Forum

Vision Spinner eGo VV 3.3-4.8v - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 08-01-2014, 13:58   #16
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Nivo reputacije: 0
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju
Uobičajeno Re: Vision Spinner eGo VV 3.3-4.8v

Ako je to isti USB punjač(koji sada koristiš na poslu), onda je problem u AC adapteru, negde gubi kontakt. Imaš li neki drugi AC adapter, npr od mobilnog telefona, kojim bi to mogao da proveriš?
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-01-2014, 14:21   #17
Daba
Senior

Daba's avatar

Registrovan: Dec 2013
Pohvala: 680
Pohvaljen: 258
Nivo reputacije: 53
Daba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosi

I meni se čini da je adapter u pitanju. Imam jedan od HTC-a, ako se ne varam on daje na izlazu 4,2V i 500mA. Proveriću kad dođem kući večeras.

Daba nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 08-01-2014, 15:01   #18
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Moze da daje i vise struje, nije problem, to USB punjac ispegla.
Staro 11-01-2014, 15:56   #19
BoT_SD
Senior

Pohvala: 144
Pohvaljen: 564
Nivo reputacije: 104
BoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvaluBoT_SD je za svaku pohvalu

Napuni li je, svi smo nestrpljivi...
BoT_SD nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2014, 07:12   #20
Daba
Senior

Daba's avatar

Daba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosiDaba ima čime da se ponosi

Napunio, HTC AC adapter radi kao što bog zapoveda. Inače daje na izlazu 5V i može da isporuči struju do 1A. Punjenje preko njega traje oko 6 i po sati. Što će reći da ovih 420mA što piše na Inhalika USB punjaču mož' okačiti mačku o rep. Nema tu na izlazu preko 200mA.
Drugi Spinner definitivno neće da se zezne i da preko 4,2V.

Staro 12-01-2014, 07:55   #21
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

HTC strujni adapter je dakle 5 puta jači, po tvojoj proceni, što bi značilo da se preko tog Inhalika strujnog adaptera baterija puni 32 i po sata?
Staro 12-01-2014, 08:23   #22
Daba
Senior

Daba's avatar

A da ti stručnjak pročitaš još jednom šta sam napisao? Od prvog tvog komentara ovde pod***avaš, misliš da to može tako u nedogled? Na sledeći takav post ide prijava administraciji.

Staro 12-01-2014, 08:47   #23
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Uf, nemoj tako grubo, evo sam se kafom polio od stresa

Iskreno, nisam pažljivo pročitao šta si napisao, valjda navika pošto su ti postovi uvek mračni i optužujući umesto da budu u cilju nalaženja rešenja.
A ja kao stručnjak zaista pod***avam, ali uglavnom sebe - trošeći svoje vreme na eksperte koji ionako sve znaju.

Sumnjaš na AC adapter koji si dobio? Nemoj da ga proveriš nekim drugim AC adapterom nego dođi pa kukaj.
Proverio si i sumnje su ti opravdane, AC adapter ne valja? Nemoj da ga pošalješ nazad na reklamaciju, nego dođi ovde i kukaj, iznesi neki nov zaključak.
A da, ne možeš da pošalješ jer su ti tražili da platiš poštarinu? Nemoj da umesto kurirom pošalješ poštom preporučeno i platiš nepunih 50 dinara, nego dođi ovde i kukaj
Staro 12-01-2014, 09:18   #24
Daba
Senior

Daba's avatar

To što sam ja nov korisnik na ovom forumu a ti bivši moderator i nabio si 2,5k postova ne bi trebalo da ti daje za pravo da budeš bahat i da omalovažavaš nego baš suprotno. Ako ćeš da pomogneš onda uradi to, ako ne preskoči i produži dalje. Ili još bolje, ajde budi toliko ljubazan i ubaci me na ignore listu.
Što se tiče mojih "uvek mračnih postova", za trećinu moje plate kupim komplet iz kojeg 3 stvari ne rade po specifikacijama i ja treba da budem veseo i raspoložen?! Može biti.
Toliko od mene na ovu temu.

Staro 12-01-2014, 09:23   #25
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 540
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od Daba Vidi poruku
To što sam ja nov korisnik na ovom forumu a ti bivši moderator...
Veoma dobro si informisan za jednog novog člana...

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 12-01-2014, 09:25   #26
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Odakle tebi da sam ja bivši moderator?
Šta znači "ako ću da ti pomognem", nisi li otkrio uzrok problema upravo mojim savetom? Da li pomaganje podrazumeva da ti kukaš i etiketiraš, a ja moram da vičem:"jeste, sve si u pravu"? Ako to ne radim, onda sam bahat?

Ako oprema koju si kupio ne radi kako treba onda zovi firmu gde si je kupio pa se sa njima peglaj i raspravljaj da li je to što si tražio ono što si dobio. Ovako mračiš tamo gde mu mesto nije, pa nemoj da se buniš kada na to dobiješ i komentar.

EDIT: preteče me Vesa
Staro 15-01-2014, 01:36   #27
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,367
Pohvaljen: 10,885
Nivo reputacije: 1629
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Stigla mi juče ljubičasta (zogu i veso ni ne pokušavajte) Spinner za devojku i da, nova elektronika mora da se aktivira jednim klikom pri punjenju. Šta ti je forum, svašta čovek sazna :-D

...............................................
Poslato sa Tapatalka, ako lupam, nešto nisam video :-( now Free
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-01-2014, 01:49   #28
gomiletina
Moder

gomiletina's avatar

Registrovan: Apr 2013
Godine: 54
E-cig: Shta zapadne+ ruza, kaya
Pohvala: 4,052
Pohvaljen: 3,365
Nivo reputacije: 548
gomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputacijugomiletina ima reputaciju

Dobro je dok ne mora neshto i da joj se otpeva pred punjenje
gomiletina nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 15-01-2014, 02:11   #29
c-hell
Junior Admin

c-hell's avatar

Registrovan: Mar 2013
Godine: 40
E-cig: iStick 40 + Kayfun klon
Pohvala: 7,367
Pohvaljen: 10,885
Nivo reputacije: 1629
c-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputacijuc-hell ima reputaciju

Što su oni to smislili bog te pita? Šta kao sejfti fičr protivu dece i kućnih ljubimaca :-D

...............................................
Poslato sa Tapatalka, ako lupam, nešto nisam video :-( now Free
c-hell je na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 15-01-2014, 08:10   #30
zogu
Moder

zogu's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 4,567
Pohvaljen: 6,084
Nivo reputacije: 977
zogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputacijuzogu ima reputaciju

Lepo rece gomiletina, zna ta aktivacija pred punjenje da bude komplikovana.
C-hell, operater za forumasice

Only rose and some box

You can fool all the people some of the time,
and some of the people all the time,
but you cannot fool all the people all the time.

The richest person is not the one who has the most, but the one who needs the least.
zogu nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Delovi, oprema, dodaci > Baterije i punjači

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 21:47 sati.