Forum

SXK Nebula Zero Mini 60W TC - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 01-07-2016, 01:07   #31
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 94
Pohvaljen: 295
Nivo reputacije: 59
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi
Uobičajeno Re: SXK Nebula Zero Mini 60W TC

Koja je razlika osim ekrana izmedju ova dva modela (veliki i mali ekran)?
ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 01-07-2016, 10:22   #32
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1,935
Pohvaljen: 2,833
Nivo reputacije: 357
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Osim veličine ekrana - ja ne vidim il osečam razlike u performansu..

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 01-07-2016, 23:55   #33
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 94
Pohvaljen: 295
Nivo reputacije: 59
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi

Evo nakon sto je i moj primjerak sa FT-a stigao (mali ekran), mogu reci samo da je ovo stvarno jedan od ljepsih modova koje sam do sada imao priliku da koristim. Poredeci ga sa do sada omiljenim mod-om, VTC Mini i VTwo Mini, ovaj ih sije za klasu u izvedbi i izgledu. A poso koristim vecinom kanthal na nekih 10-15W, ni prednosti koje ima VTC mini sa firmware-om mi ne predstavljaju problem.

Da sam ranije znao pa uzeo vise SXK Minija umjesto VTC-ova, Cuboida, Wismeca bolje bi mi bilo.
ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2016, 12:28   #34
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Čestitke ZimicM

Mada na Gearbestu u "Customer Questions & Answers" stuff odgovara da crni sa square screenom ne podržava TCR settings - to NE drži.
Kad se sa 3 klikova na power button bira način (Watt Mode -Temp Ni - Temp Ti) i ulazi u jedan od 2 Temp modova - izabere se recimo Temp Ti i pritiskom na sva 3 dugmeta (power&+&-) dobija mogučnost da se podesi TCR (default za Ti = 55, default za Ni200 =69) - a preheat u Wattima mod preuzme od settinga koji imamo u Watt Mode.
Tako sada parim Bachelorja sa SSS316L žicom na TCR 10 i temp control zaista dobro radi i mod ne pulzira toliko kako zna neki VTC Mini.
Jedino je SXK Zero Mini kratkog pamčenja i kad izlazimo iz custom podešenog TC načina u recimo Watt Mode i vratimo se ponovo u neki TC mode - on opet stavi na default za Ti ili Ni200 žicu - šta je za mene dobro jer tako barem znam koji su stock settings
(kako bi naš Vule rekao " Pa glup je...")
A za SS316L - od 10 - 12 meni OK....

Zahvalili :
Staro 02-07-2016, 12:54   #35
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 42
Pohvala: 862
Pohvaljen: 455
Nivo reputacije: 125
nemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosi

moj stigao u postu u VA, posle jednog dana na carini, sto mi govori da sam opet imao "SRECHE" .....u ponedeljak u mojim rukama

nemanja14 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2016, 13:19   #36
scorpion
Senior

scorpion's avatar

Registrovan: Dec 2012
Pohvala: 109
Pohvaljen: 150
Nivo reputacije: 52
scorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosiscorpion ima čime da se ponosi

@raw2sienna da li model sa malim ekranom ima istu funkciju za tcr kao ovaj sa square screenom.

scorpion nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2016, 15:29   #37
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

da da - za model sa manjim ekranom sam rekao več gore da TCR ima i radi - - -

Zahvalili :
Staro 02-07-2016, 15:48   #38
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 388
Pohvaljen: 560
Nivo reputacije: 81
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

@raw2sienna nisam znao da ima tcr znao sam da je tc za ( titanium Nickel ) da radi sa drugim zicama nisam zmao u tc, hvala na obavestenju pozdrav
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2016, 16:06   #39
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Pozz Zmaje gore u Birmingam - zar vam još nisu cviknuli internet žica sa EU pod Kanalom odkad ste Brexnuli ??

Ima ovde lista TC moda koji rade proper sa SS žicom - lista se dopunjava

Kod:
https://www.fasttech.com/forums/vapers/t/1859014/list-of-tc-mod-that-can-work-with-ss-wire/1

Zahvalili :
Staro 02-07-2016, 16:39   #40
kavasaki
Iskusan član

Registrovan: Aug 2011
Pohvala: 81
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 33
kavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putu

riknuo mi konektor na ipv mini
trebam uzeti drugi mod
istic piko ili ovaj zero
ovaj zero sa gearbesta od 22 dolara mi zapeo za oko
podržava li on ss žicu i tc
ko ga sad ima na kraju ,jel nekom stigao
to je ovaj sa kockastim ekranom
kavasaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-07-2016, 16:43   #41
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Staro 02-07-2016, 16:45   #42
kavasaki
Iskusan član

kavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putu

previdio sam da je tvoj sa gearbesta
jel to onaj od 22 dolara
Staro 02-07-2016, 17:19   #43
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

ehmm -> zar ne piše u 1.vrsti posta kojeg sam ti gore linkovao??
Baš taj

Kod:
http://www.gearbest.com/vv-vw-mods/pp_263193.html
Jedini crni sa square screenom u gradu Gearbest

Zahvalili :
Staro 02-07-2016, 17:58   #44
kavasaki
Iskusan član

ajde nemoj se ljutiš odma
jel radi to dobro sa ss žicom
kakav je na orebotine,jel se ovaj crni poklopac grebe lako
Staro 02-07-2016, 19:06   #45
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 388
Pohvaljen: 560
Nivo reputacije: 81
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

@raw2sienna mene interesovalo da li mod ima Temperature Control + TCR, [TCR adjustment for different temperature control wires Ni200, Ti, SS and others] TC mod koji nema tcr adjustment moze sa ss zicom da radi u tc upravu si , neznam da li sam lepo napisao zta sam hteo da pitam, toliko od mene hvala cujemo se,, pozdrav svima i parite bezbedno
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:11 sati.