Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 06-06-2016, 15:40   #1
Guru
Veteran

Guru's avatar

Registrovan: Mar 2014
E-cig: 22/25/510/810 DIY
Pohvala: 1,964
Pohvaljen: 4,580
Nivo reputacije: 831
Guru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputacijuGuru ima reputaciju
Uobičajeno MERLIN RTA designed by Roxy produced by Augvape

Atomizer nastao u saradnji Augvape-a i korisnika Roxy sa ECF foruma

Specifikacije:

Citat:
  • Conical delrin wide bore drip tip
  • Top refill design
  • Glass tank
  • 4ml juice capacity
  • Dual posts for single or stacked dual coil build
  • Single sided velocity style deck
  • PEEK insulator
  • 1.8mm post holes
  • 3.5mm internal airflow hole
  • Stainless Steel 2.4mm airflow hole insert
  • Adjustable juice flow control
  • 3mm juice flow holes
  • Bottom adjustable dual airflow slots
  • 22.8mm overall diameter
Manje vise nalik mnogim drugim atomizerima, ali ima par razlika.

Ima Velocity dek, singe coil varijanta i kao poslastica reducir na 2.4mm. Punjenje naravno odozgo.

Mozda malo vise za dobar m2l vejp ali nije daleko od necega sto bi trebalo da zavrsi posao onima koji vole old fashion vejp

Fasttech ig ima u ponudi, SS i Black varijanta.

SS

Kod:
https://www.fasttech.com/products/4840600
Black

Kod:
https://www.fasttech.com/products/3028/10020732/4962100
Prosli vikend je radio MAP i RESPECT kod, moguce je da za vikend opet bude neki popust (sa ova dva koda je bio 10$(MAP) i 8%(RESPECT)).

Daniel review:

Guru nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 23-07-2016, 13:47   #2
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,053
Pohvaljen: 2,901
Nivo reputacije: 368
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju
Uobičajeno MERLIN RTA designed by Roxy produced by Augvape

Merlin RTA je pravi atomizer sa pričom.

Dizajniran sa strane gospodje Roxy, profesorice matematike u mirovini i svojevrstnog gurua vape scene i donedavna zaslužnog člana ECF.Donedavna zbog toga jer su je od tamo banovali .Sada je više aktivna na vaping underground forumu - gdje se može nači i cela priča o tome ko je kome šta i šta je bilo prije - nisam tolko ulazio u detajle...kolko sam skontao ECF je očekivao neke pare od Roxy koja se"bogato omastila" sa Merlinom i Boreasom - a tih para nije bilo valjda toliko pa je počela svadja u kuči...

Kod:
http://vapingunderground.com/threads/roxys-ecf-ban.218652/
Saradnja izmedju Roxy i Augvape je počela kad joj Augvape šalje prototip atomizera ALLERIA da ona odradi neke poboljšaje i tako ga napravi spremnog za puštanje u proizvodnju.Ista priča se nastavlja i kod sledečeg atomizera BOREAS gdje Roxy odradi svoj deo posla i nastavlja se i kod našeg MERLINA.

Ako znamo da story ilite priča prodaje svaki produkt (i tu priče imamo sa svim atributima svadje,novca, - a umešano je i žensko biče) - onda možemo naslutiti da tu ima i zanimanja u vaperskoj srenji.

Dok je Alleria prošla dosta nezapaženo (ali je defo na mojoj wish listi zbog providne komore) Boreas več dobija kultni status - a u zenitu popularnosti on je maknut iz prodaje - zašto?...ne zna se...

Sledi mu Merlin koji stiže na dobro uhodanu stazu svojih predhodnika. Vaptaji i zahteve M2L korisnika tu su donekle uvaženi i atomizer je kompromisno dizajniran - al da se razumemo kompromis ide 75/25 za D2L korisnike - vjerovatno i zbog dosta precizno analiziranog brojnog stanja i razmerja izmedju ta dva plemena.

