koristio mozda ni nepunih mesec dana kad ono pocelo da mi se desava da kada stisnem fire dugme posle par pufova hoce da zataji i ispise na displeju no atomizer.U svakom slucaju koji god atomizer da nasrafim desava se ista stvar,par puta okine normalno a onda zataji.Jel imao neko ovakvih problema.Nisam se igrao sa meniem od kad sam uzeo,podesio na 14w i uspeo da obrnem slova natraske pa vise nisam imao snage da cackam.

Haizenberg nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2017, 13:20   #200
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,484
Pohvaljen: 5,642
Nivo reputacije: 831
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Drugaru je iscureo ceo tank od 4ml preko noći. Minus dugme je kod chipa (ne dole na kontaktu) imalo od toga spoj pa kako se stavi baterija on spusti na 1W. Otvorili, isušili i radi OK.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-01-2017, 14:55   #201
BrankoBL
Veteran

BrankoBL's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,105
Pohvaljen: 811
Nivo reputacije: 148
BrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvaluBrankoBL je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Haizenberg Vidi poruku
Poceo Pico da zeza.Nisam ga nesto cesto koristio mozda ni nepunih mesec dana kad ono pocelo da mi se desava da kada stisnem fire dugme posle par pufova hoce da zataji i ispise na displeju no atomizer.U svakom slucaju koji god atomizer da nasrafim desava se ista stvar,par puta okine normalno a onda zataji.Jel imao neko ovakvih problema.Nisam se igrao sa meniem od kad sam uzeo,podesio na 14w i uspeo da obrnem slova natraske pa vise nisam imao snage da cackam.
Jel ima on reset taster? Inače ovo je neki drop zbog lošeg kontakta ili hladnog lema. Mislim....

BrankoBL nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-01-2017, 13:26   #202
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Okretanje ispisa na displeju: istovremeno pritisnuti + i - taster kada je mod iskljucen. Moze i ispadanjem moda na tvrdu i ravnu podlogu sa visine od jednog metra i udarac od istu pod uglom od 90 stepeni, sto, naglasavam, nije nikako preporucljivo.

---------- Post dodan 08-01-2017 u 14:40 ----------

Prijatna letnja temperatura

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Zahvalili :
Staro 09-01-2017, 17:41   #203
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Ovo za pad je licno iskustvo. Desilo mi se odmah posle doceka. Ispao mi mod iz dzepa u kupatilu sa sve nasrafljenim atomizerom, na plocice i tako ostao. Na svu srecu prosao je bez ikakvih ostecenja, bez ijedne pecke, sem sto mu se okrenuo natpis na displeju. Posle toga radi normalno. Natpis sam okrenuo sa + i - dugmicima kao sto treba i sve ostale funkcije rade normalno.

Staro 09-01-2017, 18:35   #204
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka i ostala potpora
Pohvala: 147
Pohvaljen: 554
Nivo reputacije: 136
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Пробај то намерно и никад нећеш успети

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-02-2017, 08:14   #205
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 988
Pohvaljen: 1,432
Nivo reputacije: 268
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Novi stil , za svadbe i veselja.

PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-02-2017, 08:50   #206
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 219
Pohvaljen: 167
Nivo reputacije: 60
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Su ovo stickeri?
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-02-2017, 08:58   #207
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Registrovan: Jun 2012
Godine: 41
E-cig: Kraftшerk
Pohvala: 791
Pohvaljen: 529
Nivo reputacije: 104
Zvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvalu

Kod:
http://www.eleafworld.com/istick-pico-resin-battery/

koliko ušiju - toliko kanala
Zvukoljub nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-02-2017, 11:28   #208
Zvukoljub
Senior

Zvukoljub's avatar

Registrovan: Jun 2012
E-cig: Kraftшerk
Pohvala: 791
Pohvaljen: 529
Nivo reputacije: 104
Zvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvaluZvukoljub je za svaku pohvalu

I na sve to nema da se bira boja, nego kako koga u*enja. Sajko sajko kuku mene majko

koliko ušiju - toliko kanala
Zvukoljub nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-02-2017, 14:14   #209
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,484
Pohvaljen: 5,642
Nivo reputacije: 831
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Uvek bilo: svako jednom dođe na red da bude u buretu.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 10-03-2017, 21:19   #210
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,679
Pohvaljen: 11,203
Nivo reputacije: 1693
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:21 sati.