Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti
Zaboravljena šifra? Registracija

Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti Ideje, saveti, rešenja i pitanja ... - diskusije

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-12-2016, 04:46   #16
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Od svega po malo :D
Pohvala: 1,536
Pohvaljen: 1,352
Nivo reputacije: 245
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju
Uobičajeno Re: Polako al' sigurno!

Dobro ti ide,samo polako,nema nista lepse nego kad sednes i napravis sebi coil pa ga montiras i zaparis na njemu...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-12-2016, 13:49   #17
BobanNB
Veteran

BobanNB's avatar

Registrovan: Feb 2015
Godine: 43
E-cig: Piko-Ruža Bajka Fenomenon i ostala potpora
Pohvala: 156
Pohvaljen: 685
Nivo reputacije: 167
BobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvaluBobanNB je za svaku pohvalu

Браво мајсторе....е сад још да будеш велемајстор и нема више....треба ту стрпљена доста.

ко ме зна, разумеће....ко не зна, мораће
BobanNB nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 14:05   #18
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 461
Pohvaljen: 810
Nivo reputacije: 193
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Ivan2308 Vidi poruku

Ovo je sve sto je potrebno+ dobra volja
Ma moze sa se izmulja neki claptonicic za 25-30w
Sad kad stigne Tornado rdta,probacu neku varijantu do 100-120w
Inace hvala svima na podrsci!

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ako ti je merak za 100w da przis moze i microcoli sa 0.5mm kantalom oko 3mm srafcigera, bitno je dobro natapanje. Samo napred! 👏👍

Southside Vape
Freshflash je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 14:32   #19
Ivan2308
Aktivan član

Ivan2308's avatar

Registrovan: Oct 2016
Pohvala: 2
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 7
Ivan2308 je na dobrom putuIvan2308 je na dobrom putu

Probacu kad mi stigne tornado sutra

Ivan2308 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 14:50   #20
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 737
Nivo reputacije: 136
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

Pravim fused 28 i obicne sa 32. Preko AWG34 ne mogu nista da uradim, vec i je i 34 nezgodna za rad. Inace kome trebaju ball bearing vrtilice koje koriste Amerikanci na YT imate u prodavnici ribolovacke opreme na Savamali Karadjordjeva 15

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-12-2016, 18:03   #21
repa04
Senior

Registrovan: Feb 2016
E-cig: Vapedroid C1D2 dna75+serpent mini 25
Pohvala: 86
Pohvaljen: 121
Nivo reputacije: 34
repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

Citat:
Originalna poruka od Ivan2308 Vidi poruku

Ovo je sve sto je potrebno+ dobra volja
Ma moze sa se izmulja neki claptonicic za 25-30w
Sad kad stigne Tornado rdta,probacu neku varijantu do 100-120w
Inace hvala svima na podrsci!

Ma ne treba ni to, ja ručno ih motam...za single core clapton bukvalno samo zice i strpljenja da imaš, za fused nije baš lako ručno i kontam da bi lepše ispalo sa bušilicom ali može i to, samo što sediš i pletes kao baba...xD postavicu i ja slike mojih kad stižem kući...

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
repa04 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 18:08   #22
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,235
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 464
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Da ti rekne neshto old school vaper

lozio sam se na clapton,fused,itd itd sve dok mi @Shljuka zr nije poslao Kantal 1 22 ga shto bi bilo nekih 0.6 il 0.7 mm i mogu ti reci da se ponasha isto kao i motan klapton,tj treba mu 40 plus vati da krene da pari,licno mi se svidja i na smok miniu tvf4 zavrshava posao na 0.4 oma i 45 vati,isto kao i neki od motanih,mislio sam da ce natapanje biti slabije odnosno bolje na claptonu ali ne tako da sam ubedjen da je vishe do tripa ili ti vizuelnog dozivljaja,mozda greshim
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 18:12   #23
Ivan2308
Aktivan član

Ivan2308's avatar

Registrovan: Oct 2016
Pohvala: 2
Pohvaljen: 14
Nivo reputacije: 7
Ivan2308 je na dobrom putuIvan2308 je na dobrom putu

Meni je clapton zakon
Al ne znam kako da dobijem 0.10oma
Ne znam kako da motam za to

Ivan2308 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 18:19   #24
repa04
Senior

Registrovan: Feb 2016
E-cig: Vapedroid C1D2 dna75+serpent mini 25
Pohvala: 86
Pohvaljen: 121
Nivo reputacije: 34
repa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosirepa04 ima čime da se ponosi

Šta će ti to? Ja na 0.5 Ohm-a 35-40w i odlično...ne vidim poentu u tako niškoj ohmazi i ogromnom grejaču, muti ukus, i zahteva previše snage...
@sirius sem ne slažem se...imam isti takav sa bachelorom stigao, i drži toplotu predugo, šišti mi ati 4 sekundi posle povlačenja... kao da sam ringlu montirano u serpent 25...😂

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
repa04 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 18:23   #25
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

ja sam rekao moj trip a imao sam priliku da probam i jedno i drugo
Staro 08-12-2016, 18:25   #26
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 737
Nivo reputacije: 136
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

@Ivan2308 Motaj fused sa AWG24. Na svakom kalkulatoru mozes da odredis otpor kalema. Zica kojom umotavas se ne racuna i cak ne mora ni da ulazi u kontakte na atomizeru. Tu je samo da upija tecnost. Ako hoces bas tako nisko treba ti SS zica te debljine.

@sirius sem sto deblja zica tj povrsina to bolji ukus, ali nije isto kao kod kleptona. Tu omotac od zice sluzi da upija tecnost, sto moze da da bolji ukus. Ali za neke arome klepton ne odgovara. Najprostije receno za kremove i voce koje pare amerikanci fused clapton je vrhunski coil. Za ono sto, i kako vecinom, parimo mi, clapton nije idealan a u velikom broju slucajeva i gori od obicne zice. VZ arome se bukvalno prze na claptonu.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-12-2016, 19:28   #27
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 716
Pohvaljen: 871
Nivo reputacije: 125
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

@Ivan2308 kada pravis clapton grejace uvek racunas otpor materijala zice koja je u sredini (moze biti jedna dve ili vise zica ) zica kojom omotavas je tanka i ne menja otpor.. sada mozes da pravis 0.1 ohms grejace.. sto tanjom zicom omotavas bolji je ukus bar po meni
dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 19:41   #28
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Morao bi zbir zica da ti bude u precniku 2 mm za 0.1 om, to ti nije bash zahvalno
Staro 08-12-2016, 20:31   #29
dragon
Senior

Registrovan: Jan 2016
Pohvala: 716
Pohvaljen: 871
Nivo reputacije: 125
dragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvaludragon je za svaku pohvalu

@sirius sem pa Nevidim sta je problem. 4 zice precnika 0.5mm on zeli clapton dupli grejac ako sam lepo razumeo. Nemoj da zaboravis da postoje zice od raznih materijala gde je nizi otpor... zvuci komplikovano ali nije kada se zna. Da ne komplikujem vise jer neko nece razumeti

---------- Post dodan 08-12-2016 u 20:34 ----------

dragon nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 22:08   #30
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

U teoriji da ali ranije su grejachi odnosno coilovi bili 2 oma a sadfa od 0.5 do oma a ti bash ocesh da sprzish i mod i bateriju ,s tim na mehanici na 3 volta imao bi 100 wati?!
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Opšte teme, ideje, rešenja, pitanja, saveti

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 09:35 sati.