Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum iz liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 28-12-2016, 12:14   #1
Vladimir_84
Iskusan član

Vladimir_84's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: eVic vTwo Mini with Joyetech Ultimo
Pohvala: 83
Pohvaljen: 35
Nivo reputacije: 20
Vladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putu
Uobičajeno Nikotinske baze od 1L

Da li je moguce kupiti nikotinske baze od litar negde ?
Vladimir_84 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2016, 12:27   #2
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,061
Pohvaljen: 1,509
Nivo reputacije: 286
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju
Uobičajeno Re: Nikotinske baze od 1L

Kod nas mislim da ne.Ali ako uzimas od preko rebnuce ti akcizu tako da mislim da ti se ne isplati.
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2016, 13:48   #3
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Registrovan: Nov 2015
E-cig: Chauvet Hurricane 700
Pohvala: 917
Pohvaljen: 828
Nivo reputacije: 157
dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Zavisi, DHL i nema akcize ni pdv-a, meni stigle baze sa nikotinom pre dva dana, pola litra sam uzeo.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk
dgproduction nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2016, 14:01   #4
Vladimir_84
Iskusan član

Vladimir_84's avatar

Registrovan: Oct 2016
E-cig: eVic vTwo Mini with Joyetech Ultimo
Pohvala: 83
Pohvaljen: 35
Nivo reputacije: 20
Vladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putuVladimir_84 je na dobrom putu

Koliko je dhl 25e?

Sent from my HTC One 801e using Tapatalk
Vladimir_84 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2016, 14:06   #5
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 297
Pohvaljen: 603
Nivo reputacije: 164
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Ja bih rekao da ce DHL pre da otvore nego obican paket preko PTTa. Ako se nekome posreci, ne mora znaciti da ce i tebi. Ne kapiram koji ce ti djavo litar nikotinske baze? Imas u Srbiji da kupis 100mg nikotinsku bazu, PG i VG iz apoteke i sam napravis kombinaciju od litar kakvu hoces bez brige da ces tu bazu platiti kao svetog Petra kajganu ako carina otvori paket.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2016, 14:09   #6
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

dgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvaludgproduction je za svaku pohvalu

Evo

Mogu da proverim ali recimo na dva litra baze slanje valjda besplatno, ali reci ti koju bazu juris sa koliko nikotina?

Edit: @maestro pa nece otvarati zato sto znaju unapred sta voze, drugo prolazi kroz skener, i trece oni akcizu a ni pdv ne naplacuju kao posta. Zasto? Ne pitaj me ali milion puta sam baze i arome porucivao dhl-om i naravno bio prezadovoljan uslugom.

Staro 28-12-2016, 14:18   #7
PsyBoza
Moderator

PsyBoza's avatar

Registrovan: Sep 2014
E-cig: Ammit-Pico
Pohvala: 1,061
Pohvaljen: 1,509
Nivo reputacije: 286
PsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputacijuPsyBoza ima reputaciju

Koju bazu uzimas?
PsyBoza nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2016, 14:20   #8
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Ako mene pitas ovo poslednje je bila inawera

Staro 28-12-2016, 14:31   #9
maestro
Veteran

maestro's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 297
Pohvaljen: 603
Nivo reputacije: 164
maestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalumaestro je za svaku pohvalu

Pa valjda i DHL mora da prodje drzavnu proveru? S obzirom na to da se DHLom salju uglavnom vredni paketi ili ekspres dostave, kako paket da prodje, a drzava da ne uzme koji dinar za pdv?

Kod:
http://www.upravacarina.rs/lat/Informacije/FAQ/Stranice/postanskeposiljke.aspx
Pod br. 5 i 18.
maestro nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 28-12-2016, 14:36   #10
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Ne bih znao, nikad pdv nije naplacen ne samo za baze vec i za druge stvari.

Staro 28-12-2016, 14:56   #11
MarkoTM
Moderator

Registrovan: Mar 2013
Pohvala: 1,758
Pohvaljen: 1,767
Nivo reputacije: 347
MarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputacijuMarkoTM ima reputaciju

Kada su mi stizale stvari preko dhl-a, gledao sam da vrednost posiljke bude do 50 evra jer sam ocekivao da obracunaju i spediciju preko tog iznosa. Na posiljke ispod 50 evra nisam placao pdv. Doduse to je bilo pre vise od godinu dana.
MarkoTM nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 28-12-2016, 14:58   #12
dgproduction
Veteran

dgproduction's avatar

Da i ja ga uklapam u 50e, ali... u poslednje vreme spominje se cifra od 70usd, treba proveriti i to.

Staro 28-12-2016, 16:26   #13
drako
Senior

drako's avatar

Registrovan: Apr 2015
Pohvala: 390
Pohvaljen: 563
Nivo reputacije: 108
drako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvaludrako je za svaku pohvalu

Sve do 50 eur bez postarine dhl-om prolazi bez carine i pdv-a.
drako nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-12-2016, 00:03   #14
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
E-cig: Vratite Guruu potpis !!!
Pohvala: 4,596
Pohvaljen: 6,124
Nivo reputacije: 983
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Sve do 50 eur prolazi bez carine i pdva, ali ako prodje. Narucivali smo davno bet i ja posiljku sa inawere i zbog njihovih upozorenja koja kace na posiljke jedva su nam pustili paket, hteli su da ga vrate.
@maestro dhl, fedex, ups itd.. ne mogu da naplate bez spedicije pdv i carinu. Posto je spedicija dosta skupa (oko 40eur fiksno za fizicka lica) napravljen je kompromis da sve do 50 ide bez troskova, inace niko ne bi nista narucivao preko njih.

Sent from my SAMSUNG-SM-G925A using Tapatalk

Doggy and Pico

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-06-2017, 14:36   #15
Keops
Nov član

Keops's avatar

Registrovan: Jun 2017
E-cig: Pico + Doggystyle 2K16 | eGo AIO Pro (on the road)
Pohvala: 3
Pohvaljen: 0
Nivo reputacije: 1
Keops je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od dgproduction Vidi poruku
Zavisi, DHL i nema akcize ni pdv-a, meni stigle baze sa nikotinom pre dva dana, pola litra sam uzeo.

Sa kog sajta?
Keops nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Baze

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:35 sati.