Forum

Vapo King recenzija i tutorijal by Zeljko Kostic - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije > Our video reviews in English
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 07-09-2012, 13:38   #1
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 66
Pohvaljen: 117
Nivo reputacije: 0
Zeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosi
Uobičajeno Vapo King recenzija i tutorijal by Zeljko Kostic

Zeljko_Kostic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2012, 16:05   #2
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,962
Pohvaljen: 1,158
Nivo reputacije: 382
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vapo King recenzija i tutorijal by Zeljko Kostic

Eh da sam ja uspeo ovako da napravim setup....
probao jednom nije radilo skinuo bacio odustao!
probacu josh jednom veceras, ako neuspem pogodi koga zovem da mi uradi setup

p.s odlican tutorial

bOlE82 je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-09-2012, 16:28   #3
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Taj tvoj je svetski putnik, on bi trebalo do sad da je naucio sam da sebi stavlja setap.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 07-09-2012, 16:42   #4
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 445
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Setup sa pocetka videa je bolje podesen od onog koji si napravio kasnije

Kljuc svega je gornji setup,ipak mislim da se ne moze napraviti na prvu,potrebne su prepravke nakon probe,ali svakako moze da se napravi i prilagodi svacijem ukusu i potrebama
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-09-2012, 17:41   #5
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Zeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosi
Uobičajeno

Ma onaj Boletov je do sada trebao da nauci sam da napravi sebi setup i da se sam napuni bez skidanja tanka i naravno kasnije sam da se popari :P

U pravu si tabby moze da se napravi grejac kako hoces,ali ako ne pogodis fitilj i ne napravis ga dobro ima de se zezas do besvesti...ja sam jednu noc resio da promenim setup koji je bio perfektan a zavrsio tako sto sam sve ostavio iznerviran i zapario c2 a onda sam ujutru napravio setup koji si video na pocetku recenzije...a onaj na kraju nije ispao bas dobro zato sto se tecnost iz tanka nije skroz spustila na grejac pa je zezao malo...sada radi perfektno,izgleda da mu treba malo vremena da se dovede u red
Staro 07-09-2012, 18:00   #6
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 445
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Kada sve napravis i sklopis dovoljno je da zacepis rupicu za vazduh i povuces jako,istog trenutka se slije tecnost na grejac i mozes da probas kako radi,ako tada ne radi kako treba nece raditi ni kasnije..... sta je mene sve trlo sa tim setup-ovima... bolje da ne znas
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-09-2012, 18:10   #7
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

Ma ja to nikad nisam motao, to je bio prvi put, video sam neki tut bash za njega, deluje sve na oko jako lako, medjutim treba izgleda malo prakse, probacu veceras opet ako se setim pa cemo da vidimo

Staro 07-09-2012, 20:46   #8
DHM011
Senior

Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 50
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi

lep,detaljan prikaz
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 07-09-2012, 21:32   #9
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Uobičajeno

Ma provalio sam tabby...bas sam imao vremena tih dana i vucarao sam alat svugde sa sobom da bih napravio dobar setup i uspevalo mi je skoro svaki put,dva puta sam omanuo ali bio sam bas umoran i nije ni trebalo da ga gnjavim ali eto...znam i to za rupicu sam ukapirao...sad mogu da kazem da sam ga savladao

Meni se zaista dobro pokazao,dobra je investicija ko zeli da se igra sa raznim kombinacijama setupa otpora itd,uspeo sam cak i da prepravim ovaj vapo king 1 da radi na genesis principu-rezultati su mi bili sasvim dobri,naravno malo vise tecnosti je dolazilo na grejac pa se gusio ipak nije to za genesis ni konstruisano,malo je i curkao,nista strasno,ali mogu samo da kazem da je prilicno lep osecaj kada sami nesto modifikujete za sebe...zaista nisam uspeo da mu nadjem neku veliku manu osim toga sto se na pocetku koriscenja malo mucite dok ne napravite setup(to naravno vazi za one koji nisu imali priliku da se ranije susretnu sa ovim tipom atomizera,a i kada ste umorni)a meni licno smeta i to sto je kapacitet tanka 1,1ml,a sa obizirom da ja to poparim za otprilike 2 sata morao sam da ga punim 4-5 puta dnevno minimum...inace kada se lepo namesti setup radi perfektno i zaboravim na te sitnice kao sto su kapacitet tanka,a namestanje setupa ipak i nije toliko cesto 1-2 nedeljno i traje par minuta kada se udje u stos zaista za tu lovu mnogo dobra sprava...
Staro 08-09-2012, 08:41   #10
kavasaki
Iskusan član

Registrovan: Aug 2011
Pohvala: 82
Pohvaljen: 31
Nivo reputacije: 34
kavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putukavasaki je na dobrom putu

ako sam ja dobro razumeo na ovaj vapo king se može dokupiti i postaviti adapter i veći tank,tib od 2 ml
ili nije tako
kavasaki nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2012, 13:20   #11
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Tako je ali mislim da je to za vapo king 2 nije za keca...nisam bas siguran...
Staro 08-09-2012, 20:58   #12
DHM011
Senior

Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 50
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi

nije mi jasno zašto je vapo king v2,duplo skuplji od vapo kinga ?
u čemu je razlika?
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2012, 21:45   #13
Zeljko_Kostic
Iskusan član

vapo king 1 je obican repairable atomizer,vapo king 2 ima malo drugaciji polozaj grejaca,i ima dodatak za dripovanje tako da je on u principu 2u1 radi sa eGo tankom,a moze i da se dripuje,pa ko sta voli...u principu to je osnovna razlika,takodje i konekcija za pozitivni i negativni pol na samom atomizeru se razlikuje,drugaciji su srafovi na 2 i cini mi se da je malo lakse da se namesti grejac..u principu i vk1 i vk2 rade potpuno isto...
Staro 08-09-2012, 22:26   #14
liberprint
Senior

Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Recenzeru, nemoj da siris dezinformacije.Dodatak za dripovanje se kod vapo king-a posebno kupuje i odgovara i na 1 i na 2. Razlika je samo u polozaju srafova. Takodje, dodatak za tip b odgovara i na 1 i na 2. Dodatak za dripovanje je tesko nje.sra i cista navlakusa, bar onaj potpuno nefunkcionalni silikonski levak sa parcencetom vate. Drip tip je sasvim ok i sa njim samo se moze vapo koristiti za dripovanje. Levak ne propusta dovoljno tecnosti.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2012, 23:44   #15
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

gledam shta pishete i peglam vapo king dvojku

Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije > Our video reviews in English

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:14 sati.