Forum

5ml XXXL and Dual Coil Cartomizer review by Zeljko_Kostic - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije > Our video reviews in English
Zaboravljena šifra? Registracija

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 20-09-2012, 22:58   #1
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 66
Pohvaljen: 117
Nivo reputacije: 0
Zeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosi
Uobičajeno 5ml XXXL and Dual Coil Cartomizer review by Zeljko_Kostic

Zeljko_Kostic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2012, 00:27   #2
vladavip
Senior

vladavip's avatar

Registrovan: Sep 2012
Pohvala: 223
Pohvaljen: 87
Nivo reputacije: 44
vladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svimavladavip je poznat svima
Uobičajeno Re: 5ml XXXL and Dual Coil Cartomizer review by Zeljko_Kostic

E, baš ti hvala za ovaj review. Vidjao sam ih po netu, gledao i tražio neko mišljenje o xxl kada ono tvoj test
vladavip nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-09-2012, 09:08   #3
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 66
Pohvaljen: 117
Zeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosi

Mogu samo da ti kazem da su mi se pokazali prilicno pouzdanim...napunis i teras nema briskanja curenja nicega i dok radi,radi fenomenalno...Milica koristi xxxl i ne odvaja se od njega a ja sam mali navrnuo na lavu i zaista su mi se dobro pokazali...ali ja to stalno nesto menjam testiram ali ovaj manji kart ide samnom u torbici uvek
Drago mi je da ti se dopada nas izbor opreme za recenziju...pozdrav
Zeljko_Kostic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2012, 09:38   #4
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Ma kartovi svih vrsta su zakon. Jedini nedostatak im je nedostatak prozora. Ja pored ego-c uvek kod sebe imam po jedan kart za svaki slucaj, a i cesto mi prija da povucem neki dim iz karta.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2012, 18:39   #5
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 540
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Citat:
Originalna poruka od liberprint Vidi poruku
Ma kartovi svih vrsta su zakon. Jedini nedostatak im je nedostatak prozora. Ja pored ego-c uvek kod sebe imam po jedan kart za svaki slucaj, a i cesto mi prija da povucem neki dim iz karta.
Za to je DCT tank prava stvar,onaj od 3,5 ml na eGo bateriji izgleda super .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2012, 18:45   #6
liberprint
Senior

Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Da, DCT je prelepa sprava. Stvarno mi nikad nece biti jasno zasto te sprave poput kartova uopste i DCT-a nikad kod nas nisu zazivele masovno, a mislim da su mnogo bolje od mnogih koje su bas popularne? Izgleda da mi vise volimo da se patimo sa raznim karabudzevinama, pa nam nikako ne lezi nesto sto se koristi opusteno. A i kad bi svi koristili kartomizere ne bi imali o cemu da pisemo, osim o aromama
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2012, 19:13   #7
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 540
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Zato što smo valjda navikli da koristimo ...mizere i da ih čistimo dok ne riknu načisto,kod cartova je problem što traje relativno kratko i baca se nakon toga,a mi nismo naučili da bacamo nešto što još uvek radi .

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2012, 19:37   #8
DHM011
Senior

Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 51
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi

pa to krpljenje smo videli od bogatijih. sa youtube.
meni je na kliru sve lepse nego na kartu. imam i ovaj od 1,5 i od 4ml xxl dual kart.
spekli su se ko kaubojski tiganj posle samo par punjenja. a ovaj veci kosta i ko CE4.
nego., jel neko prao u serpici u vrucoj vodi kartove? na sta to lici posle pranja?
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-09-2012, 22:36   #9
svetabond007
Senior

svetabond007's avatar

Registrovan: Jan 2012
Pohvala: 410
Pohvaljen: 246
Nivo reputacije: 85
svetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosisvetabond007 ima čime da se ponosi

"ДЦТ" је права ствар нема цуренја и са оригиналним картом константан ТХ,пара и укус !!!Ја би га користио и неби га ни скидао ни са Твиста ни са мода међутим навикао сам на еГо-Ц/Т!!!

Престиж про Престиж танк Елеганс про
"В2 Мод","Твист","еГо-Т/Ц","Стардуст 2.0","ДЦТ","И свашта нешто у канти за смеће"
svetabond007 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-09-2012, 11:47   #10
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 83
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi
Uobičajeno

Citat:
Originalna poruka od DHM011 Vidi poruku
nego., jel neko prao u serpici u vrucoj vodi kartove? na sta to lici posle pranja?
Ja Kart ako je zapekao i odradio svoje je dobar samo za bacanje. Takva im je i namena i cena. Iskuvavanje koristim kad je kart ok a hocu da menjam aromu. Iskuvavas u nekoliko voda, minimum 3 puta.

Sent from my Nokia 5110 using Tapatalk

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-09-2012, 18:52   #11
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 46
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od NikolaP Vidi poruku
Citat:
Originalna poruka od DHM011 Vidi poruku
Ja Kart ako je zapekao i odradio svoje je dobar samo za bacanje. Takva im je i namena i cena. Iskuvavanje koristim kad je kart ok a hocu da menjam aromu. Iskuvavas u nekoliko voda, minimum 3 puta.

Nikola kad si zadnji put narucio Boge lr?Jel i ti imas problema sa novim,vidim da se svi Ameri zale i kukaju.Ja sam koristio standardne na 5 v i nema prob
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-09-2012, 19:07   #12
NikolaP
Senior

NikolaP's avatar

Pohvala: 145
Pohvaljen: 326
Nivo reputacije: 83
NikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosiNikolaP ima čime da se ponosi
Uobičajeno

Da, cuveni Bogate Potrosio sam nekih 40 komada, poslednju turu sa Healthcabina. Ti su bili sa kratkim kondomima sa obe strane, dakle ti kao novi problematicni. Ne znam, nisam primetio razliku... mislim da mi krace traju, brze izgube performanse i aroma dobije ukus vlaznog kartona. Imao sam 3 kutije uzetih sa ecigwizarda i bili su odlicni. Sad mi stize jos 5 kutija sa HC-a, ali standardnih dimenzija (isto lr), kratki, pa cu uporediti. Svaji sam uzeo kratke, standardnog otpora, i odlicno drze kvalitet pare.

Caravela mod, KFL, Immortalizer, Boge LR
NikolaP nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Naše video recenzije > Our video reviews in English

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 12:08 sati.