Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-08-2013, 21:44   #31
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 44
E-cig: Primo Mini & Atomic RDA
Pohvala: 1,494
Pohvaljen: 816
Nivo reputacije: 154
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Razredjivanje vec gotove tecnosti sa cistim pg-om ili glicerinom

Citat:
Originalna poruka od bOlE82 Vidi poruku
i vidish ima li vajde od cekanja ili nema.
Ja nešto nisam primetio razliku. Obično odstoji preko noći, a često bude i dok prethodni klir ne ispraznim (koristim istu bočicu za istu aromu, pa "sečem" kada poslednje sipam).
Inače, u pravu si za ukuse.. meni baš odgovara da atoma bude blaga.

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-08-2013, 09:01   #32
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 35
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 2,016
Pohvaljen: 1,190
Nivo reputacije: 396
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

moje neko iskustvo kaze otprilike ako presecem tecnost na pola neizgubi 50% ukus nego recimo 20-30%
bar mi je takav subjektivni osecaj.

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-08-2013, 17:07   #33
PřisřN
Veteran

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 44
E-cig: Primo Mini & Atomic RDA
Pohvala: 1,494
Pohvaljen: 816
Nivo reputacije: 154
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

Moguće.
Koristim odnos 1:2, tečnost:PG.. i "zaokružim" da mi je ostalo trećina od jačine arome.. a i mesecima vec tako, pa sam izgubio "kantar". Probao par dana 1:3 i nije mi nešto išlo (odustao sam pre adaptacije). Drugom prilikom, možda.
Inače, blaga aroma meni odgovara (jasno se oseća) kada nije uz jake ukuse hrane/pića, koje inače i ne konzumiram tipa "da se sam setim" - slabo začinjeno i voda je dnevna rutina. Žvake, bombone i sl. nikada.. tako da mi je jedini primarni ukus preko dana - ukus pare.
Primetio sam i kada se sa društvom izađe i kada se bez cigareta trenutno ostane.. ređe se zadržavaju na mojoj e-cig kada je 1:2, nego 1:1 nekada u početku. Haha, što meni i odgovara..

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2013, 12:07   #34
aprk
Iskusan član

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 122
Pohvaljen: 145
Nivo reputacije: 46
aprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosi

Da li je neko nedavno kupovao PG proverenog "bezmirisnog" kvaliteta na domaćem tržištu i gde? Naime, pre petnaestak dana sam kupio pg od jednog domaćeg prodavca, međutim, taj pg ima nekakav šmek ustajale vode ili slično tome, dakle-neupotrebljiv. Upropastih priličnu količinu nikotinske baze s njim.
aprk nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2013, 15:47   #35
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,856
Pohvaljen: 12,845
Nivo reputacije: 1996
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Ja sam kupovao kod steline i ne miriše koliko moja njuška može da namiriše, a recimo JEDNOM mi je došao sa inawere i imao je čudan prizvuk... Da nisi ubo “lošu seriju“?
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2013, 16:15   #36
aprk
Iskusan član

Registrovan: Jan 2013
Pohvala: 122
Pohvaljen: 145
Nivo reputacije: 46
aprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosiaprk ima čime da se ponosi

Da, verovatno nisam imao sreće. A taj tvoj izraz "čudan prizvuk" je baš pravi. Drugar kaže da i on to oseti ali što se njega tiče "može da prođe".
aprk nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2013, 19:51   #37
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 55
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,369
Nivo reputacije: 552
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Pg i Vg su vrlo higroskopni = lako upijaju vlagu a sa vlagom i mirise, prijatne ili neprijatne. Pretpostavka da nisu dobro lagerovani
Razredjivanje svakako dolazi u obzir, naravno uz osetni gubitak arome
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2013, 20:07   #38
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 80
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Je l` ima neka varijanta da se vidi asortiman i cenovnik Stelline? Google mi nije prijatelj večeras.

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-12-2013, 20:46   #39
AtilaHan
Veteran

AtilaHan's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 525
Pohvaljen: 651
Nivo reputacije: 178
AtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvaluAtilaHan je za svaku pohvalu

Najbolje da vidiš sa Stelinom....

AtilaHan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-12-2013, 00:11   #40
SickMF
Senior

SickMF's avatar

Registrovan: Nov 2013
Pohvala: 130
Pohvaljen: 317
Nivo reputacije: 80
SickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosiSickMF ima čime da se ponosi

Znači samo pp, tako sam i mislio.

Sent from my LG-P700 using Tapatalk 2

Vision spinner, Joyetech 1000 T2 USB Pass, Evod
SickMF nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-12-2013, 03:35   #41
detabo
Senior

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 315
Pohvaljen: 315
Nivo reputacije: 95
detabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosidetabo ima čime da se ponosi

Kupovao sam kod Dekija Steline pre 15tak dana....1lit. PG-a + 1lit. VG-a su ti malo manje od 1000din i vrhunskog su kvaliteta.

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

detabo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-01-2014, 17:05   #42
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Godine: 41
Pohvala: 554
Pohvaljen: 407
Nivo reputacije: 104
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Ja sam upravo razredio 2ml FA tecnosti espreso i rum-kokos-cokolada 18mg.Kad sam potrosio 12mg iz klira presao na zalihe od 18mg i blago receno samoubistvo.Kolje mi grlo od TH i arome.Dodao smuckanu VG bazu 1ml i sveo je na 12mg i milina za parenje
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-01-2014, 17:56   #43
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,312
Pohvaljen: 3,148
Nivo reputacije: 399
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Pošto imam puno 18 mg/ml gotovih tečnosti i kako moram skroz provjeravati neke nove setupe na klirovima i mizerima sam primetio da mi je 18mg preko glave previše pa sam si pripremio PG/VG mix od cca 50/45/5 i stavljam 1/3 toga i 2/3 gotove tečnosti, promučakm i voila -> nije orto ali ja zadovoljan
raw2sienna je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-04-2014, 07:15   #44
jeffersey
Iskusan član

jeffersey's avatar

Godine: 38
Pohvala: 38
Pohvaljen: 55
Nivo reputacije: 27
jeffersey je poznat svimajeffersey je poznat svimajeffersey je poznat svimajeffersey je poznat svimajeffersey je poznat svimajeffersey je poznat svima

Narucio sam 10 ak bocica Liqua Cuban Cigar od 24mg. Mislio da ce mi biti super, iako sam do tada probao samo 18mg.
Ispostavilo se da mi je TH prejak! Sta da radim, da bol ublazim?

jeffersey nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-04-2014, 07:32   #45
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Godine: 39
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,177
Nivo reputacije: 295
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

naruci jos desetak na manjoj koncentraciji nikotina pa mixaj
ne vidim drugo resenje,osim da corbice bacis na dobos...

JaZoja
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:14 sati.