MERLIN

-23mm Diameter
-47mm Height (Without Drip Tip)
-Top Fill Design
-4ml Tank Capacity
-Single or Stacked Dual Coil Compatibility
-Single Sided Velocity Style Deck
-PEEK Insulator
-1.8mm Post Holes
-3.5mm Internal Airflow Hole
-Stainless Steel 2.4mm Airflow Hole Insert (ilite REDUCIR)
-Adjustable Juice Flow Control
-3mm Juice Flow Holes
-Bottom Adjustable Dual Airflow Slots
-Conical Delrin Widebore Drip Tip

Prvi utisak kad se Merlin uzme u ruku je - ovo je lako i lomljivo. Staklo je dosta izpostavljeno, metalni delovi su redukovani na minimum.Atomizer je veoma precizno napravljen i svi navoji su OK (osim onog nesretnog kratkog navoja od poklopca za punjenje i vrha tanka - a o tome kasnije)
JC i AFC lepo klizi, AF ima i blocker da se ne vrti skroz.Merlin ima duuugaaaačak 510 navoj i - na VTC mini - kad se otvori JFC - atomizer se klati. Na ostalim modovima (Zero Mini, Cuboid...) toga nema. 510 šraf ne drži ništa na decku - tako da on je podesiv ali i zavijen do kraja on štrči dosta i za hybrid mode na mechovima (može se ga odviti i staviti mali oringič ako nismo sigurni da viri dovoljno)

S Merlinom se družim 24 sata odkad je došao. Pošto je bio skoro klinički čist i bez mirisa dobio je samo 2 satno kupko od vruče vode i deterdženta za sudje aromom jagode .

PARTS

Tank sa staklom sam zategao pinc kliještima da se ne odvija kad se skida poklopac za punjenje - zbog toga je u jednom kosu.
U kompletu se dobija još set oringa i šrafova, imbus ključ, rezervno tamno staklo i 1 SS Notch coil.

PART 1 - M2L s REDUCIR-om

Da osrečim najprije hard core M2L korisnike (Drako - hoču thanx ) idem prvim setupima sa reducirom. Da ponovimo - original rupa 3,5 mm - reducir 2,4 mm.
Kanthal 0,34 mm sa VapeMesha - 2,4 mm prečnik - 9 namotaja = 1,25 Ohma.Ovaj coil je več na sliki sa Merlin parts.Coil nameščen 1,5 -2 mm iznad rupe.

Muji/o i Fata

Vapor check

Počnem na 13,5W sa mojim omiljenom e-juicem jer želim spektakularan simfonički intro - drip tip promenim sa tanjim VZ - AF 1/5

Dobro je, malo nežno ali prvo šta pomislim - smooth,smooth,smooth (namjerno 3 puta). Pare za tu snagu dovoljno, gusta je i prijatno vlažna, TH srednji.Odmah mi padne asociacija na to kakva bi trebala da bude Ruža V3

Ipak - da ne zaboravimo - prečnik dimnjaka koji ulazi u drip tip je 6 mm. Svaki M2L-er neka razčisti kod sebe šta to za njega znači - al prelaz iz komore u dimnjak je za mene perfetto - smooth

Malo prošetam tamo do 15,5W i pojačam celo priču - za mene bolje...natapanje bez problema.Tako ispraznim dobru polovinu tanka i odlučim da promenim setup u drugi extrem. Pošto na SubMiniju sa 2,5 mm reducirom guram i Clapton spaced coil - ajd da probamo .

Promenim i mod - jer na VTCMini on se klati kad se odvrče LC - na Zero Mini stoji perfektno. Ideja sa Claptonom ne daje mi dobre rezultate - možda bi trebao podiči još više coil - ali i sa sasvim otvorenom AFC para je pretopla i na snagu ispod 20W (otpor 0,75 Ohma). OK, zaboravimo to priču za posle skidanja reducira i napravim setup koji koristim večinom na single coil atomizerima - 0,40 kanthal, prečnik 2,4 mm, 9 ovoja = 0,97 Ohma.

Taj setup mi se pokaže više po mom ukusu - mada je to još uvjek mali coilich za veličinu komore.Na snagama od 17 - 22W nudi dobro definisan spektar arome (promenio sam i e-juice za nešto "normalnije" na 4% koncentracije arome.
TH je jači (koristim 3 -3,6 mg/ml NIC) i sam taj doživljaj dobro zasičenog vlažnog vejpa dominira. Reference: Bachelor,Crown, totalno razbušena Rose V2....

