Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 14-12-2016, 17:18   #16
st.gandra
Iskusan član

Registrovan: Oct 2016
Godine: 40
E-cig: iPV5 Subtank mini
Pohvala: 206
Pohvaljen: 82
Nivo reputacije: 19
st.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svimast.gandra je poznat svima
Uobičajeno Re: Tecnosti predlog

Moj predlog kupiš ovde na forumu neke DIY tečnosti ako neko prodaje. Daš oglas i to ti je najjeftinije.

Sent from my m2 note using Tapatalk
st.gandra nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2016, 17:21   #17
Anomaly
Iskusan član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 200
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 23
Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

nisam se toga setio hvala
Anomaly nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 14-12-2016, 23:58   #18
Sky
Veteran

Sky's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 1,624
Pohvaljen: 894
Nivo reputacije: 177
Sky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvaluSky je za svaku pohvalu

Moj predlog je da naručiš iz neke domaće prodavnice bazu i arome i počneš sam da mućkaš.

Sky nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2016, 12:35   #19
Anomaly
Iskusan član

Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

Uzeo desert ship da probam,zanima me da li menjate vatu kada menjate tecnost?
Staro 16-12-2016, 14:13   #20
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,418
Pohvaljen: 2,235
Nivo reputacije: 397
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Ukoliko ne zelis da se ukusi razlicitih tecnosti preklapaju bilo bi bolje zameniti vatu I ocistiti grejac od naslaga I prethodne tecnosti.

Sent from my P8l

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2016, 14:54   #21
Anomaly
Iskusan član

fa desert ship, mislim da mi je cak i gora od maxx blenda
Staro 16-12-2016, 16:40   #22
Veddrinho
Aktivan član

Veddrinho's avatar

Pohvala: 19
Pohvaljen: 23
Nivo reputacije: 9
Veddrinho je na dobrom putuVeddrinho je na dobrom putuVeddrinho je na dobrom putu

450 rsd za 10 ml je mnogo. Narucis 100 ml gotove baze, neku duvansku aromu koju ne treba mnogo da cekas, npr. Shade ili Scamel i za 1500 din imas 100 ml tecnosti. U dzepu ti ostaje 3000, malo li je?

Veddrinho nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 16-12-2016, 16:57   #23
Anomaly
Iskusan član

ma sve je to lepo kad bi imao tu kintu od jednom
Staro 19-12-2016, 20:19   #24
Anomaly
Iskusan član

Ocuh mi ide za Bg uskoro pa ako ste raspolozni preporucite nesto neduvansko da narucim hvala
Staro 19-12-2016, 20:34   #25
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,210
Pohvaljen: 1,379
Nivo reputacije: 213
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Od neduvanskih probaj neku vocnu i neku kremastu. E sada da li hoces bas aromu cigarete ili nesto drugo? Od vocnih ukusa po mom misljenju, probaj neki poznati ukus (npr. jabuku) tako ces najlakse da uporedis.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 19-12-2016, 20:38   #26
Anomaly
Iskusan član

Nikako da budde aroma bas cigare. Moze neka slabije duvanska probao kts real cigar i shade koja mi je idol za sad i inovation royal blend nije losa samo sto mi je dosadla jer je orascasta dosta.
Staro 20-12-2016, 09:20   #27
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,210
Pohvaljen: 1,379
Nivo reputacije: 213
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Sustina je, u stvari, da niko ne moze da ti kaze koju tecnost konkretno da uzmes. Mozes da nadjes na forumu neke utiske o pojedinim tecnostima, ali to su ipak samo licni utisci i mogu da ti posluze kao neke smernice. Moras probati sto vise raznih tecnosti dok sam ne pronadjes onu koja ti najvise odgovara. I opet kroz izvesno vreme kada ti neke arome dosade imaces vec izgradjenu sliku o aromama pa ces znati koje posle da koristis. Ovo ti je opet neko moje licno iskustvo. U aromama moras jednostavno sam da se "pronadjes". Nadam se da sam ti bar malo pomogao. A kada pocnes sam da pravis onda ces vec imati neku sliku sta zelis. Probaj nekako da pises, u vidu nekog dnevnika, kakve su utiske ostavile pojedine tecnosti koje si probao i posle ce ti biti puno lakse da pronadjes par komada koje ti odgovaraju.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2016, 10:38   #28
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,418
Pohvaljen: 2,235
Nivo reputacije: 397
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Veddrinho Vidi poruku
450 rsd za 10 ml je mnogo. Narucis 100 ml gotove baze, neku duvansku aromu koju ne treba mnogo da cekas, npr. Shade ili Scamel i za 1500 din imas 100 ml tecnosti. U dzepu ti ostaje 3000, malo li je?
Gde bas nadje Shade i Scamel
One su bas kao vino, sto starije to bolje

Sent from my P8l

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2016, 10:51   #29
Veddrinho
Aktivan član

Veddrinho's avatar

Pohvala: 19
Pohvaljen: 23
Nivo reputacije: 9
Veddrinho je na dobrom putuVeddrinho je na dobrom putuVeddrinho je na dobrom putu

Pa pazi, kako kome. Ja ih volim mlade

U principu raspravljati o tecnostima je kao o hrani ili bilo cemu drugom. Ukusi su razliciti.

Veddrinho nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2016, 11:28   #30
Freshflash
Veteran

Freshflash's avatar

Registrovan: Sep 2014
Pohvala: 484
Pohvaljen: 871
Nivo reputacije: 209
Freshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvaluFreshflash je za svaku pohvalu

Ja cekam FA Shade i JF Cohiba vec tri nedelje i ne usudjujem se jos da ih probam. 😂😁
Freshflash nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 03:47 sati.