Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 30-10-2016, 13:32   #1
BGoran
Senior

BGoran's avatar

Registrovan: Aug 2015
Pohvala: 549
Pohvaljen: 488
Nivo reputacije: 84
BGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosi
Uobičajeno Stikeri za obeležavanje flašica

Format je A4.

Kod:
http://cloud.tapatalk.com/s/5815f6436d0d0/Aroma%20sa%20logoom.pdf
Kod:
http://cloud.tapatalk.com/s/5815f6617d3a1/Aroma.pdf
BGoran nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 30-10-2016, 17:04   #2
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 160
Pohvaljen: 756
Nivo reputacije: 182
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Stikeri za obeležavanje flašica

Хвала.....ово је добро за нас лење

Послато са Lenovo P70-A уз помоћ Тапатока

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 30-10-2016, 17:09   #3
BGoran
Senior

BGoran's avatar

BGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosiBGoran ima čime da se ponosi

Ako imate nekakav predlog šta bi moglo da se promeni predložite pa ću primeniti . Samolepljivi papiri formata A4 raznih boja ima da se kupe u knjižarama na komad ( nisu skupi ).
A može i običan A4 papir pa selotejp.
Staro 30-10-2016, 18:54   #4
BGoran
Senior

BGoran's avatar

Evo i vizualno o čemu je reč za one koji nisu skinuli fail a zanima ih šta je u pitanju.
Ja na žutom papiru odštampam za duvanske arome a na crvenom za voćkaste.

Staro 01-11-2016, 23:24   #5
gogic.bozidar
Iskusan član

gogic.bozidar's avatar

Registrovan: Jun 2014
Godine: 41
Pohvala: 526
Pohvaljen: 233
Nivo reputacije: 49
gogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosi

Ja sam u velikom broju knjižara tražio samolepljive etikete u formatu A4 koje mogu da se štampaju i nailazio sam samo na ove dve varijante u Novom Sadu.

A4 isečen na način kao na slikama 4 X 10 i 4 X 16(sa marginama 13 x 8 mm).

Ako te ne mrzi i ako imaš vremena, ne bi loše bilo da napraviš fajl koji bi odgovarao nekom od ovih rasporeda etiketa.
gogic.bozidar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-11-2016, 07:46   #6
Waha
Aktivan član

Waha's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: Nemesis/evic mini v2 + KF v5 / Rose v3
Pohvala: 44
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 9
Waha je na dobrom putuWaha je na dobrom putuWaha je na dobrom putu

Kod:
http://www.grafoplastika.rs/proizvodi-i-usluge/a4-nalepnice-etikete-tabak/
Kod:
http://www.bonetel.co.rs/bonetel-pregled.php?ida=2&idb=5&idc=5&ponuda=Etikete%20(nalepnice)%20Kancelarijske&idpro=6
Ima toga po NS-u.
Waha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 02-11-2016, 12:08   #7
BGoran
Senior

BGoran's avatar

Kod:
http://www.papirnisvet.com/Etikete-nalepnice-A4-bele-210x297-1-100-Ramipa-184-639-prod.htm
U knjižari ima i na komad da se kupi. 15 rsd komad ,10 kom je 150 rsd i dobije se 990 stikera . Samo mora da rade i makazice.
Zahvalili :
Staro 02-11-2016, 12:17   #8
gogic.bozidar
Iskusan član

gogic.bozidar's avatar

gogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosigogic.bozidar ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Waha Vidi poruku
Kod:
http://www.grafoplastika.rs/proizvodi-i-usluge/a4-nalepnice-etikete-tabak/
Kod:
http://www.bonetel.co.rs/bonetel-pregled.php?ida=2&idb=5&idc=5&ponuda=Etikete%20(nalepnice)%20Kancelarijske&idpro=6
Ima toga po NS-u.
Ja sam konkretno mislio na neki maloprodajni objekat (knjižaru) a ne na veleprodaje gde može samo firma da naruči i ne na beogradsku intetrnet prodavnicu "Bonetel". Kažem, u mnogim sam bio i imaju samo ove dve varijante koje sam pomenuo.