Sa svojom veličinom i izgledom pobjedjuje izmedju 4 ml tankova

Nema mastenja, puštanja......a ima jedna mana

U želji dizajnera/ice da se izgleda postigne što niži gabarit atomizera - ostavlja se suveše malo metalnog "mesa" da se uhvati sam atomizer prilikom odvrtanja top capa za punjeneje. To u kombinaciji kratkih navoja i ne toliko izrazitog zareza za zahvat top capa može sa mastnim prstima da predstavlja problem kod odvijanja kad se poklopac prejako zavije. Možda se ovo može rešiti tanjim oringom vrh tanka - al je i postoječi vrlo tanak.

Ostalo - po mom ukusu za sedi 5 - naravno za korisnika koji se kreče izmedju M2L i restricted D2L i tolerira rupe na decku 2,4 mm i dimnjak 6 mm.

Toliko posle 24 sata koriščenja u M2L modu sa reducirom.....

USKORO - D2L /D2L restricted ilite "Bac' bre taj reducir..."

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2016, 17:58   #3
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 162
Pohvaljen: 581
Nivo reputacije: 110
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: MERLIN RTA designed by Roxy produced by Augvape

Koristim Augvape Merlin RTA skoro 3 nedelje, dovoljno da iznesem svoja dosadašnja iskustva i utiske.

Atomizer, kao što je već rečeno, stiže klinički čist. Završna obrada je fenomenalna, kvalitet izrade vrhunski, dizajn minimalistički. Nema potrebe za zatezanjem kleštima, sve se zavija rukom, bez nekog posebnog pritezanja, u eksploataciji bez ikakvih problema.

Sam deck je fenomenalan, postavljanje grejača i wick-ovanje nikada lakše, zatvorenih očiju. Šrafovi odlični, ne seku žicu kod zatezanja. Odmah sam navrnuo reducir 2.4 mm, ali bez razmišljanja sam napravio i microcoil od 0.2 žice oko burgije prečnika 2 mm i to lepo gurnuo u otvor reducira celom dužinom. Znači otvor ispod grejača 2.0 mm.
Setup koji se ustalio je sa grejačem od žice SS316L debljine 0.32mm, prečnika 2.5 mm, otpor 1.01 ohm, izdignut oko 1.5 mm iznad rupe. Vatu je dovoljno odseći odokativno 2 mm preko ivice baze (gledano iz ptičije perspektive) i gurnuti u rupe na deck-u da pokrije okrugle bočne otvore. Snaga na kojoj parim varira od 14-16W, atomizer radi bešumno, para je gusta, vlažna, ma fenomenalna... Aroma dosta izražena, TH na 6 mg/ml nikotina odličan.

Merlin RTA ostavio je na mene odličan utisak, praktično ga retko ispuštam iz ruku. Atomizer nikada nije kap tečnosti pustio na otvore za vazduh, mada sam u par navrata primetio vrlo malo vlaženje sa donje strane, kad skinem atomizer (pretpostavljam da vlaži izmedju AFC prstena i baze, ali neprimetno). Ja sam ispod atomizera stavio o-ring debljine 1.0 mm koji ulazi u žleb oko 510 konektora tako da na VTC mini stoji čvrsto.

Gornji poklopac nisam uspeo da pretegnem i vrlo se lako odvija rukom, tu ne vidim nikakav problem. Praktično atomizer bez mane, jedina primedba odnosti se na nedostatak da AFC ne zatvara vazduh u potpunosti, mada u radu ovo ne predstavlja problem ni za m2l parenje jer propušta vrlo malu količinu vazduha.

Originalni drip tip sam zamenio DIY primerkom iz domaće kuhinje koji se odlično uklopio u dizajn atomizera, mada i originalni drip tip vrši posao i zgodan je za kombinovano parenje.

Od mene sve preporuke za Augvape Merlin RTA, sasvim upotrebljiv atomizer za m2l na opisani način, jednostavan, praktičan, pouzdan, kompaktnih dimenzija i solidnog kapaciteta tanka. Kod mene je ovaj atomizer postavljen tik ispod TFV4 Mini koji mi je trenutno merilo kvaliteta vejpa i od mene na kraju ocena 9/10.

