Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-11-2016, 19:09   #196
McIron
Veteran

McIron's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 730
Pohvaljen: 1,058
Nivo reputacije: 182
McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju
Uobičajeno Re: Nextasis By VapeWare Mods

Sada sam stigao da pogledam klip.
Ako je to onaj setup u *.gif formatu koji si postavio iznad mislim da ces dobiti bolji rezultat ako zbijes gusce ribon da bude 4/3 ili 5/4, trebalo bi da dobijes izmedju 1,8 - 2 oma.
Poslednji koji sam smotao pre neki dan je 5/4 i izuva pri 12W a na aromu nemam primedbi.
McIron nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-11-2016, 19:26   #197
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 146
Pohvaljen: 299
Nivo reputacije: 76
Max Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Oddy Vidi poruku
Namontirao i kao grejač stavio ribon. Ovako izgleda gotovo:

Probaj da zategneš kantal malo jače i uveri se da se namotaji greju striktno od sredine ka krajevima, i da tako ostaje posle dve-tri probe sa malo tečnosti.

Max Damage nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-11-2016, 20:02   #198
Oddy
Iskusan član

Oddy's avatar

Registrovan: May 2016
E-cig: VTC Mini 'n' Kayfuns
Pohvala: 219
Pohvaljen: 255
Nivo reputacije: 36
Oddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosiOddy ima čime da se ponosi

Ih, to bilo pre 8 dana, prepravljeno od tada već 3-4 puta

Radi ok za sada, sve 5, nemam zamerki, što se setapa tiče. Ovaj mi stoji već par dana, ne skida mi se da ga slikam pošto odlično radi
Inače, #200 sf mesh unutra sa 0.32mm kantalom A1 trenutno, 0.82ohm-a, 18W. Koristim ga kao primarni atomizer.

Jedina zamerka za sada mi je sistem vazduha, jer su rupice na dnu, te dolazi do kondenza u tom delu pa se kod najmanjih rupica javlja mikro grgur. Sa vremena na vreme treba izvaditi AFC i obrisati ga.
Oddy je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-11-2016, 20:20   #199
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

Max Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosiMax Damage ima čime da se ponosi

Ako već ne radiš tako, probaj da pustiš taster trenutak pre nego što prestaneš da "vučeš".
Zahvalili :
Staro 10-11-2016, 11:26   #200
McIron
Veteran

McIron's avatar

McIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputacijuMcIron ima reputaciju

Juče mi je stigao Nextini, verzija SXK, SKU 4023800.
Navoji, rupice i završna obrada su besprekorni kao i sam rad koji se po performansama ne razlikuje od Nextgen verzije sa tim da je Nextini kraći za 9 mm sa približno istim kapacitetom tanka.
O ringovi su korektni mada bi mogli da budu bolji ali to nije nikakav problem obzirom da kod nas mogu da se kupe Bernerovi svih mogućih dimenzija za jeftine pare.
Setup je mrežica #200 SF 10X70 mm, kantal 0,32 4/3 - 0,7 oma. Pri 15W daje vrlo ozbiljne rezultate.
Konstrukcija je kompaktna i mala, savršeno leži na šta god da se zašrafi.
Staro 27-12-2016, 13:28   #201
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

Naišao sam negde u diskusijama na ft-u na ideju da se doda SS matica M1.6, čime se žica mnogo bolje priteže i mesh se mnogo manje deformiše na vrhu.
Ovo na slici sam namotao na brzinu, mesh je već bio korišćen, daleko je od idealnog ali sam vrlo lako rešio hotspotove.

Ako je neko raspoložen, poslaću mu dvadesetak komada pa neka razdeli.
Zahvalili :
Staro 09-03-2017, 16:58   #202
ljudva
Veteran

ljudva's avatar

Godine: 43
Pohvala: 1,346
Pohvaljen: 987
Nivo reputacije: 167
ljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvaluljudva je za svaku pohvalu

Nisam mogao odoleti te narucih Nextasis.Danas je krenuo ka krajnjoj destinaciji, narucen pre par dana, ali gospoda sa FT nisu imali na stanju, jel..
Elem, stalno me golicao ovaj genesis, jer jos uvek pamtim prelep ukus koji je davao G-bell.Vodjen time, kontaktirah Max Damage-a i on me ubedio skroz.Ajde sto me ubedio, nego je ucinio jedan izuzetan gest (posto je iz nasih prepiski provalio da trenutno nemam uopste gen atomizer) pa mi poslao Kraken na probu da se podsetim ukusa koji mrezica daje.Uz sve to mi spakovao i kantala, ove male matice da budu spremne za Nextasis i nekoliko razlicitih mrezica.Ispostavilo se na kraju da to uopste nije za probu, nego mi covek poklonio sve to.
Kraken lepo radi, to je taj ukus koji mesh daje, setup ubo iz prve...milina.Sada nestrpljivo cekam da mi stigne Nextasis pa da prenesem utiske

Hvala @Max Damage

Imas tri opcije...Da se lecis, da se selis ili da ides pod mac!
ljudva nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-03-2017, 17:21   #203
Vapoholic
Veteran

Vapoholic's avatar

Registrovan: Jul 2014
Godine: 46
E-cig: Imam, hvala! ;)
Pohvala: 5,059
Pohvaljen: 6,284
Nivo reputacije: 928
Vapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputacijuVapoholic ima reputaciju

Lep gest!

