Forum

MERLIN RTA designed by Roxy produced by Augvape - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 13-11-2016, 12:47   #31
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 364
Pohvaljen: 661
Nivo reputacije: 121
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: MERLIN RTA designed by Roxy produced by Augvape

Ne primecujem razliku. Mozda je malo toplija ali sam promenio i tecnost kada sam menjao staklo pa nisam siguran. U svakom slucaju i dalje je vejp bez greske.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-11-2016, 19:40   #32
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,563
Pohvaljen: 604
Nivo reputacije: 148
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Posto se druzim sa ovim Merlinom vec desetak dana ajde da nesto napisem o njemu.Izrada je odlicna a sam atomizer je po meni jedan od lepsih na trzistu.Na bilo kom modu cuci fenomenalno.U varijanti sa manjim staklom i cunkom pretpostavljam da bi bio jos lepsi (probace se mada neko rece ***... tank bez min.4ml. ) mada ce onda biti varijanta serpent minija.Bilo bi dobro da izbace neko staklo u boji (barem ja licno vise volim malo sarenila da vuce na radost ).Namotao sam grejac od kantala 28g oko 3mm i dobio nekih 1.1ohma,fata muji.Samo montiranje grejaca je lako kao i postavljanje vate (prvenstveno zbog dosta mesta na doku).Postoji i varijanta dual coil jedan iznad drugog (mada na trzistu ima vec dosta dual coil atomizera tako da ima srecnijih resenja) a i ovo je prvenstveno sing coil atomizer.Poterao sam ovaj atomizer na 14w i para je gusta,nije pretopla a aroma je odlicna.Sa skracenom verzijom pretpostavljam da ce aroma jos biti izrazenija.Terao sam ovaj setup do nekih 20w i nije bilo zagorevanja zbog odlicno resenog natapanja vate (ver.2 merlina).Mane samog Merlina su po meni nesrecno resen top cap sa kratkim navojem pa je malo teze odvrnuti sam poklopac kod dolivanja tecnosti (pogotovo ako su vam ruke masne od tecnosti inace je samo sipanje lako).Cini mi se da je i 510 navoj malo kraci na atomizeru pa pravi mali gap sa modovima.Ozbiljnija mana je konstantno vlazenje ispod deka atomizera koje je ili kondenz ili malo curka kroz airflow.Kad smo kod prstena za vazduh on kao sto kolege napisase ne moze da se zatvori skroz tj.kada se zatvori do kraja opet vazduh prolazi.Znaci nije najprecizniji.Obzirom na cenu od 17$ i na ono sto pruza ovaj atomizer je svakako dobra kupovina (bez obzira na neke mane) pogotovo na slabu ponudu sing coil atomizera.Uz serpent minija ga svakako valja imati u kolekciji.Licno

Послато са GT-N7000 уз помоћ Тапатока

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-11-2016, 23:35   #33
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,017
Pohvaljen: 2,890
Nivo reputacije: 366
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Da te utješim @lemmy - zbog navoja na top capu za dolivanje tečnosti - i ja sam kukao na početku isto jer se teže odvijalo - al razradi se navoj vremenom i odvija se lako posle nekog vremena

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 14-11-2016, 23:43   #34
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 152
Pohvaljen: 570
Nivo reputacije: 108
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Nemam problem sa odvijanjem top capa. Vlaženje sa donje strane pretpostavljam da je od kondenza. Vlaži izmedju tela atomizera i AFC prstena, na otvorima za vazduh nisam imao ni kapljice. Rasklopio sam bazu do kraja i zaista mi nije jasno kako i gde curi, jedino da nije deck utisnut da kraja. Probao sam da menjam gumice, dodajem teflon i sve što mi je palo na pamet, ali onda nikako ne mogu da sklopim bazu. Napravio sam alat za nabijanje deck-a, muški čuknuo čekićem par puta i vratio sve nazad kako je bilo, koliko primećujem za sada nema tog vlaženja, videćemo šta nosi vreme.
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-11-2016, 11:17   #35
zile
Senior

zile's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 235
Pohvaljen: 258
Nivo reputacije: 65
zile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosi

