Forum

Nextasis By VapeWare Mods - Strana 14 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-11-2016, 20:09   #196
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 700
Pohvaljen: 996
Nivo reputacije: 172
McIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Nextasis By VapeWare Mods

Sada sam stigao da pogledam klip.
Ako je to onaj setup u *.gif formatu koji si postavio iznad mislim da ces dobiti bolji rezultat ako zbijes gusce ribon da bude 4/3 ili 5/4, trebalo bi da dobijes izmedju 1,8 - 2 oma.
Poslednji koji sam smotao pre neki dan je 5/4 i izuva pri 12W a na aromu nemam primedbi.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-11-2016, 20:26   #197
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 141
Pohvaljen: 275
Nivo reputacije: 69
Max Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Oddy Vidi poruku
Namontirao i kao grejač stavio ribon. Ovako izgleda gotovo:

Probaj da zategneš kantal malo jače i uveri se da se namotaji greju striktno od sredine ka krajevima, i da tako ostaje posle dve-tri probe sa malo tečnosti.

Max Damage nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-11-2016, 21:02   #198
Oddy
Iskusan član

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 203
Pohvaljen: 238
Nivo reputacije: 31
Oddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosi

Ih, to bilo pre 8 dana, prepravljeno od tada već 3-4 puta

Radi ok za sada, sve 5, nemam zamerki, što se setapa tiče. Ovaj mi stoji već par dana, ne skida mi se da ga slikam pošto odlično radi
Inače, #200 sf mesh unutra sa 0.32mm kantalom A1 trenutno, 0.82ohm-a, 18W. Koristim ga kao primarni atomizer.

Jedina zamerka za sada mi je sistem vazduha, jer su rupice na dnu, te dolazi do kondenza u tom delu pa se kod najmanjih rupica javlja mikro grgur. Sa vremena na vreme treba izvaditi AFC i obrisati ga.
Oddy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-11-2016, 21:20   #199
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

Max Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosi

Ako već ne radiš tako, probaj da pustiš taster trenutak pre nego što prestaneš da "vučeš".
Zahvalili :
Staro 10-11-2016, 12:26   #200
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 700
Pohvaljen: 996
Nivo reputacije: 172
McIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvaluMcIron je za svaku pohvalu

Juče mi je stigao Nextini, verzija SXK, SKU 4023800.
Navoji, rupice i završna obrada su besprekorni kao i sam rad koji se po performansama ne razlikuje od Nextgen verzije sa tim da je Nextini kraći za 9 mm sa približno istim kapacitetom tanka.
O ringovi su korektni mada bi mogli da budu bolji ali to nije nikakav problem obzirom da kod nas mogu da se kupe Bernerovi svih mogućih dimenzija za jeftine pare.
Setup je mrežica #200 SF 10X70 mm, kantal 0,32 4/3 - 0,7 oma. Pri 15W daje vrlo ozbiljne rezultate.
Konstrukcija je kompaktna i mala, savršeno leži na šta god da se zašrafi.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2016, 14:28   #201
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

Naišao sam negde u diskusijama na ft-u na ideju da se doda SS matica M1.6, čime se žica mnogo bolje priteže i mesh se mnogo manje deformiše na vrhu.
Ovo na slici sam namotao na brzinu, mesh je već bio korišćen, daleko je od idealnog ali sam vrlo lako rešio hotspotove.

Ako je neko raspoložen, poslaću mu dvadesetak komada pa neka razdeli.
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:08 sati.