Forum

M2lL vs D2l - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 27-12-2016, 15:19   #16
Anomaly
Iskusan član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 200
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 20
Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima
Uobičajeno Re: M2lL vs D2l

Pa da zato i reko da presecem jer vec polako i jaonda gledam reviuowe
Anomaly nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-12-2016, 21:00   #17
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 859
Pohvaljen: 1,110
Nivo reputacije: 176
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Krenes od necega sto moze da se koristi i m2l i d2l. Ne mora da znaci da ce ti se svideti i da ce ti odgovarati povlacenje direktno u pluca. To je neko moje misljenje koje ne mora nista da ti znaci. Ja vecinu vremena parim d2l ali volim u toku dana da povlacim i m2l. A volim i da parim na pt2 narocito nove arome i ukuse. Cak mi se cini da d2l nije znak nekog napretka nego samo drugaciji nacin povlacenja koji moze da ti se svidi ili ne svidi. Meni licno se svidja ali mi nekada prosto ne odgovara. A u svome skromnom iskustvu sam stekao utisak da ni sve arome ne mogu koristiti na oba nacina. Duvanske mi nikako ne idu za direktno povlacenje. Plus veci udeo nikotina mi ne ide na taj nacin. I ima tu jos svasta nesto od cega zavisi i nacin povlacenja. Bar kod mene.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-12-2016, 21:08   #18
Anomaly
Iskusan član

Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

Pa imam zelju da probam d2l zbog kolicine pare a i zbog da kazem mesovitosti, uzeo bi ili neki m2l sa malo vecim mogucnostima od Pt2, ili bih uzeo neki ati koji moze oba za pocetak single coil, i da pokazuje dobre rezultate na manjim jacinama.
Toni tvoje misljenje i saveti su mi do sada dosta pomogli, i uvek su dobrodosli. I hvala na tome
Zahvalili :
Staro 27-12-2016, 21:20   #19
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: Pa ima,ima sve,staro gvozdje,perjani jastuci...
Pohvala: 1,332
Pohvaljen: 1,180
Nivo reputacije: 211
SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Najbolje je imati i jedno i drugo,isti aty koji moze i m2l i d2l ili 2 razlicita,nije bitno.U svakom slucaju verujem da ces vrlo brzo pronaci sta ti odgovara,a ono sto ti ne odgovara prodati ili menjati

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

SljukaZr nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-12-2016, 21:29   #20
Anomaly
Iskusan član

Ajde da kazem da je moja prednost sto donekle znam sta hocu za m2l bih uzeo neki sa min 2.5 ml i preko single coil.
A sto se tice d2l, nesto izmedju cloud chasinga - i arome tipa da proizvodu dosta pare a i da ima ok aromu. Za m2l mi naprimer zapao za oko kayfun v3mini plus i jos nesto cu da istrazim. a za d2l mi se svidja merlin jer ako sam dobro razumeo moze oba, i svidjaju mi se seprent mini i ammit.
Pa kad se odlucim vec posavetovacu se jos sa vama ovde drugari pre kupovine.
Staro 27-12-2016, 21:40   #21
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

SljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputacijuSljukaZr ima reputaciju

Svi mi jurimo isto Lepu aromu i gustu,masnu paru 😇

Zahvalili :
Staro 27-12-2016, 21:43   #22
Anomaly
Iskusan član

Ja jurim od nule, vecina vas je vec dosta toga probala, ja se vodim reznim revievima jos nista sem pt2 nisam probao
Staro 27-12-2016, 21:46   #23
SljukaZr
Veteran

SljukaZr's avatar

Bar je lako probati sve i svasta,u svakom slucaju poslusaj savet i uvek imaj i m2l i d2l aty,kao i backup a ni backup backupa nije na odmet

Zahvalili :
Staro 27-12-2016, 21:53   #24
Anomaly
Iskusan član

Pa mislim da vec svi znaju da imam pt2 pa jedino sto mogu je da uzmem neki mix m2l/resstricted d2l da od toga krenem, jer kao sto rekoh ne radim,pa nisam bas u mogucnosti da uzmem sve sto bi hteo ali opet se ponavljam... pa taj jedan ati da koristim po potrebi ali jos moram da istrazim odgovarajuci za to uz vasu pomoc
Staro 27-12-2016, 21:55   #25
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 45
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 859
Pohvaljen: 1,110
Nivo reputacije: 176
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Svi smo mi nekada bili na pocetku. Ja jos uvek smatram da sa tek malo odmakao. U moru svega sto se pojavljuje neverovatnom brzinom nemoguce je sve ispratiti. Zato je najbolje sto pre pronaci ono sto ti odgovara i onda se toga drzati i ako je ikako moguce obuzdati strast kupovine. Ako dozvolis da te uhvati manija i zelja za skoro svakim novitetom neminovni su i mnogi promasaji i mnoge greske. Kafa se pronadjes u nacinu parenja i opremi koja ti u tome pruza zadovoljstvo, onda je po meni bolje se fokusirati na izvlacenje maximuma iz onoga sto imas i da opremu upoznas do u detalje i onda postajes;citiram kolegu @Vapoholick: "zadovoljan vaper je srecan vaper."

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-12-2016, 23:20   #26
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 49
E-cig: nemessisi,heron ruza kaja
Pohvala: 2,368
Pohvaljen: 738
Nivo reputacije: 158
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

Ako si i malo odmakao to si uradio brzinom svetlosti,od pt2 do d2l,od kupovanja do miksanja,a za prikaz aroma...

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-12-2016, 23:28   #27
Anomaly
Iskusan član

E pa nova godina pa reko da se castim necim novim
Ne miksam jos a od sutra vise i ne kupujem, posto sa foruma trapio se za diy tecnost a dok to potrosim planiram da kupim bazu i arome pa polako da se miksa
Ne kapiram za prikaz aroma?
Staro 27-12-2016, 23:37   #28
gojkov
Veteran

Registrovan: Dec 2013
Godine: 49
E-cig: nemessisi,heron ruza kaja
Pohvala: 2,368
Pohvaljen: 738
Nivo reputacije: 158
gojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalugojkov je za svaku pohvalu

kad budes citao o aromama shvatices,cekaj ono sto sam pisao odnosilo se na tonija,ti si jos na pocetku,ali brzo napredujes

gojkov nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2016, 00:24   #29
Anomaly
Iskusan član

Skapirao sam da si mislio na Tonijeve opise aroma.
Staro 28-12-2016, 00:45   #30
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 271
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 145
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Citat:
Originalna poruka od Anomaly Vidi poruku
E pa nova godina pa reko da se castim necim novim
Ne miksam jos a od sutra vise i ne kupujem, posto sa foruma trapio se za diy tecnost a dok to potrosim planiram da kupim bazu i arome pa polako da se miksa
Ne kapiram za prikaz aroma?
Ko zuri, nogu slomi, tako kazu mudri ljudi. Sad prvo nadji par tegli pre nego sto kupis bazu. Ako uletis u d2l sistem, samo iz tegle nalijes u tank i vozis par sati pa ponovo na tocenje.

maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 01:45 sati.