Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-11-2016, 12:47   #46
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,307
Pohvaljen: 3,145
Nivo reputacije: 398
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju
Uobičajeno Re: Taifun GT 3

SXK Taifun GT III Mini

Onaj model koji pedantno presloži & podmaže sve oringe kako treba

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-11-2016, 13:42   #47
Attila
Moderator

Attila's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
E-cig: Provari P3
Pohvala: 4,765
Pohvaljen: 2,183
Nivo reputacije: 351
Attila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputacijuAttila ima reputaciju

Khm..pa da tu je u pravu kad kaze malo vate kad se stavi ondak postoji mogucnost curenja znaci da stavimo dovoljno vate i nema curenja. Slazem se 😂

Tapatalkkal küldve az én SM-N9005 eszközömről

What it takes, who I am, where I've been belong
You can't be something you're not
Be yourself, by yourself
Stay away from me
A lesson learned in life
Known from the dawn of time
Attila nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 13:49   #48
knockout15
Aktivan član

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 3
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 13
knockout15 je na dobrom putuknockout15 je na dobrom putuknockout15 je na dobrom putu

Danas dobio sa fastetecha gt3 mini od sxk,parim prvi tank,utisci su obećavajući.Koil 0.8 oma kantal 28 awg,para gusta,puna.Parim ga na dvije rupe za vazduh,može i kao mtl,inače kontrola vazduha savršena.sama izrada odlična,tank stakleni,dođe sa rezervnim o ringovima i jednim šrafcigerom,zamjerka nema rezervnog stakla.Još jedna zamjerka je da kada hoću da odvrnem gornju kapu radi dosipanja tečnosti vrti se čitav dimnjak,mada nije ni to puno strašno ako dosipam na prazan tank.postavljanje setapa nikad lakše,šarafi odlično drže koil,lako se pakuje pamuk,sve pohvale za jedostavnost.
Aroma je dobra,th dobar.Ovako na prvu ocjena na skali od 1 do 5 je solidna četvorka,Nemojte uzimati ocjenu zdravo za gotovo jer je ovo moj prvi susret sa taifunom,u usporedbi sa kajfunom 5 dajem malu prednost taifunu jer je bolja kontrola vazduha.Eto na prvu toliko,nakon par dana možda još šta napišem
knockout15 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 19:04   #49
pupufna
Senior

pupufna's avatar

Registrovan: Nov 2014
Pohvala: 936
Pohvaljen: 432
Nivo reputacije: 91
pupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosipupufna ima čime da se ponosi

Otvaranje topcapa a ujedno i dimnjaka resavas sa malo debljom gumicom, na dimnjaku postoje dve gumice donju zamenis i resen prob

Vazno da se mi druzimo
pupufna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 19:35   #50
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 1,034
Pohvaljen: 1,023
Nivo reputacije: 193
dgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputacijudgproduction ima reputaciju

Moze to da se resi i skidanjem drip tipa, pa onda odvrnes, ako vec nisi
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 05-12-2016, 22:37   #51
knockout15
Aktivan član

Registrovan: Jul 2015
Pohvala: 3
Pohvaljen: 24
Nivo reputacije: 13
knockout15 je na dobrom putuknockout15 je na dobrom putuknockout15 je na dobrom putu

baš sa skidanjem drip tipa i nije rješenje jer se opet dimnjak vrti,probaću saa debljom gumicom
knockout15 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 16-12-2016, 13:21   #52
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Registrovan: Mar 2015
Godine: 43
E-cig: iKuun i200+Melo4,Barlog70w+Kayfun v5, iJust2 mini
Pohvala: 480
Pohvaljen: 492
Nivo reputacije: 126
nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Stigao Taifun GT3 sa GearBest-a i odmah zavrsio na pranje

Izgleda odlicno. Obrada, sto se mene tice, fenomenalna. Sto bi se reklo, sve stoji na svoje mesto. Jedina mana je ta sto ovaj primerak dolazi bez rezervne opreme tj gumica, srafova i stakla/plastike ( ako je to mana ) pa u slucaju potrebe za tim delovima morace dodatna kupovina da se obavi a koliko vidim ne manjkaju sa time.
Odvrnuo sve rupe, nigde ne curi a pare dovoljno. Protok vazduha kada se prsten postavi na maximum je i vise nego odlican. Ono sto sam primetio jeste da ima mesta da se centalna rupa prosiri za 1-1.5 mm, ako za tim neko ima potrebe. Ja tu nista ne bi menjao.

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

nikouro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-01-2017, 11:35   #53
repa04
Senior

Registrovan: Feb 2016
E-cig: Vapedroid C1D2 dna75+serpent mini 25
Pohvala: 86
Pohvaljen: 121
Nivo reputacije: 35
repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

i na kraju sta kazete? vredi li? razmisljam, i jako mi se svidja ovaj mini, sad iskreno nemam ideju koji da uzmem, sxk ili coppervape....ali jedino je bitno pitanje da li je para gusta i ukus dobar...treba mi za restricted d2l...
repa04 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-01-2017, 13:15   #54
raw2sienna
Veteran

raw2sienna's avatar

Registrovan: Oct 2013
Pohvala: 2,307
Pohvaljen: 3,145
Nivo reputacije: 398
raw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputacijuraw2sienna ima reputaciju

