Forum

Rose 3 by Eden Mods - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 02-08-2016, 06:38   #31
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 1,224
Pohvaljen: 1,795
Nivo reputacije: 329
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju
Uobičajeno Re: Rose 3 by Eden Mods

@dragon 3.5mm nije problem nekom ko mota grejac tog precnika, a zamisli ja namotam 2-2.5mm grejac i stavim nad rupom od 3.5mm i ocekujem da radi u m2l lepo... jednostavno, ne

@Estariol moja v2 ima isti otvor na deck-u i pod grejac ali je na prelazu iz komore ka dimljaku-drip tipu rupa manja. Ne znam kolko tacno mm rupe ali nek bude 2mm na deck i pod grejac a 1.5-1.8 komora-dimljak pa prosirenje driptip 2.5mm.

Sent from my P8l

Be Free Without WiFi n TV
shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-08-2016, 10:52   #32
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,221
Pohvaljen: 10,697
Nivo reputacije: 1600
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Da se nadovežem na Šomija. A te rupe traže veće grejače i veće snage... Vrtimo tu priču od kada se pojavio Kanger Subtank...
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-08-2016, 11:09   #33
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 290
Pohvaljen: 429
Nivo reputacije: 84
drako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosidrako ima čime da se ponosi

Meni nije jasno kako ljudi ne shvataju koliko je sve u međusobnoj zavisnosti: veličina kanala za dotok tečnosti, rupa za vazduh ispod coila i širina dimnjaka. Ako praviš D2L atomizer, normalno je da će kanali za dotok tečnosti biti veći kako bi bilo bolje natapanje fitilja i naravno da će dimnjak biti širi jer uvlačiš plućima. Koliko god zatvarao AFC razbijaće se vazduh ispod coila a konstrukcija samog dimnjaka će da razbija aromu.
Da bi D2L atomizer radio dobro kao M2L atomizer, moraš da mu staviš reducir, smanjiš dotok tečnosti i suziš dimnjak i tek tada zatvaranje AFC-a ima značaja.
Najprostije rečeno.
Rose 3 je izvorno D2L atomizer i svaki pokušaj da se svede na M2L atomizer je obično krpljenje, bez obzira na reducir i što ima LC, jer ostaje problem širine dimnjaka.
A posebno nisam ubeđen kako će vata da stoji, i da neće da se pomera prilikom odvrtanja LC-a. Na prethodnoj verziji se oslanjala na kanale od deka i keramičke šoljice, koja je uža pa se samim tim vata držala na većoj površini.
Tako da, ja ću ovaj atomizer zaobići u širokom luku.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-08-2016, 11:17   #34
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,318
Pohvaljen: 1,160
Nivo reputacije: 255
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od c-hell Vidi poruku
Aerosoli su pola pola... A kaja ima i centralni šraf koji može jedva da se buši na 2mm
Pa ta rupa je kod mene bila oko 1.8 pa sam i nju "rasterao" na 2mm. Dobio bolji vazduh, ali je i prestala da zviždi a počela da šišti glasnije neg' što je zviždala...

Što se tiče AFC-a na Ruži v2 razmišljao sam da bušnem recimo 3 rupe od po 1 ili 1.5mm sa strane preko puta one jedne velike, ne bih li dobio precizniju regulaciju vazduha, šta mislite?

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-08-2016, 11:33   #35
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Jesi li bušio i centralni plus šraf?
Staro 02-08-2016, 11:42   #36
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Registrovan: Mar 2014
Godine: 42
Pohvala: 919
Pohvaljen: 475
Nivo reputacije: 130
nemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosi

@c-hell kojom burgijom treba busiti centralnu rupu a ne shebati je?

nemanja14 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-08-2016, 11:46   #37
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Odosmo u off... Dvojka može svugde, na oko 2,2 pucaju navoji na vrhu šrafa. Ako te posreći da imaš kineski šraf sa pliće urezanim navojima, možda i izdrži preko 2mm, al mora da imaš dosta šrafova

@drako Amen brother!
Staro 02-08-2016, 12:01   #38
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

@Estariol Naterao si me da rasturam baze i gorećeš u paklu!

@nemanja14

Evo ga jedan ekstremni primerak
Staro 02-08-2016, 12:05   #39
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

nemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosinemanja14 ima čime da se ponosi

jel na slici razbusena i Rosalia?

Staro 02-08-2016, 12:11   #40
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

To nikad nisam otvarao idem na yutub da vidim kako se to radi. Ali na ovoj ruži je horizontalna afc rupa 2mm a vertikalna 1,99 Mislim da kada bi gurnuo ko sivonja da bi prošla dvojka...
Staro 02-08-2016, 12:12   #41
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

onda nema potrebe, ne bi mnogo dobio ....

Staro 02-08-2016, 12:17   #42
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Ma meni mnogo vazduha i na nebušenoj
Zahvalili :
Staro 02-08-2016, 18:36   #43
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 1,986
Pohvaljen: 2,880
Nivo reputacije: 364
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Ja mislim da bi bilo za mnogo dosadašnjih Ružinh poklonika najbolje rešenje da kod EdenMods uzmu V2s i :
- naprave samo jedan malo širi kanal za vatu/tečnost
- možda neka pomodna dizajnerska crta
- i najvažnije - odrežu 1cm gornjog drip tipa, urežu mu navoj i stave delrin na zavijanje kao kod Kay V5
F*ck top filing - i ovaj sistem punjenja je OK...

ali kako sam napisao na drugom forumu - ja se radujem V3 i još više njezinom klonu

Me gusta la nueva Rosita
Más me gusta un clon de Rosita
Estamos esperando con impaciencia...

Jedni na 3,5 mm - drugi ispod 2 mm
svi različiti - a svi isti
brača u pari

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-08-2016, 20:14   #44
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,170
Pohvaljen: 1,933
Nivo reputacije: 457
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Sa zicom na airflowu su napravili posao,nadam se da ce kinezi da je izostave i 120 funti je mnogo ali bash bash
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-08-2016, 15:20   #45
nemanja14
Veteran

nemanja14's avatar

Evo je kloncina napokon, samo fale brake down fotke .....

Kod:
https://www.fasttech.com/products/1/10009626/5549900-rose-v3-styled-rta-rebuildable-tank-atomizer#Forum-Discussions-tab

Molim administraciju da brise post!!!

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:13 sati.