"Duboko u tebi strasti slamaju i ono što je preostalo i ono što ne postoji..."

Smoke free since 11-07-2014
Vapoholic je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-03-2017, 21:13   #204
McIron
Veteran

McIron's avatar

Trenutno imam 3. Nextasisa, ver. SXMY.
Prekjuče su stigla dva od kojih jedan ima feler sa navojima na novom tipu deck- a na koji ne može da se do kraja zavije chimney... ipak braća kinezi imaju slabu kontrolu kvaliteta ali jaka stvar, za te pare im sve opraštam. Sve jedno ostala su dva Nextasisa u punoj funkciji sa rezervnim delovima od jednog feleričnog koji ima još jedan klasičan nextini deck i vrlo sam zadovoljan.
Obzirom na cenu originala koji je 249 USD i kvalitet izrade klona na koji nemam zamerki mislim da je ovo odličan izbor za ljubitelje gena i sumnjam da će se bilo ko pokajati.
Uobičajena mrežica #200 super fine dimenzija 13 X 43mm je idealna za ovaj novi tip decka i radi perfektno sa ribbonom 0,5 X 0,1 pri nekih 1,7 oma na 12,5 W i dalje od toga ne treba.
Zaista najbolje rešen gen koji je ikada do sada napravljen.
Zahvalili :
Staro 10-03-2017, 06:24   #205
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Registrovan: Nov 2014
Pohvala: 914
Pohvaljen: 401
Nivo reputacije: 86
pupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosi

Na kraju jesu li resili felere sa vazduhom, nema fals vazduha?

Vazno da se mi druzimo
pupufna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-03-2017, 07:32   #206
McIron
Veteran

McIron's avatar

Na SXMY verziji apsolutno nema nikakvih problema, vazduh radi savršeno. Pokušaću da razradim navoje na deck- u na ovom feleričnom primerku ali mislim da neće moći.
Verovatno sam magnet za felere i kinezi primaju reklamacije ali suviše dugo sve to traje tako da se ne uzbuđujem ni najmanje.
Zahvalili :
Staro 10-03-2017, 08:34   #207
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

SKU 5950900 i 5991700 su ispravni, ostali nisu upotrebljivi jer im ne radi afc i kod nekih nema žleba za žicu na centralnom stubu. Za 5991700 piše da je SJMY, za 5950900 ne piše ali stiže u identičnom pakovanju i sa istim delovima tako da je sigurno i on njihov. Razlika je samo u tome što je 5991700 od 316 SS.
Zahvalili :
Staro 10-03-2017, 09:12   #208
McIron
Veteran

McIron's avatar

Kolega Maxe,
sva tri kod mene su SJMY. Do prvog sam došao pre dva meseca i na njemu afc radi bez greške. Druga dva koja su mi stigla su isto SXMY 5991700 od kojih je na jednom sve bez greške isto kao i na prvom, dok na drugom ne može da se zašrafi čunak do kraja na novi tip deck- a sa proširenim kanalima. Na tom feleru ne radi AFC i baš pre pola sata sam ga proučavao. Čunak se lepo šrafi na drugi tip deck- a ali ne shvatam u čemu je problem, svi o ringovi su tu, sve lepo dihtuje a cevčica sa drip tipom radi bez problema kada je izvadim i stavim u neki od ova dva ispravna. AFC ne radi tako da sam ga smestio u foiku kao zalihu rezervnih delova za ova dva koja su potpuno fuknkionalna i vrede za sve pare tako da nema nikakve sekiracije. Jedino da poručim 5950900 i 5991700 da vidim u čemu je razlika ali na ova dva nemam apsolutno nikakve zamerke.
Zahvalili :
Staro 10-03-2017, 09:59   #209
ZimicM
Senior

Registrovan: Jan 2015
Pohvala: 113
Pohvaljen: 332
Nivo reputacije: 71
ZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosiZimicM ima čime da se ponosi

Sad ste me nafurali, valja mi se sutra za***avati sa setupom na nextasisu.
ZimicM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 10-03-2017, 10:08   #210
Max Damage
Senior

Max Damage's avatar

@McIron, izgleda da su kod tog primerka greškom stavili neki deo od druge verzije.
Ako se dobro šrafi na drugi deck zašto ga ne bi tako koristio, nextasis odlično radi i sa tim deckom?
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 00:51 sati.