---------- Post dodan 02-11-2016 u 13:18 ----------

Citat:
Originalna poruka od BGoran Vidi poruku
Kod:
http://www.papirnisvet.com/Etikete-nalepnice-A4-bele-210x297-1-100-Ramipa-184-639-prod.htm
U knjižari ima i na komad da se kupi. 15 rsd komad ,10 kom je 150 rsd i dobije se 990 stikera . Samo mora da rade i makazice.
Ove koje sam ja naveo su isečene, što umnogome olakšava posao
Staro 02-11-2016, 12:40   #9
BGoran
Senior

BGoran's avatar

Da bi se registrovao i naručio sa Papirnog Sveta nemoraš da imaš firmu ,može i fizičko lice . Jeste lakše sa već isečenim stikerima . Videću šta Word kaže za te dimenzije ( kada budem ugrabio vremena ).

Staro 02-11-2016, 12:45   #10
gogic.bozidar
Iskusan član

gogic.bozidar's avatar

Ja kao da ne pričam srpski ljudi, šta vam je? Pričam o maloprodajnom objektu u koji možeš da uđeš, izvadiš novac i izađeš sa robom.
Svi valjda znamo da naručimo sa svih sajtova.
A Waha je poslao neki link veleprodaje kod koje moraš da budeš firma da bi kupio kod njih, na to sam mislio kad sam pomenuo firmu.

Послато са HUAWEI VNS-L21 уз помоћ Тапатока
Zahvalili :
Staro 02-11-2016, 13:38   #11
Waha
Aktivan član

Waha's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: Nemesis/evic mini v2 + KF v5 / Rose v3
Pohvala: 44
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 9
Waha je na dobrom putuWaha je na dobrom putuWaha je na dobrom putu

Ako je potrebno i pozvacu ih da se raspitam za maloprodaju. Mada mislim da je ćakse da to sam uradis, da se ne igramo gluvih telefona. Btw, te dve firme nisu jedine, to mi je google dao na prvoj strani pretrage.

---------- Post added 02-11-2016 at 14:52 ----------

Probaj:

Spektra team rumenacka 150 tc merkur. 021/632-3442. Trazis a4 nalepnica za stamu. Na poslu sam i ovo sam prvo pronasao na telefonu....
Waha nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 02-11-2016, 14:23   #12
BGoran
Senior

BGoran's avatar

Ovo su parametri koje treba znati da bi moglo da se sve uklopi kako bi ispalo dobro što se tiče već gotovih stikera.

Zahvalili :
Staro 14-12-2016, 19:32   #13
taunus
Iskusan član

taunus's avatar

Registrovan: Sep 2015
Godine: 40
Pohvala: 241
Pohvaljen: 243
Nivo reputacije: 41
taunus ima čime da se ponositaunus ima čime da se ponositaunus ima čime da se ponositaunus ima čime da se ponositaunus ima čime da se ponositaunus ima čime da se ponositaunus ima čime da se ponositaunus ima čime da se ponositaunus ima čime da se ponositaunus ima čime da se ponositaunus ima čime da se ponosi

Kupljeno u knjižari za neku siću.Samolepljive,A5 format,bez margine,više dimenzija etiketa...slike su malo lošije pišu detalji...

41×25mm na bočici od 50ml
taunus nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2016, 10:26   #14
teodorica
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 545
Pohvaljen: 406
Nivo reputacije: 103
teodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponositeodorica ima čime da se ponosi

Krep traka za stolariju,ne za autolakirere,nema bolje.Hvata odlicno za plastiku i staklo i sto je najbolje ne ostavlja tragove pri odlepljivanju.
teodorica nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Ostalo

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:41 sati.