Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-12-2016, 10:54   #31
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 41
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 8,241
Pohvaljen: 11,989
Nivo reputacije: 1845
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju
Uobičajeno Re: Tecnosti predlog

Ja ne smem da napišem koliko čekam
c-hell nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2016, 20:56   #32
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,148
Pohvaljen: 1,336
Nivo reputacije: 207
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

@c-hell ja znam.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 20-12-2016, 21:17   #33
placebo
Senior

placebo's avatar

Registrovan: Sep 2015
Pohvala: 419
Pohvaljen: 737
Nivo reputacije: 136
placebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvaluplacebo je za svaku pohvalu

To je lako sacekati. Imam i ja VZ koji previre od avgusta. Treba se staviti u kozu nekoga ko nema sta da naspe.
FA duvanske treba da stoje po mesec dana, kremovi dve nedelje, a ostali dezerti bar jednu. Neka vocka bi tu dobro dosla. Koliko treba nikotina na PT? 12mg? Sa nekim FA vocem to je sasvim OK za prva muckanja.

Strawberry
Forrest Mix
Fuji
Kiwi

To je ono sto mozes da koristis cim promuckas.

Mislim da su KTS uglavnom od Vapingzone aroma, ali mozda mogu da prodju i Arom Team, moras da sacekas da AntonToni i Zile daju konacno misljenje. To nema da se kupi kod nas, moraces da narucis.

A i ove FA arome moras da narucis. Nema ih po prodavnicama.

But suddenly I viddied that thinking was for the gloopy ones and that the oomny ones use, like, inspiration and what Bog sends.
placebo nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 20-12-2016, 21:42   #34
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Ima i od T-swapo aroma koje mogu da se koriste nakon 24 sata. Probao sam ih pre izvesnog vremena i budu iste sutradan i posle mesec dana. Imaju i svijoje baze samo ne znam imas li gde da ih kupis. Arome su dobre i imas u podforumu o aromama pisano o njima. Samo ne znam imas li ih gde kupiti? Najbrza varijanta za pravljenje sopstvenih tecnosti.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
Staro 26-12-2016, 23:16   #35
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Evo ja sam danas nabavio bazu 90/10 vg/pg sa 8% vode u vg--u sa 1mgml nikotina. Treba mi takav odnos za d2l. Kipio sam i koncentrovanu t-swapo bazu, sa kojom vec imam iskustva, koja je spremna za uporebu nakon 24 sata stajanja. Zamuckao 100ml posto mi je ukus arome poznat i vec je proban. Baza je odlicna bez ikakvih mirisa i ukusa. Probana solo bez arome. Ostavio sam je na vazdusnoj pumpici od akvarijuma da se sjedini na sitnim i ucestalim vibracijama gde joj je jos i toplo i sutra vec imam spremljenu gotovu tecnost. Koriscenje posle 24 sata je po preporuci proizvodjaca. Veceras je malo probao i vec je ok za parenje. Po mom misljenju brze ne moze a da se dobije nesto upotrebljivo. Naravno da bi duzim stajanjem trebalo da poboljsa svoje karakteristike,ali kao sto rekoh, kada sam ranije koristio ove koncentrovane baze nisam osetio neku veliku razliku ni kada mixevi i znatno duze odleze. To je jedno od mojih resenja kada ostanem bez tecnosti a necu da kupujem gotove. Danas sam naleteo na akciju pa me 10ml arome izaslo jeftinije nego li 10ml gotove tecnosti. Arome su u roku i skroz su ok. Mislim (bar meni) i da su jedne medju boljima na trzistu. Znaci kada nadjes nesto od tecnosti sto ti odgovara, proucis teme o mixanju istih,probas na malim kolicinama i pravis tecnost koja tebi odgovara. Dok sve ne savladas kupujes gotove tecnosti i probavas dok ne ubodes onu pravu. Niko ti ne moze dati savet i reci uzmi tu i tu tecnost iz prostog razloga sto ako se meni ili nekome drugome svidja, da ce i tebi da se svidi.

Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 11:11 sati.