Ja uzeh staru verziju sa gearbest do sutra je na popustu 15dol. ima i stare i nove verzije
Pa cemo videti dal odgovara za m2l

https://www.youtube.com/watch?v=lO9LoB61QEk
Ω
zile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-11-2016, 11:28   #36
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Merlin by Augvape and Roxy

Kolko sam ukapirao razlika izmedju v1 i v2 je u sirini otvora za dovod tecnosti na cunku(na v1 okrugao a na v2 malo elipsast) i boji rezervnog stakla (na v2 je crno),ostalo isto jbm li ga.Ma ok radi,cak sta vise odlicno samo da nema tog maleckog vlazenja bio bi za all day for ever RTA

Staro 22-11-2016, 16:41   #37
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 364
Pohvaljen: 661
Nivo reputacije: 121
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

@zile dobices novu verziju. Staru nemaju odavno na GB.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-11-2016, 21:23   #38
BoT_SD
Senior

BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Moj i dalje ne vlaži više...
Zahvalili :
Staro 22-11-2016, 21:50   #39
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Pa ti iznajmljuj taj alat za nabijanje deka Pare ces da namlatis

Staro 04-12-2016, 11:00   #40
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,017
Pohvaljen: 2,890
Nivo reputacije: 366
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

ajde @BoT_SD -> daj to malo napiši kako si rastavio bazu i gdje si je čuknuo (na dole prema 510 navoju predpostavljam) da ne rosi više...
Moj je posle 5 meseci (zlo)upotrebe počeo isto da pušta - doduše samo kad ga ostavim preko noči sa otvorenim JC....

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 04-12-2016, 13:36   #41
BoT_SD
Senior

Odvije se "+" pin na 510 konektoru, sa donje strane ubaciš ravnim delom burgiju od 5 mm i čukneš par puta lagano čekićem, baza izlazi napolje. Posle je lako rastaviti sve do poslednjeg dela. Obratite pažnju da ne zagubite mali graničnik nakon skidanja AFC prstena.

Evo linka gde se možete dodatno informisati, ima i slika.

Kod:
http://vapingunderground.com/threads/the-merlin-rta-by-augvape-and-roxy.234109/page-61
E malo je muka kad treba to sastaviti, tj. utisnuti bazu nazad, zato sam napravio alat koji se oslanja ravnomerno po celom obimu decka-a i vraća ga nazad čukanjem po sredini alata, bez toga da se deck iskosi.
Zahvalili :
Staro 05-12-2016, 10:22   #42
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 901
Pohvaljen: 1,137
Nivo reputacije: 181
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Da li se reducir za vazduh koji se nalazi ispod samog grejaca, na ovom atomizeru, treba skroz izvaditi kada se koristi d2l? I kakav je to fabricki grejac sto dolazi uz ati? Da li je upotrebljiv posto vidim na tutorijalima da ga niko ne koristi.? Hvala.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 12:34   #43
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 42
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,318
Pohvaljen: 3,116
Nivo reputacije: 519
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

Legenda kaze da skoro niko nikad nije koristio fabricke grejace...

Za reducir pretpostavljam da se vadi ali verujem da ce se javiti neko ko ga poseduje sa preciznijim objasnjenjem...

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-12-2016, 13:16   #44
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

U pitanju je notch coil

Nesto mi deluje da mi za njega treba kw struje a ne volim pretoplu paru (kao sto rece @alfini,tako kazu )
Sto se tice reducira on se vadi ali meni bi legao i manji otvor a kamoli jos da ovaj vadim.Nisam D2L
Pretpostavljam da ko voli direktno u pulmonum,moze i radice lepo i bez njega.

Zahvalili :
Staro 05-12-2016, 13:23   #45
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 901
Pohvaljen: 1,137
Nivo reputacije: 181
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ok. Hvala vam na odgovorima. A za reducir sam pitao bas zbog d2l.

Послато са SM-G531F уз помоћ Тапатока

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 17:04 sati.