Forum

Farmaceutske Flasice - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 24-03-2016, 23:14   #16
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 607
Pohvaljen: 777
Nivo reputacije: 122
Svemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Farmaceutske Flasice

izgleda da je to dobitna kombinacija
Ja izbegavam redovne flasice od 10-30 njihov vrh mi je uvek debeo koji god atomizer uzeo da napunim
Unicorn flasice su cini mi se najbolje resenje

Kod:
https://www.fasttech.com/product/2081402

Svemir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2016, 23:19   #17
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
Pohvala: 713
Pohvaljen: 642
Nivo reputacije: 124
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Pa imas ove sa iglicom
Kod:
http://www.e-cigarete.rs/diy-program/prazna-bocica-sa-metalnom-iglicom-20-ml-804-detail.html
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2016, 23:20   #18
Svemir
Senior

Svemir's avatar

Registrovan: Oct 2014
Pohvala: 607
Pohvaljen: 777
Nivo reputacije: 122
Svemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvaluSvemir je za svaku pohvalu

Znam, na FT su 3 puta jeftinije

Svemir nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 24-03-2016, 23:45   #19
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 133
Pohvaljen: 5,796
Nivo reputacije: 785
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Evo sa pipetom:

Kod:
http://www.uniplast.rs/staklene-boce.html#prettyPhoto
Ne znam pošto su, zovem sutra pa javljam.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-03-2016, 02:39   #20
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,510
Pohvaljen: 5,680
Nivo reputacije: 836
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

@Svemir

Obicno koristim od 10-30ml Uniplast. To sto je vrh zaobljen i malo deblji mi idealno za kaye.

Sa iglicom je smor za vecinski vg, sa pipetom umoci/stisni, umoci/stisni...

Svaki atomizer (sva 3 kayfuna, Monster, Billow, SilverPlay i Epoch a KS mogu i iz omanjeg bureta) mogu da napunim i sa flasom od 200ml i to kayfune odozdo na sraf rupicu. Imam vise svedoka, ko ne veruje.

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Vapoholic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2016, 07:14   #21
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 336
Pohvaljen: 502
Nivo reputacije: 96
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Staklena boca u uniplastu od 30 ml je 12,5 din + pdv. ali je minimalna količina 330 komada. Za pipetu ne znam cenu.
Informacija je dobijena od uniplasta pre 2 meseca.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2016, 07:39   #22
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 506
Pohvaljen: 990
Nivo reputacije: 171
Vule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Svemir Vidi poruku
O tome sam bas razmisljao, pocastim se sa jedno 5 tecnosti i ostanu mi flasice...Pa posle presipam iz ovih sa tvog linka
Problem često bude taj što sam plastični čep i taj silikonski/gumeni deo koji drže pipetu toliko poprime miris od tečnosti, da ih je nemoguće oprati u dovoljnoj meri, pa ti upropasti diy tečnost koju sipaš unutra.

Sećam se kad sam dobio one Hellas tečnosti na test u poslednjoj turi, vrhunske bočice, koje sam posle koristio za svoje tečnosti, ali je jedna pipeta toliko poprimila miris od neke od tečnosti, da mi je propalo celih 20ml black cigara posle, potpuno je promenila ukus. Rastavim pipetu na delove, potopim u sirće, prenoćilo, prao u vreloj vodi, alkoholu, nema šanse, integrisao se miris u gumu/plastiku i mo'š je baciti
Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-03-2016, 11:33   #23
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Staklena 10ml - 10din komad, 32 din. pipeta, min. porudžbina 768kom
Staklena 30ml - 12.5din komad, 34 din. pipeta, min. porudžbina 330kom

Staro 25-03-2016, 11:48   #24
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 336
Pohvaljen: 502
Nivo reputacije: 96
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

I plus PDV, kolko se sećam.
Mašala.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2016, 12:49   #25
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 384
Pohvaljen: 688
Nivo reputacije: 126
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Da li sam dobro shvatio?
12.5 din flasica min porudzbina 330 komada a pipeta od 34 din isto min porudzbina 330 komada ?

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2016, 12:58   #26
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Aaaa da i ne. Ne znam, nisam pitao koliko pipeta je u pakovanju...

Staro 25-03-2016, 14:45   #27
Don Stefanello
Senior

Registrovan: Mar 2016
Pohvala: 233
Pohvaljen: 347
Nivo reputacije: 67
Don Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosiDon Stefanello ima čime da se ponosi

Pa nista ajde onda nas 45oro da podelimo ovo, tamanica
Don Stefanello nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2016, 14:54   #28
Draganchica
Senior

Draganchica's avatar

Registrovan: Feb 2015
Pohvala: 1,541
Pohvaljen: 353
Nivo reputacije: 64
Draganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosiDraganchica ima čime da se ponosi

Taman nas 330 sa foruma podelimo po 10 komada
Draganchica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2016, 16:03   #29
Vule
Veteran

Vule's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 506
Pohvaljen: 990
Nivo reputacije: 171
Vule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvaluVule je za svaku pohvalu

To je onda 3300 komada?
Vule nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-03-2016, 16:09   #30
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 384
Pohvaljen: 688
Nivo reputacije: 126
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Ja sam za. Uzeo bih 30 komada 30ml flasica sa pipetom. Ako hocete da se organizujemo.

Ne javljaju se kad sam zvao pa sam im poslao mail. Da vidimo koliko bi bio minimum za porucivanje u kombinaciji flasica i pipeta.

I od mene preporuka za Bumbar Plus flasice. Savrsene su. Uzeo sam pre mesec dana 20 komada od 100ml sa Stella cepom. Kod njih je minimalna porudzbina 500 dinara.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:25 sati.