Na kraju zahvalio bih @raw2sienna, ne znam kako mi je promakao ovaj atomizer, ali čim sam video slike u njegovoj recenziji znao sam da je ovaj atomizer kao stvoren za mene.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2016, 18:09   #4
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 412
Pohvaljen: 725
Nivo reputacije: 133
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Jedva cekam da probam Merlin. DJLSB Vapes kaze da je najbolji single coil RTA. Meni je originalni Lemo i dalje neprevazidjen sa navojem 1,2 Ohma od AWG24 zice.
Merlin ima ogroman dek za kalem od 3+mm i gomilu vate, mnogo vece rupe za tecnost, plus sve moderne funkcije i kompaktniji dizajn.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-09-2016, 22:21   #5
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

@BoT_SD-> hvala i tebi za tvoju recenziju.Dobro si 2x reducirao rupu ispod grijača na 2 mm - mada ne znam kako se snalaziš sa volumenom komore sa grijačem fi 2,4 mm - ostaje tamo zaiste huuuge beefy prostor koji ne radi baš za zbijenu gustu paru. Meni je para na 2,4 mm reducir grijačem fi 2,4 mm od 1 - 1,4 Ohma OK - nije suva, dosta je vlažna i smooth samo je nekako vazdušasta.

@placebo - ako nečeš iči na grijač minimum 3,5 mm bojim se da Lemo 2 pobedjuje.
i ne smeš štedeti snage - komora je zaista huugeee - pasao bi neki keramički reduktor za popunjenje volumna komore za manje grijače kao kod Avocada 24 u single varianti.

i tu dolazimo i na obečani PART 2 - D2L vape na Merlinu...

...koji če biti prilično kratak

Najbolji rezultat sam dobio sa spaced claptonom na 3,5 mm ili čak 4 mm prečniku.
Snaga od 33 - 40W. Tu je i aroma došla do izražaja.Kad sam ga terao na SS316L 26 g žici (3,5 mm prečnik) treabao sam isto dosta snage i temperaturu 230 -240C što mi je več malo previše toplo. Jednostavno je problem sa (po mome) tom veličinom komore koju treba nekako zapuniti grijačem i vatom te dobro kresnuti snagom.

Tu se apsolutno slažem sa Vancouverskim kolegom Johnnyjem od Northern Fog koji je imao iste probleme sa veličinom komore.

3.minuta i dalje....

Roxy & Augvape - smanjite komoru !

Zahvalili :
Staro 15-09-2016, 11:20   #6
placebo
Senior

placebo's avatar

placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Zato mi je i zanimljiv. Moze da se spakuje navoj od 1 Ohma od 316L AWG24 zice

M2l me ne interesuje previse. Cini mi se da je reducir u telu u stvari dosta siri a da je samo na gornjem delu mala rupa?

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
Staro 15-09-2016, 17:46   #7
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Da - reducir je na donjem delu koji ide u bazu negdje oko 2,8 mm - na izlazu tačno 2,4 mm

Zahvalili :
Staro 20-09-2016, 17:37   #8
placebo
Senior

placebo's avatar

Super. Znaci ako mi bude legao RTA mogu da razbusim reduktor na tih za mene prihvatljivih 2.8mm.

Staro 20-09-2016, 19:26   #9
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Ko merka Merlina - neka baci oko na GB tokom vikenda - bio crni i SS nešto 15 i kusur $ ovaj vikend...

Staro 17-10-2016, 16:26   #10
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,508
Pohvaljen: 1,245
Nivo reputacije: 277
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

@placebo
Jel ti stigao Merlin, kakvi su utisci?

