Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+
Vi imate novu PP! Kliknite ovde kako bi pročitali!
Ako ste ovde prvi put, obavezno pogledajte odgovore na često postavljana pitanja. Morate biti član foruma da bi mogli učestvovati u diskusijama.
Za registraciju kliknite ovde, unesite potrebne podatke i za par minuta bićete član Foruma. Za pregledanje poruka, izaberite forum sa liste ispod.

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije > Our video reviews in English
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-09-2012, 23:07   #16
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 0
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu
Uobičajeno Re: Vapo King recenzija i tutorijal by Zeljko Kostic

I ja sam imao vapo king2.... I onda sam skontao da moja tojota iz auspuha daje slicnu kolicinu pare i slican TH, pa sad ponovo koristim ego-c, a kad mi treba nesto jace, pusim toyotu.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2012, 23:18   #17
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,993
Pohvaljen: 1,183
Nivo reputacije: 393
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

ma ja je tek sad probam, videcemo kako ce se pokazati na duze staze, za sada nisam neshto preterano odushevljen moram priznati.

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2012, 23:26   #18
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 66
Pohvaljen: 117
Zeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosi

Aman bre ja sam danas pravio Boletu setup za vk2 i ima dodatak za dripovanje i mnogo dobar drip tip,ali to se pojavilo tek kad je vk 2 pusten u prodaju,nije ga bilo ranije,a mozda ja nisam primetio taj dodatak za dripane za vk1,mada svi delovi sa vk 2 pasu na vk1 i obrnuto...samo vk 1 je dosta tezi i nekako mi izgleda kvalitetnije uradjeno...mozda se ovaj Boletov umorio od putovanja :P
Zeljko_Kostic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-09-2012, 23:26   #19
liberprint
Senior

liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Ali izgled i izrada su ludilo. Mislim da je ibedljivo najlepsa i najbolje uradjena sprava. Zato mi se i svideo, ali sam previse ocekivao od njega. Lepo on radi kad se udje u fazon. Za moj ukus i previse dobro, tako da mi ne odgovara.
Staro 08-09-2012, 23:37   #20
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Zeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosi
Uobičajeno

Meni je kec totalno dobar... pogodio sam setup sad sije ko blesav...ali trosi kao liberprintova toyota a namucio sam se sa Boletovim setapom radi na mom joy modu na negovom nece pa je onda odjednom proradio...mora da mu se posveti malo vremena i da se sve lepo namesti i onda radi mnogo dobro...ja sam za keca potrosio metar fibera i kantala dok nisam potrefio setup...liberprint..dripacki mod je totalno ludilo i neces ga dobiti nazad :P utata utata

takodje slazem se sa liberprintom izgled i izrada su stvarno super nista ne curi ne klima se i nisam imao nikakav problem sa njim,osim muke sa setapom ali i to sam resio zaista mnogo dobra sprava za taj novac...
Staro 09-09-2012, 00:47   #21
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju

hahahah za liberprinta ne znam jer mu vracash dripca (dripacki mod) ali meni vracash shrafciger

Staro 09-09-2012, 00:47   #22
liberprint
Senior

Citat:
Originalna poruka od Zeljko_Kostic Vidi poruku
Aman bre ja sam danas pravio Boletu setup za vk2 i ima dodatak za dripovanje i mnogo dobar drip tip,ali to se pojavilo tek kad je vk 2 pusten u prodaju,nije ga bilo ranije,a mozda ja nisam primetio taj dodatak za dripane za vk1,mada svi delovi sa vk 2 pasu na vk1 i obrnuto...samo vk 1 je dosta tezi i nekako mi izgleda kvalitetnije uradjeno...mozda se ovaj Boletov umorio od putovanja :P
Za boletov sadasnji sam ja i rekao da je svetski putnik, ja sam mu bio prvi vlasnik u srbiji. Posebno sam kupio kralja a posebno dripacki dodatak.
Staro 09-09-2012, 00:54   #23
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

ma ja cu se zezam malo (nikad nisam motao setup, niti sam video kantal, fiber, zicu, mesh i ekipu, pa sam totalno nov u tome) pa ako mi zaokupira paznju super ako ne, izgleda da cu ga proslediti dalje ako bude zainteresovanih, ali opom potom

Staro 09-09-2012, 01:07   #24
Betrayer
Video recenzent

Betrayer's avatar

Registrovan: Aug 2012
Godine: 30
Pohvala: 133
Pohvaljen: 6,350
Nivo reputacije: 856
Betrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputacijuBetrayer ima reputaciju

Koliko kosta ovo zadovoljstvo?
Bole ako odustanes imaj mene u vidu kao potencijalnog kupca.

https://www.youtube.com/user/edoqrca
Betrayer nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2012, 13:36   #25
tabby
Prijatelj foruma

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,296
Pohvaljen: 2,357
Nivo reputacije: 446
tabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputacijutabby ima reputaciju

Upravo stigao i do mene vapo king i to bas ovaj sa recenzije,slozio sam mu moj setup i ne da radi,nego ubija,ako mi bas ne bude mrsko snimicu kasnije klip kako radi,ja neverujem,prosto sam odusevljen,za 12 evra je vise nego odlican
tabby nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 18-09-2012, 13:43   #26
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Nema na cemu Tabby i drugi put rekoh li ja da je the best zatu lovu...
Staro 18-09-2012, 18:14   #27
bibi74
Senior

Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 47
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od tabbywrc Vidi poruku
Upravo stigao i do mene vapo king i to bas ovaj sa recenzije,slozio sam mu moj setup i ne da radi,nego ubija,ako mi bas ne bude mrsko snimicu kasnije klip kako radi,ja neverujem,prosto sam odusevljen,za 12 evra je vise nego odlican
Nije Vapo King i Mmaloje promaja u kombiju ali evo ga moj(MY) drip mode:

bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije > Our video reviews in English

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 14:27 sati.