Forum

Conqueror by WoToFo - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-08-2016, 14:12   #1
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,005
Pohvaljen: 2,886
Nivo reputacije: 364
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju
Uobičajeno Conqueror by WoToFo

Kad sam prvi put video ovaj deck - zaintrigirao me je

Ne znam da li zbog sentimentalnog Ružo-filstva ili sklonosti ka botaničnim naukama - ali tako je bilo šta ču...

Mada sam video da je kroz rupe na decku prošla dosta veča burgija - ili možda baš zbog toga

Stiže u klasičnom WoToFo pakovanju sa 3 crne vrečice:
- orinzi i rezervni šrafovi
- vata
- 3 X twisted coil iz tkzv. Competition Wire

Sam ga koristim oko 2 sedmice - izuzetan atty za restricted D2L sa finom aromom (pogotovo za duvanske pa i ostale ukuse).
Gusta zašičena vlažna para , otpor oko 0,6 Ohma za 0,40 kanthalom - dual coil naravno - 24 -28W dobro roka več...
Sistem sa zarezima gdje se stavlja vata je sličan kao kod Ruže, postless deck isto.

AFC ring se malo teže okreče i zna curnuti malo na rupice ako se ga ostavi preko noči sa otvorenim juice controlom i punim tankom.Inače JC radi savršeno, mada je uradjen prsten odmah ispod tankog top capa za punjenej sve se lepo odvija i ne dolazi do nehotenog odvijanja kape za punjenje kad se šteluje JC.

Na slikama je setup od twisted kanthala što je ispao oko 0,37 ohma i je trebao nešto više snage - tako da sam ostao na klasičnom 2,5 mm prečniku i otporu oko 0,5 ohma.

Karaktar vape je specifičan - malo sličan Bachelorju sa večom količinom pare.
Za moje pojmove odličan dual coil atty sa izuzetno dobro rešenim natapanjem i toliko različitim percepcijom vapea od svih ostalih sličnih atomizera da je vredan pažnje.Odličan za duvanske arome što mi je retkost kod dual coil atomizera.
Umjeren TH uz bogatu paru i aromu.

Naravno da ima i minusa....
- AFC ring se (barem kod mog primjerka) dosta tvrdo okreče
- rešenje sa rupicama za AF umesto slota je designer flop - pa je atty zbog toga u radu malo glasan - ne da zviždi - on nekako šušti al nije to nešto preterano
- staklo je integrirano u sam tank - ako se razbije - bye bye - ali uz činjenicu da se Conquerora može nači za nešto oko 15$ - presudite sami

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-08-2016, 15:28   #2
roonda
Veteran

roonda's avatar

Registrovan: Feb 2014
Pohvala: 2,965
Pohvaljen: 3,846
Nivo reputacije: 544
roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju
Uobičajeno Re: Conqueror by WoToFo

Mnogo lepo izgleda.

TEODOR! KO JE DODJAVOLA TEODOR?!

Tri bele i dve crne bajo!
roonda nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-08-2016, 15:35   #3
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

Da - ima nešto te klasičke lepote scuba bella

Staklo izgleda dosta zaštičeno - al nikad se ne zna....

I još nešto - crni nije za uzimati jer mu se lušti boja (iz pouzdanih vaperskih kuloara)

Staro 20-08-2016, 23:13   #4
roonda
Veteran

roonda's avatar

roonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputacijuroonda ima reputaciju

Ja sam ss zaludjenik od pocetka

Zahvalili :
Staro 01-09-2016, 21:09   #5
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Huh - trenutno ispod 15$ - da li trebam još jednog?

Staro 01-09-2016, 21:15   #6
roonda
Veteran

roonda's avatar

Daj link na pp. Jel toliko dobar?