Vanzemljaci? Ako oćeju da dođeju, neka dođeju, ako nećeju, ne moraju...
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-10-2016, 20:54   #11
placebo
Senior

placebo's avatar

Izrada je perfektna. Navoji su odlicni, Sve klizi i nema curenja. Nema sta da se zameri. Izgleda odlicno i lak je za koriscenje. Meni je DT genijalan za D2L kakav volim pa ga cesto selim na druge RTA.
Merlin je dizajniran za ogromne kaleme od debele zice. Probao sam navoje precnika 3mm, 3.5mm i 4mm od AWG 24 Kanthal i SS 316L zice. Moze da stane navoj o kome sam pricao - 1 Ohm od AWG24 SS316L zice. Precnik Notched coila koji se dobija je 5mm.

Staje suluda kolicina vate a natapanje je bez greske. Probao sam puno razlicitih navoja i tecnosti i vata je bukvalno svaki put prilikom zamene bila puna tecnosti i bez traga nagorevanja. Cak je i na Kleptonu od 3.5mm, miks kakao/cokolada/karamel koji je ovoliki kalem i vatu pretvorio u pralinu, radio bez zagorevanja.

Nema dovoljno vazduha za pravi D2L. Skroz otvoren je restriktivan, lezeran D2L. Dosta pare i odlican ukus.
Sa reduktorom na 2.4mm i 3.5 coilom od AWG24 zice. 0.5 Ohma na 25W daje gomilu pare koja moze da se pucka, M2L otprilike kao Lemo (koji je 3mm na deku). Zbog velicine komore nema pregrevanja. Sa reduktorom sam izgustirao tank VZ Old Captain-a na 0.33 Ohma od SS zice i ostao bez teksta.

Rekao bih da je ukus bez premca najbolji single coil koji sam probao, osim sto sam imao jedan problem. U pocetku se sporadicno i bez nekog pravila javljao neki gumeni ukus, ali se vremenom izgubio. Pretpostavljam da su u pitanju bili crni o-ringovi. Prilikom prvog ciscenja ih nisam skidao. Nestao je postepeno za nekoliko dana ali sam i dalje obazriv. Ne bih da donosim zakljucke dok se skroz ne razradi. Procitao sam savet dizajnerke roxynoodle da se skinu i ociste srafovi na velocity deku pa sam i to uradio pored detaljnog ciscenja gumica.

Za sada mislim da je, ako se koristi na pravi nacin, fantastican RTA. Probao sam sa SS 316L Claptonom 24/30 precnika 3.5mm i ukus je stvarno prevazisao sva moja ocekivanja.

Staro 18-10-2016, 08:05   #12
Estariol
Moderator

Estariol's avatar

Registrovan: Jan 2014
Godine: 40
E-cig: Defender 2/Balrog + Rose v2/Rus 91%/Erlkonigin v2
Pohvala: 3,508
Pohvaljen: 1,245
Nivo reputacije: 277
Estariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputacijuEstariol ima reputaciju

Ako je za tebe koji si navikao na d2l, m2l parenje sa reducirom restriktivno, mislim da će meni odgovarati. Merkam već dugo neki m2l ati i ovaj mi je u užem izboru uz 2 verzije Tilemahosa. Još samo nofci da se nakupe pa da padne odluka, uz neki mod. Hvala na info
Estariol nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2016, 11:31   #13
placebo
Senior

placebo's avatar

Nije restriktivan M2L. Restriktivan je D2L i bez reducira. Sa reducirom je otprilike kao prvi Lemo. Ako trazis old school m2l preskoci Merlin RTA.

Zahvalili :
Staro 18-10-2016, 11:59   #14
Burdjan
Iskusan član

Burdjan's avatar

Registrovan: Oct 2015
Pohvala: 29
Pohvaljen: 107
Nivo reputacije: 23
Burdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosiBurdjan ima čime da se ponosi

i ja sam u potrazi za nekim m2l atomizerom probao sam rose v2s, kayfun lite,kayfun v5 mini, kayfun v4, pico, trenutno sam na kayfunu v3 plus koji je po mom ukusu najbolje sto sam probao i on je u stalnoj upotrebi. Pitanje da li mogu tako nesto da ocekujem ako porucim i merlin.Hvala

Burdjan nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-10-2016, 12:18   #15
placebo
Senior

placebo's avatar

Ne definitivno nije airflow kao Kayfun V3 mini. Merlin sa reduktorom je kao Kayfun v5.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 13:17 sati.