Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-12-2016, 13:39   #1
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 347
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju
Uobičajeno Sigelei Evaya 66

Citat:
The Authentic Sigelei Evaya 66 TC Box Mod feature a mid-wattage capability of 66W and temperature control suite within a beautifully crafted zinc alloy chassis with a stunning stabilized wood control face. The Sigelei Evaya 66W implements a curved ergonomic chassis that fits comfortably on the user hands, implementing a well-balanced weight distribution when fully assembled with today's top atomizers. Operational functionality is highly efficient with the standard three-button control and intuitive OLED display, along with the integration of the bottom-loaded battery disc. Performance caters to the mid-wattage segment, with power up to 66W and integrated temperature control module that supports Ni200 Nickel, Titanium, and Stainless Steel heating elements. Visually designed with precise machining and ample performance capability, the Sigelei 66 TC Box Mod is a highly capable output technology.

Otvaram temu vise iz razloga da izrazim svoje nezadovoljstvo nego iz potrebe da vidimo nesto novo i zanimljivo. Ne razumem kako jos uvek prolazi poslovni model u kome se namestaju cene proizvoda i proizvodjac odbija da uvazi garanciju na proizvod koji je prodat ispod preporucene maloprodajne cene. Imao sam utisak da je napadno brendiranje proizvoda proslost ali kada je Sigelei u pitanju izgleda da je ogromni utisnuti logo pravi izbor na kraju 2016. Sa prilicno nekonkurentnim proizvodima u poslednje dve godine cena uredjaja od 90$ je hrabra u najmanju ruku, jer za te pare mogu da se nadju jako funkcionalni ako ne i lepi DNA75 modovi. Podjednako mi je nejasan proces davanja imena modovima kao i sta bi rec Evaya trebalo da predstavlja. Po nekom recniku, znacenje reci je izvor, poreklo, popularnost. Pretpostavljam da imaju neki plan i racunicu kako ce sve to da ispadne, valjda.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-12-2016, 13:43   #2
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,238
Pohvaljen: 11,989
Nivo reputacije: 1845
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Sigelei Evaya 66

Na ft 75$
Kod:
https://www.fasttech.com/p/6446902?&m_override=1
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 16:33   #3
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,235
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 464
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Mogu samo da kazem da Sig 100 koji koristim bezmalo 3 godine radi kao i prvog dana ,verovatno pokushavaju da na racun stare slave postignu neshto ,i sa cenom koja je najvisha u klasi/opravdano ili ne/ u kvalitet ne mogu da ulazim /213 tica se dobro pokazala/
e sad ko shta voli ,nije dna ni evolv po meni ono shto je bio,
Joyetec je dobar i njegove sestrinsko / bratske izvedbe u obliku prese i wismeka alli nisu daleko od po meni opet izvikanog evolva i dna ,vreme ce pokazati da li su sigelei precenili ili nisu .
odnos cena kvalitet dosta se promenio u odnosu na pre......
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 08-12-2016, 17:31   #4
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,612
Pohvaljen: 607
Nivo reputacije: 150
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Malo stara slava udarila u vugla
Namlatili se para jos sa zmax-om pa sad malo tvrde pazar.
Послато са GT-N7000 уз помоћ Тапатока

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-12-2016, 17:39   #5
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,235
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 464
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Elaf ,joyetec,wismec

najbolji odnos cena kvalitet po meni
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-12-2016, 19:41   #6
harts
Iskusan član

harts's avatar

Registrovan: Jul 2014
Pohvala: 169
Pohvaljen: 147
Nivo reputacije: 40
harts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosiharts ima čime da se ponosi

Ja koristim 213w vec nekih 5-6 meseci i nikada mi nije palo na pamet da ga menjam.

To je mod sa kojim sam bio najzadovoljniji do sada, pre njega sam imao rx200 i 213w mi je neuporedivo bolji.

Doduse koristim ga u W mode-u, tako da ne znam kako se ponasa sa kontrol temperature, ali je kvalitet izrade i ostalo sto je meni bitno na vrhunskom nivou i opet bih kupio sigelei bez problema.

hivearts.
harts nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > MODovi > Baterijski MODovi > Modovi sa kontrolom temp.

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 10:19 sati.