Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 04-05-2016, 14:22   #1
Ivan VB
Nov član

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 2
Pohvaljen: 4
Nivo reputacije: 6
Ivan VB je na dobrom putu
Uobičajeno Vapros stylish baterija punjač

Pozzz društvo. Kao što se iz naslova vidi kupio sam novu bateriju od (Vapros stylish) 1300mah ali nemam punjač za nju. Naime,koristim efeel punjač za bateriju koju sam prethodno imao pošto mi je prodavac rekao da može i ona da puni. Punjač je puni,ali lampica blenda crveno-zeleno dok puni, a kada punim efeel bateriju konstantno gori crvena lampica. E sada ne znam da li to može prestavljati problem za novu bateriju pošto se to dešava. I ako znate koji punjač može i odgovara ovoj bateriji? Hvala
Ivan VB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2016, 14:31   #2
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,225
Pohvaljen: 1,957
Nivo reputacije: 462
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vapros stylish baterija punjač

Trebalo bi da moze taj punjach ,kad bi mogao sliku da ubacish znao bi da ti kazem tacno ovako nagadjamo,u principu punjach blinka zeleno kad proverava da li je puna baterija tako da to blinkanje ne bi trebalo da bude problem,kad se napuni jel svetli zeleno stalno?
sirius sem je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2016, 14:34   #3
Ivan VB
Nov član

Ako mi veruješ da li lampica svetli zeleno na punjaču kada vapros puni ,ne znam jer mi je baterija nova. Ali dok puni umesto da svetli crveno lampica blinka i to dok puni vapsros. A kada puni efeel crveno gori konstantno. Pričam za lampicu na punjaču.
Staro 04-05-2016, 18:43   #4
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,698
Pohvaljen: 847
Nivo reputacije: 166
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

The 1300mAh Stylish requires about 4 hours to be fully recharged.
Pls use a 510/eGo thread 420mAh charging port to charge.

Proveri na punjacu koliko mAh izbacuje snage, pise ti sitnim slovima negde na njemu.
Proizvozdjac preporucuje 420mAh.

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-05-2016, 19:42   #5
Ivan VB
Nov član

Ovaj jeste 420mAh
Staro 04-05-2016, 19:56   #6
banema
Veteran

banema's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: IPV D3, Rose V2s, Phenomenon Lite, KFL-s
Pohvala: 1,698
Pohvaljen: 847
Nivo reputacije: 166
banema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalubanema je za svaku pohvalu

i kakva ti je situacija sa lampicama?....jel si uspeo da napunis bateriju?...znaci 4h da bude puna po specifikacijama

"Dunav se uliva u Tamiš iz svih mora i okeana , Pančevo , to je kad se vratiš sam u sebe jednog dana". @Mika Antic
banema nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-05-2016, 20:08   #7
Ivan VB
Nov član

Nisam morao sam da je iskljucim igrao sam dvojku na manchester city. Probacu nocas da je drzim celu noc
Zahvalili :
Staro 05-05-2016, 09:10   #8
Ivan VB
Nov član

Napunjena, zelena lampica na punjaču,gori konstantno ne blinka. Samo me sekira to blinkanje crvene na punjaču u toku punjenja.
Staro 05-05-2016, 09:25   #9
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 4,694
Pohvaljen: 5,914
Nivo reputacije: 876
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

I pritom 4:2 juče... :(

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-05-2016, 20:46   #10
lazarbgd
Senior

lazarbgd's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 28
Pohvala: 270
Pohvaljen: 334
Nivo reputacije: 81
lazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosilazarbgd ima čime da se ponosi

Ako ti ista znaci moja devojka ima Samsung Grand Neo i stalno muci muku sa tim punjacem tj nema ni pojma gde joj je original punjac pa koristi koji stigne i tako jednom prilikom pozajmi od sestre punjac od ko zna cega koji na sebi ima usb ulaz i jednu lampicu ali kada ga prikaci da puni bateriju na punjacu blinka crveno pa zeleno a telefon konstantno pijuce kao da neprestano guras i vadis () punjac iz telefona. Dao sam joj moj neki punjac od mog fona koji nema tu lapicu a isto ima usb ulaz i isto je 550 mAh i puni savrseno. Moje misljenje je da u tim punjacima sa lampicom (crveno-zelena) ima ugradjena elektronika za li-ion baterije tj zastita od prepunjavanja i takvi se koriste za kineske punjace li-ion baterija 18350-18650 gde u lezistu za baterije ima samo par limova i opruga da drze beteriju a elektronika i trafo je u kucistu punjaca (adaptera), te kada se takav punjac poveze sa baterijom sa elektronikom dolazi do cirkusa. Ne znam da li moze da utice na kvalitet punjenja ali da se ja pitam pazario bi drugi adapter a siguran sam da ne kosta vise od 300 din. Da li normalno puni kada ga povezes sa kompom ili lap-top-om?

Ili vozis ili te voze.
lazarbgd nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:05 sati.