Forum

Preporuke za doziranje raznih aroma - Strana 3 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Doziranje
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 25-09-2013, 19:25   #31
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,267
Pohvaljen: 4,233
Nivo reputacije: 696
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju
Uobičajeno Re: Preporuke za doziranje raznih aroma

Moje upozorenje je i bilo namenjeno muškarcima, žene su navikle na kućnu hemiju valjda

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 25-09-2013, 23:41   #32
lidic
Aktivan član

Registrovan: Sep 2013
Pohvala: 0
Pohvaljen: 5
Nivo reputacije: 16
lidic je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Totally Red Vidi poruku
@Lidic Bazu koju si porucila sadrzi 36mg i u razmeri je 60/40 PGVG, e sada dodavanjem iste baze PGVG bez nikotina u odnosima 1:1 dobijas duplo vise baze sa 18mg nikotina. Kako si planirala da dodas 100% VG(glicerin) promenices strukturu baze odnosno nece biti vise baza u odnosu 60/40 nego ce biti otprilike 25/75 PGVG ako mesas u razmeri 1:1 neznam nisam probao moguce je da ti gustina baze ne odgovara a mozda i odgovara za clir. Ocekujemo rezultate
Hahaha, cuti, to je bila moja ideja juce...dok nisam malo iscitala svasta itd. Ipak cu mesati sa 0mg bazom sto je sigurno. Ej, a sto se tice tih otrovnih koncentracija....ne znam da li ste videli, ali ja sinoc malo cackam neke sajtove i boga mi, osim kao `high` 24mg, nude i gotove tecnosti od 56mg hahahahahaha....pa sta je to, za onog sto jE duvan?
lidic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-09-2013, 06:41   #33
Totally Red
Product Support

Totally Red's avatar

Registrovan: Mar 2012
Pohvala: 577
Pohvaljen: 930
Nivo reputacije: 150
Totally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvaluTotally Red je za svaku pohvalu

Ima u prodaji i sa 100mg
Totally Red nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 26-09-2013, 15:47   #34
lidic
Aktivan član

lidic je na dobrom putu

Citat:
Originalna poruka od Totally Red Vidi poruku
@Lidic Bazu koju si porucila sadrzi 36mg i u razmeri je 60/40 PGVG, e sada dodavanjem iste baze PGVG bez nikotina u odnosima 1:1 dobijas duplo vise baze sa 18mg nikotina. Kako si planirala da dodas 100% VG(glicerin) promenices strukturu baze odnosno nece biti vise baza u odnosu 60/40 nego ce biti otprilike 25/75 PGVG ako mesas u razmeri 1:1 neznam nisam probao moguce je da ti gustina baze ne odgovara a mozda i odgovara za clir. Ocekujemo rezultate
E posto nisam znala da necu imati mnogo vremena za ove zaj...cije danas, prvo sto sam brzinski smuckala je Ouzo (posto ga odavno imam, a nikad probano) u pola flasice obicnog peperminta od 24mg...sipala sam 3,4 kapi i aroma je extra. Natocila sam odmah punu cigaru i teram sad u grad hahahahhaa
Staro 17-10-2013, 00:09   #35
lidic
Aktivan član

lidic je na dobrom putu

Cim nabavim dve arome,napravim jos mali milion kombinacija...strasno. sad skoro sam narucila kapucino. Nisam ni mislila da ce mi se bas toliko dopasti. Cist kapucino, pa kapucino sa kokosom, pa sa vanilom..jako su mi dobre kombinacije. uvek stavim npr na 8 kapi kapucina 4 kapi ovog drugog itd.....sad sam se na to nalozila hahaha. I kad mi se neka stara aroma ne svidja,tj tecnost,ja kapnem malo kapucina i nece da se baci,izduvacu vec
Staro 27-01-2014, 21:55   #36
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Registrovan: Jan 2014
Pohvala: 219
Pohvaljen: 167
Nivo reputacije: 60
Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Stiglo mi od totally red baza 36mg 60%pg i 40%vg bočica od 25ml i aroma camela od 10ml.Prvi put sam uzeo nešto da zbrčkam pa sad da nadjem čist pg i vg i koliko da zveknem čega da bi dobio 20-24mg jačine,jel možda bolje malo više pg da bi th bio jači.Molio bih da mi neko ukratko da recepat
Chelios nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2014, 22:34   #37
zile
Senior

zile's avatar

Registrovan: Nov 2012
Pohvala: 238
Pohvaljen: 269
Nivo reputacije: 68
zile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosizile ima čime da se ponosi