SXK GT3 Mini - dobar, para masna...više uskoro

raw2sienna nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 11-01-2017, 18:46   #55
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,391
Pohvaljen: 722
Nivo reputacije: 196
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

neka mi neko da SKU staklenog tanka za 22mm GT III....fala

http://www.e-cigserbia.com/image.php?type=sigpic&userid=3405&dateline=1511943  226
NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2017, 21:13   #56
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

nikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosinikouro ima čime da se ponosi

Probaj ovaj. Citajuci naisao sam da ovaj pasuje
Edit ;
6035201

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

Staro 11-01-2017, 21:15   #57
NemaN
Veteran

NemaN's avatar

Registrovan: Mar 2014
Pohvala: 1,391
Pohvaljen: 722
Nivo reputacije: 196
NemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvaluNemaN je za svaku pohvalu

probacu, samo jos da napises koji je sku

http://www.e-cigserbia.com/image.php?type=sigpic&userid=3405&dateline=1511943  226
NemaN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 11-01-2017, 21:16   #58
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Odradio

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

Zahvalili :
Staro 14-01-2017, 15:03   #59
nikouro
Veteran

nikouro's avatar

Pinceta
Mala pomoc a ujedno i resenje kako skinuti gornji prsten iznad stakla posto postoji mogucnost da bas tu ne dihtuje od silnog otvaranja i zatvaranja poklopca.
Pripazite !!! Ko ima staklo da od pretezanja ne naprsne isto !

Послато са PSP3452DUO

Ω + V + W =

Staro 10-02-2017, 10:22   #60
repa04
Senior

Registrovan: Feb 2016
E-cig: Vapedroid C1D2 dna75+serpent mini 25
Pohvala: 86
Pohvaljen: 121
Nivo reputacije: 35
repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

Stigao i meni juče GTIII mini...pa evo neki moji utisci:

Uzeo sam SXK verziju, iz čistog razloga jer sam citao neke utiske o tome da coppervape smrdi i da jako lako mu se lomi stakleni tank. Stiže u veoma lepoj limenoj kutijici:

U kutiji se nalazi atomizer i rezervni delovi, tj o-ringovi,rezervni šraf za pozitivni post, rezervni šrafovi za postavljanje grejača, i naravno FT signature plavi šrafciger.

Atomizer je izradjen veoma kvalitetno, pogotovo da se radi o kinejskoj kopiji, prohrom ima izuzetno lep finis i navoji su odlični, ništa ne škripi sve je perfektno. Nisam imao nikakve neprijatne mirise od mašinskog ulja i odmah nakon malog pranja mlakom vodom i podmazivanja oringa kod airflow prstena i gore kod juice flowa sam ga pustio u pogon. Ati je nizak(mini) ali ja sam ga baš zato uzeo jer ne volim previsoke atomizere. Ne drži previše tečnosti(2.5-3ml) ali ne pije tečnost brzinom ozbliljnih plućaša pa i ne smeta. Možda će nekome smetati veličina, pošto nije 22mm prečnika, već 23,6mm zbog onog "štita" oko stakla i malo je izdebljan na mestima gde se drži pri odvtanju/zavrtanju(afc, top cap, i baza)

Postavio sam ss316l 0.32mm na burgiji od 2.5mm ispao mi je 0,95 oHm. jako je lako postaviti grejač, a još lakše ubaciti vatu. Bitno je pokriti samo rupice na kojima ulazi tečnost i mirna duša, nema curenja uopšte. Još je interesantno navesti da ovaj "nov" način kako su rešili bazu moguće je izvaditi usput setup i vratiti ga bez problema, tj sama konstrukcija omogućava da vraćaš bazu bez mogućnosti da pri zavrtanju pomeriš vatu pa da nekim slučajom procuri(kako sam video na prethodnim verzijama je malo teže moguće).

Juice flow radi odlično ali mi se ne sviđa baš previše ovaj njihov drip tip, nije da je preširok, iako jeste(dizajniran je tako da u DT možeš da gurneš standardni 510 driptip), pa sam koristio svoj. Mada da napomenem nema curenja nikako ukoliko je vata nameštena kako treba, i ne zezaš baš pola sata da napuniš atomizer.

Ja sam prvenstveno ga uzeo jer mi je trebao restriktivni d2l, ali moram reći da ona mala rupica na AFC omogućava m2l parenje bez ikakvih problema, ako nekome ne valja moguće je ubaciti neki čepić ispod grejača u rupu od 3.5 mm da bi se sužilo ali meni je skroz ok. Takođe je moguće da se proširi ta rupa 1-1.5 mm ali ne vidim svrhu jer nije stvoren atomizer za te cloud chasing svrhe.

Testirao sam na njemu voćku, i od duvanskih sam probao red sancho na njemu i nemam zamerki. TH je odličan, i nema mutnog ukusa ni kod voćnih ni kod duvanskih ukusa. Komora sama nije prevelika, ali nije mali da bi bio ubijao grlo, taman. Ja sam skroz zadovoljan sa njime, jedina je možda zamerka da nema rezervnog stakla u paketu a ovaj na njemu mi se i ne čini kao da je previše jak, ali sam odmah uzeo za 4$ 5komada rezervnih pa mi i nije briga. ako nekome baš ne svidja, čitao sam da melo3 nano ima staklo istih dimenzija malo debljeg i u više boja, ali ako mene pitate ja ne bi igrao loto na osnovu FT specifikacija.

U svakom slučaju ja sam veoma zadovoljan. Ukus odličan, para masna, TH taman kako volim, radi na malim snagama, i troši jako malo tečnosti. Ekonomičnost na vrhu. Moja topla preporuka za ovo čudo.

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
repa04 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Atomizer MODovi

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 05:36 sati.