Forum

Koliko su VG Baze zaista Vegetable Glycerin - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 17-12-2016, 10:22   #1
kecmanija
Nov član

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 0
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 14
kecmanija je na dobrom putu
Uobičajeno Koliko su VG Baze zaista Vegetable Glycerin

Koliko su VG Baze zaista Vegetable Glycerin?
kecmanija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2016, 10:29   #2
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 769
Pohvaljen: 1,181
Nivo reputacije: 227
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Koliko su VG Baze zaista Vegetable Glycerin

Da je meilab stetan ja bi odavno odapeo
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2016, 10:33   #3
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Registrovan: Feb 2013
E-cig: Sta se nadje pri ruci
Pohvala: 2,272
Pohvaljen: 551
Nivo reputacije: 138
lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

Pa imas deklaraciju na kojoj ti pise (doduse i na tarabi pise ...) Ako su prosli laboratorijske analize (a najverovatnije jesu) onda je to to.E sada ako vecito sumnjamo u nesto,trazimo teorije zavere itd..onda smo zreli za kauc dr Frojda.
Jedno pitanje druze,da li ti na kutiji cigareta pisu sve stetne hem.supstance koje unosis u pluca?Veruj mi,ne pise ti ni 1%
Ovo je samo dosta manje stetan porok od cigareta.Najzdravije je da ne pusis,ne paris i po moguctvu zivis na Zlatiboru.Pluca i disajni organi su Bogom dani samo za cist vazduh i nista drugo

Послато са GT-N7000 уз помоћ Тапатока

lemmy nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2016, 10:39   #4
PsyBoza
Veteran

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 769
Pohvaljen: 1,181
Nivo reputacije: 227
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Slobodno koristi taj glicerin 95% foruma ga koristi.Onih 5% jos uvek ne pravi sam tecnosti.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 17-12-2016, 10:45   #5
alfini0507
Veteran

alfini0507's avatar

Registrovan: Oct 2012
Godine: 42
E-cig: Nemesis GPPAPS VTCmini Rosev2s Kayfuni GBell Pulse
Pohvala: 2,152
Pohvaljen: 2,920
Nivo reputacije: 490
alfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputacijualfini0507 ima reputaciju

A nas 95% je kao normalno...?

Sent from my E2105 using Tapatalk

alfini0507 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2016, 10:53   #6
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

lemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalulemmy je za svaku pohvalu

E to je posebna podvrsta za cika doktora i kauc

Zahvalili :
Staro 17-12-2016, 11:02   #7
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,161
Pohvaljen: 1,928
Nivo reputacije: 455
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju

Nije glicerin 100 dolara pa da prave kopije
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2016, 11:12   #8
zajchik
Veteran

zajchik's avatar

Registrovan: May 2015
Godine: 43
E-cig: istick30, k-box40w, presa75w, evicVT, nemesis
Pohvala: 1,973
Pohvaljen: 977
Nivo reputacije: 182
zajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvaluzajchik je za svaku pohvalu

Šta, vi još ne posećujete psihica?

Što se mene tice, sve što ima deklaraciju i sertifikat, a pritom se legalno i javno prodaje, može u stomak odnosno u pluća.

Kad-kad se u prehranbenoj industriji otkriju slučajevi metala ili pesticida, otrova, belog umesto crnog brašna (posle se ispostavilo da je brašno ofarbano ), ali sem od živadinke (čuvena loza koja je ubila 18-oro ljudi) još niko nije umro.

"Nesposobni posjeduju tu sposobnost da onesposobe sposobne".
zajchik nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2016, 11:16   #9
BoT_SD
Senior

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 136
Pohvaljen: 521
Nivo reputacije: 98
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Mislim da Meilab nije pravljen od naftnih destilata. Od životinjskih ostataka možda, nafta ne, sigurno...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2016, 11:19   #10
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

Mislis od fosila ili ovih svezijih crkotina

Zahvalili :
Staro 17-12-2016, 11:20   #11
repa04
Iskusan član

Registrovan: Feb 2016
E-cig: Vapedroid C1D2 dna75+serpent mini 25
Pohvala: 52
Pohvaljen: 52
Nivo reputacije: 22
repa04 je na dobrom puturepa04 je na dobrom puturepa04 je na dobrom puturepa04 je na dobrom puturepa04 je na dobrom puturepa04 je na dobrom putu

Sigurno je dobro, sestra koja je završila fakultet farmaceutski, kaže da isto takva koriste i oni u apoteci, nije 100% vg nego je devedesetinesto procentualni koji je testiran i pogodan za farmaceutske namene(mesanja krema i slicne stvari)...E sad koliko je zdravo da uvlacimo u pluca paru je vec drugo pitanje, ali daleko je bolje nego analogni...

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk
repa04 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2016, 11:26   #12
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 580
Pohvaljen: 316
Nivo reputacije: 61
oliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosioliverbanjas ima čime da se ponosi

Vegetable Glicerin
oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2016, 11:32   #13
lemmy
Veteran

lemmy's avatar

E ako sestra kaze onda Mala sala.
On je hemijski ispitan i nije stetan po ljude (u svojoj pravoj nameni) a sada ako ga popijes par litara ili svakodnevno paris
Ponavljam,ovo je samo zdravija alternativa od cigareta ali nije 100% zdrava.U ostalom u Srbiji daleko daleko vise ljudi umre od kardiovaskularnih oboljenja nego od karcinoma.Vise treba paziti na ishranu i fizicku aktivnost.Jednostavno parenje je manje zlo i ne treba se tu previse zanositi

Staro 17-12-2016, 16:59   #14
kecmanija
Nov član

Registrovan: Jul 2013
Pohvala: 0
Pohvaljen: 3
Nivo reputacije: 14
kecmanija je na dobrom putu

Nisam mislio da je štetan štetan. Nego sam nestrpljiv Kupio sam pre par nedelja PG i VG. Smutio VG sa 15% destilovane, PG sa 5% i nesto me ubi. Neki ukus na kraju koji me asocira na VODKU, koju ne podnosim. i tera me na bacanje pegle Onda provalim da je PG u pitanju. Izbacim ga i napravim tecnost samo sa VG. medjutim posle jednog dana stepovanaja ima neki cudan ukus i solidan miris. Ali opet kazem, nestrpljiv sam pa cu se javiti za koji dan kada sazri tecnost.

---------- Post dodan 17-12-2016 u 17:04 ----------

a moze i neki savet za muckanje!? ne treba mi neki jak TH samo da ima dobar ukus i dosta dima. Npr, viskozitet, ukus i jacina novih KTS Ghotic tecnosti. One mi sluze za prezivljavanje stepovanja ranije sam muskao sa IW VPG bazama 6mg nikotina. ali sam skontao da mi nikotin ne treba.
kecmanija nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 17-12-2016, 17:05   #15
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 255
Pohvaljen: 457
Nivo reputacije: 133
maestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosimaestro ima čime da se ponosi

Sto si toliko razblazivao vodom? Nisam bas skapirao, koji odnos PG/VG/voda si napravio u tecnosti?

maestro je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 16:16 sati.