Staro 03-09-2016, 18:37   #7
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 639
Pohvaljen: 340
Nivo reputacije: 66
oliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosi

Prvi setup sa grejacima koji dolaze u pakovanju i odlicno radi. Ukus odlican, pare kol'ko hoces, th na 40W prilicno blag sto meni odgovara.
Minus za fabricke grejace 0.2 ohm dual i lc koji treba okrenuti hiljadu krugova da bi se skroz zatvorio ili otvorio ali to sam znao i pre nego sto sam ga uzeo.
Takodje kad bi vise zamenili imbus srafice nekim slicnim kao sto su kod kayfuna za stelovanje vazduha verujem da bi mi koji imamo tesku ruku bili srecniji.

oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-09-2016, 11:26   #8
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Oni coilovi iz paketa su hard-core zaista....ja furam klasiku 0,40 mm kanthal oko 2,5 mm prečnika = 0,5 ohma ....izmedju 27 i 37W max - najviše vremena na 28W sa 2/5 rupicama otvorenim.

LC? Ja ga otvorim nekih 3 krugova - a zatvaram ga kad ga nosim okolo

Kakav ti je AFC ring?Jel se teško okreče?
Ja se žalio trgovcu da me bole ruke od okretanja AFC ringa - pa mi dao 8$ GC.
Konnichiwa

Otporan na koroziju - pa ga nosim sobom na more....

Staro 05-09-2016, 12:37   #9
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

oliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosi

Grejaci koji dolaze uz njega odlicno rade na 40W skoz otvoren vazduh. Za afc evo neznam, radi dobro. Lc isto se okrece ni lagano ni tesko taman kako treba a video sam u recenzijama da ide tesko. E sad... Kad ga punim od gore imam poplavu na rupice za vazduh i to bas curi. Evo slike setupa pa mi reci da li negde gresim

inace punim ga od dole pa to i nije neki problem al eto. Ukus je na njemu odlican, vlazna i topla para. Potrosnja jaca ali obzirom na snagu koju koristim to je normalno.
Staro 05-09-2016, 13:41   #10
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 347
Pohvaljen: 645
Nivo reputacije: 118
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Zatvori AFC, pa dobro zavrni LC. Kada ga otvoris gore, treba da bude potpuno sakriven ispod otvora za punjenje. Napunis i dobro zategnes top fill u LC prsten. Drzis RTA za LC prsten a drugom rukom zavrnes TF. I onda najvaznije, kada potom otvaras LC pazi da ne odvrnes slucajno top fill jer tako izgubi vakum. Znaci dobro stisni prsten za LC zajedno sa top fill otvorom i okreci iz zgloba kao da otvaras twist zatvarac na flasi.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 05-09-2016, 14:09   #11
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Sto se mene tice mogao je da bude i bez top fill i lc bio bi odlican. Punjenje sa donje strane je meni ok. E kad je reseno kao kod bachelor-a onda je to druga stvar. Tu ti treba max 5 sekundi da napunis.
Staro 05-09-2016, 15:07   #12
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

moj je setup sa malo više vate - evo ovaj dobro uhodan - ne pusti ni kap kod punjenja.
Punjenje od gore - naravno sa zatvorenim LC

Staro 25-11-2016, 08:44   #13
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 954
Pohvaljen: 1,401
Nivo reputacije: 263
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Hteo bi da priupitam korisnike koliko je stabilan ovaj atu?Mislim na curenje i svakodnevno koriscenje i nosanje po gradu.Izgleda kao da bi preziveo nuklearnu katastrofu ali dali je zaista tako Svidja mi se sto se puni i dole .
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 25-11-2016, 09:52   #14
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Evo ja ga koristim na poslu, vucem po dzepovima, jedino nisam uspeo da ga napunim od gore da ne pusti bar malo. Moguce je da je do mog primerka ali ne smeta punim ga sa donje strane. Ne curi nikad, ukus je odlican i podesavanje vazduha radi odlicno. Za 12-13$ koliko sada kosta moje misljenje je da nema bolje
Zahvalili :
Staro 25-11-2016, 10:23   #15
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 954
Pohvaljen: 1,401
Nivo reputacije: 263
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Gde ga nadje za 12-13 $ d' uzmem odmah?
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:19 sati.