25ml nic baze od 36mg PG/VG 60/40

dodas
PG 10ml
VG 5ml
0,5ml vode

dobio si nic. bazu sa
22mg nikotina PG/VG 62,5/37,5
dodas i aromu i to ti je to

evo ti i ejuice me up odlican kalkulator za pravljenje baza i aroma
http://www.e-cigserbia.com/showthread.php?t=2159

https://www.youtube.com/watch?v=lO9LoB61QEk
Ω
zile nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 27-01-2014, 22:53   #38
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

Registrovan: Dec 2013
Godine: 38
Pohvala: 1,753
Pohvaljen: 1,172
Nivo reputacije: 292
5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

cemu tolka komplikacija?
na istom mestu moze da se kupi baza sa 0% nikotina
cena je simbolicna
svaki put kada narucujem arome i nikotinsku bazu obavezno pazarim i 100ml 0 baze.
uvek mi malo pretekne,pa to potrosim sa sledecim mixom,tako da za tri ,cetiri narudzbine necu imati potrebe da narucujem i 0 bazu.
jednom cu probati da smiksam juice bez nikotina,cisto da vidim kakav je.
5thREON nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 27-01-2014, 23:31   #39
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Chelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosiChelios ima čime da se ponosi

Hvala ljudi hvala smuljaću nešto pa šta mu bog da
Staro 27-01-2014, 23:52   #40
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju5thREON ima reputaciju

samo opusteno
nije to nista tesko
ne mozes nista katastrofalno zeznuti,pa da se to ne moze sprziti
nemoj samo preterivati sa aromama. kreni sa 3%,ako ti je jako,malko razblazi,ako je slabo malko dodaj. to je sva umetnost
jedino sto smara je cekanje da mix odlezi svaki put. to je vrlo bitno kod duvanskih aroma,sto su starije,to su bolje.
Staro 28-01-2014, 07:39   #41
alansi
Moderator

alansi's avatar

Registrovan: Sep 2012
Godine: 62
Pohvala: 1,469
Pohvaljen: 3,175
Nivo reputacije: 505
alansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputacijualansi ima reputaciju

Malo pogledaj i ovo:
Kod:
https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AkX4_hQ6Fu8HdEwwR2dLRUJlVjlabEN1NG1ucktuUVE&gid=0

alansi nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 29-01-2014, 19:05   #42
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Uobičajeno

Citat:
Originalna poruka od 5thREON Vidi poruku
samo opusteno
nije to nista tesko
ne mozes nista katastrofalno zeznuti,pa da se to ne moze sprziti
nemoj samo preterivati sa aromama. kreni sa 3%,ako ti je jako,malko razblazi,ako je slabo malko dodaj. to je sva umetnost
jedino sto smara je cekanje da mix odlezi svaki put. to je vrlo bitno kod duvanskih aroma,sto su starije,to su bolje.
Smućkao sam ovo čudo i da ga ostavim jedno 15 dana ili duže,imaš li kakva iskustva kad je najbolje početi koristiti

i još nešto jel treba da dodajem vodu
Staro 29-01-2014, 19:52   #43
jokjuar
Veteran

jokjuar's avatar

Registrovan: Feb 2013
Godine: 100
E-cig: VTC mini, ProvariS, Sx Mini, Kaje i Taje
Pohvala: 4,267
Pohvaljen: 4,233
Nivo reputacije: 696
jokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputacijujokjuar ima reputaciju

Ništa voda, ako si sve od Totally red kupio. Možeš da probaš posle par dana, ali nemoj da se zezneš pa ako ti se ne svidi da dodaješ aromu ili bazu, sačekaj dve nedelje, mućkaj dva tri puta na dan, drži daleko od sunčeve svetlosti i izvora toplote, na sobnoj temperaturi. Ako ti je prejaka aroma, ostavi polutovorenu bočicu da prenoći, ali na nekom mestu gde je ne možeš lako zakačiti i oboriti

HVALA G O M I L E T I N A!!!
jokjuar nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 29-01-2014, 22:28   #44
5thREON
Veteran

5thREON's avatar

duvanske arome vremenom postaju sve bolje.
bas sam danas pario tecnost koju sam izmixao u petak,dakle pre 5 dana. nije losa,ali nije kao stara koja je odlezala 3 nedelje.
prema mom,a i prema iskustvu mnogih forumasa,valja sacekati bar 10 dana.
vocne arome se mogu pariti mnogo ranije. njih slobodno przi posle 3 dana.

jokjuar,ono o obaranju sam vec procitao negde...

JaZoja
Staro 29-01-2014, 22:32   #45
Chelios
Senior

Chelios's avatar

Hvala prijatelju na iscrpnom objašnjenju i da li možda znaš kakav je od TR perique,negde sam pročitao na forumu da otkida koliko je dobar i ako o ukusima ne treba komentarisati mada...
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Tečnosti za elektronske cigarete > Uradi sam > Doziranje

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 15:10 sati.