Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja
Zaboravljena šifra? Registracija

Iskustva, saveti i pitanja Teme u kojima mozete pisati o svojim iskustvima, kao i dati ili pitati za savet.

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 03-01-2017, 18:15   #1
Anomaly
Iskusan član

Registrovan: Nov 2016
Pohvala: 200
Pohvaljen: 69
Nivo reputacije: 22
Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima
Uobičajeno Pomoc oko setupa :)

E ovako sa forum sam kupio taifun gs 2 koji mi sutra stize (nadam se)
Prodavac je bio dovoljno ljubazan da mi posalje kantal 0.30 i ss ne znam koj precnik.
Posle gledanja desetak klipova na yt, mislim da cu od vas dobiti najbolje savet kao i do sad.
Zanima me setup za m2l tu oko 1 oma sa prilozenim materijalom.I zanima me setup za ress d2l posto bi i to da probam
I ne razumem ova 2 afc-a, i ako je neko koristio gledao sam 2 nacina postavljanja vate...
jedan je da se kroz rupice za dotok tecnosti stave neke plasticne cevcise koje se dobijaju i ili umesto njih da se stavi vata, sta je bolje?
Anomaly nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-01-2017, 18:23   #2
sirius sem
Veteran

sirius sem's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 3,246
Pohvaljen: 1,962
Nivo reputacije: 465
sirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputacijusirius sem ima reputaciju
Uobičajeno Re: Pomoc oko setupa :)

Nisam se sretao sa takim tajfunom i mene su zbunila 2 afc a ,vidi na yu tyubu najbolje
sirius sem nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-01-2017, 18:29   #3
Anomaly
Iskusan član

Anomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svimaAnomaly je poznat svima

Pa ulgavnom su na nemackom, spanskom itd klipovi nema na engleskom...
Staro 03-01-2017, 19:18   #4
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,182
Pohvaljen: 1,354
Nivo reputacije: 210
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Za Tajfuna gs si malo po mom misljenju pozurio. (Izvinjavam se ali ne mislim nista lose). Trebao si malo prostiji ati da uzmes, npr. Kajfun ili nesto tog tipa. Ali nema veze. Naci ce se neko ko ce ti pomoci i oko tog atija.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-01-2017, 19:20   #5
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Registrovan: Jul 2015
Godine: 34
Pohvala: 871
Pohvaljen: 532
Nivo reputacije: 96
oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Ja za m2l koristim grejac 2mm precnik. 0.32 ili 0.35 kantal 6 krugova razmaknuto. Posto koristim samo vazduh sa strane grejac montiram ukoso. Stavim vatu razbaruseno i spustim je dole kao u driper. Umesto tih plasticnih (teflonskih) cevcica stavim ss mesh, jer mi sa tim cevcicama ne natapa dobro. Sto se tice m2l i tesnog d2l razlika je samo u tome koliko otvoris vazduh. Meni za sad najbolji m2l koji sam probao

Sent from my SM-T210 using Tapatalk

---------- Post dodan 03-01-2017 u 19:25 ----------

http://youtu.be/6DVfl26D09g
Ovako samo umesto cevcica mesh

oliverbanjas nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 03-01-2017, 19:47   #6
AntonToni
Veteran

AntonToni's avatar

Registrovan: Jun 2016
Godine: 46
E-cig: Pico75wTCMerlinRTA Pt2
Pohvala: 1,182
Pohvaljen: 1,354
Nivo reputacije: 210
AntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputacijuAntonToni ima reputaciju

Malo komplikovano za prelazak sa pt2. Mozda bi Tajfun gt 2 bio bolji izbor. Ili neki atomizer sa vecim dekom i jednostavnijim setapom. Ja licno sam sa pt2 presao na pomenuti Tajfun (gt2) i tu sam jedinu gresku pravio sa kolicinom vate. Ali kada je @Anomaly vec uzeo taj ati ja se nadam da ce se javiti neko ko ce mu pomoci.

Mi dosli a nismo morali...Sto bi moj pokojni deda govorio:"Lako je s' tudjim kisobranom gloginje mlatiti", sta god to znacilo.
AntonToni nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 03-01-2017, 19:55   #7
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

oliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvaluoliverbanjas je za svaku pohvalu

Nema tu nista komlikovano. Skoro je nemoguce promasiti kolicinu vate. Razlikuje se od drugih samo po natapanju i vazduhu. Sto se natapanja tice meni se svidja sa mesh-om to sto mi natapa dobro i na 10W i na 20W. Nikad ne zagoreva i nikad nema previse tecnosti na vati. Sto se tice vazduha i to mi se svidja jer mozes da biras da li hoces ispod grejaca ili sa strane ili oba. Ja koristim vazduh sa strane samo jedna rupica otvorena.

Zahvalili :
Staro 03-01-2017, 20:35   #8
Anomaly
Iskusan član

Mesh nemam tako da sam osudjen na vatu ili cevcice za sad, dok ne kupim meh. Iskreno meni licno ne izgleda komlikovano samo me vazdan buni afc ,ali ste mi to pojasnili malo. Hvala drugari, kad napravim ptvi aetup javljam utiske

---------- Post dodan 03-01-2017 u 21:36 ----------

I sta je razlika za donjim vazduhom vs vazduh sa strane?
Staro 03-01-2017, 20:55   #9
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Meni sa strane ostrija para nekako. A mesh-a malo mogu da ti posaljem u koverti. Evo i par slika:

Zahvalili :
Staro 04-01-2017, 14:08   #10
Anomaly
Iskusan član

I poooplavaa
Staro 04-01-2017, 14:17   #11
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Izvuci vatu na gore. Cevcice treba da je dodiruju kad stavis taj gornji deo i ne moze da bude poplava

Staro 04-01-2017, 14:18   #12
shomy_ksh
Moderator

shomy_ksh's avatar

Registrovan: Feb 2014
E-cig: VTCmini & kfl+
Pohvala: 1,362
Pohvaljen: 2,140
Nivo reputacije: 380
shomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputacijushomy_ksh ima reputaciju

Raspravi za pocetak grejnu zicu. Grejac treba da bude valjkastog oblika a ne ovako. Sto se tice poplave, proveri sve gumice da li dobro dihtuju i postavi vatu tako da ne moze doci do prenatapanja a da moze tecnost da natopi vatu onoliko koliko je potrebno.

shomy_ksh nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 04-01-2017, 14:19   #13
Anomaly
Iskusan član

Hvala, idem redom.

---------- Post dodan 04-01-2017 u 16:15 ----------

Od taifuna odustajem do nocas. dok se ne osusi lepo pa idemo iz pocetka
Staro 04-01-2017, 15:21   #14
oliverbanjas
Senior

oliverbanjas's avatar

Evo slicice:

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Zajednica vapera > Iskustva, saveti i pitanja

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 04:43 sati.