Forum

Joyetech eRoll - Strana 2 - e-cigSerbia Forum
Home Register FAQ
 e-cigSerbia Forum
Google+

Idi nazad   e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli
Zaboravljena šifra? Registracija

Elektronske cigarete - modeli Karakteristike, opisi i diskusije o modelima e-cigareta

Odgovorite na temu

Alati za teme Način prikaza
Staro 09-10-2012, 01:01   #16
bOlE82
Video Recenzent

bOlE82's avatar

Registrovan: Feb 2012
Godine: 34
E-cig: Cuboid mini, Cloupor Z5, subTank mini i sve ostalo
Pohvala: 1,984
Pohvaljen: 1,176
Nivo reputacije: 387
bOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputacijubOlE82 ima reputaciju
Uobičajeno Re: Novo od Joyetech-a - eRoll

na oko deluje skroz ok, ali mala baterija, morash da furash i akumulator sa sobom, to malo smara, ali za neke devojcice kojima je izgled najbitniji ce proci.
u svakom slucaju pozdravljam svaki novi model

bOlE82 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-10-2012, 06:20   #17
liberprint
Senior

Registrovan: Apr 2012
Pohvala: 311
Pohvaljen: 522
Nivo reputacije: 0
liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Mala baterija, brzo se isprazni ali se brzo i napuni. Ko pravi pauze izmedju konzumiranja za njega je ovo extra, i naravno, nikako nije za one koji vuku non stop. Prvi primerak koji bude bilo moguce nabaviti uzimam za sebe. Zamenice mi 510 sa kartom koji sad koristim napolju, a odgovara mi i to sto je princip rada identican kao na ego-c.
liberprint nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-10-2012, 07:19   #18
DHM011
Senior

Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 51
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi

sacekaj neki adapter sa 510 na eroll, i zasrafis na tu 510 bateriju koja je veceg kapaciteta i eto jeftinije i trajnije varijante,. ako se adapter dobro uradi, neverujem da ce da bude neugledno.
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-10-2012, 07:25   #19
liberprint
Senior

liberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvaluliberprint je za svaku pohvalu

Pa u principu nema ni potrebe. Za ono za sta bi je koristio 90mAh je sasvim dovoljno. Dovoljno je za 10-15 minuta neprekidnog koriscenja, i verovatno joj nije potrebno mnogo vise da se dopuni.
Staro 09-10-2012, 08:17   #20
DHM011
Senior

Pohvala: 373
Pohvaljen: 153
Nivo reputacije: 51
DHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosiDHM011 ima čime da se ponosi
Uobičajeno

da ne bih sada nagadjao otprilike, ali tesko da ce tako mala baterija da uspe da isporuci vise od 1 amper posle 20ak povlacenja, ako atomizer ima 2 oma,vuce 2 ampera na 3,7 v.
2 ampera je 20 C ( 1 C je kapacitet baterije u ovom slucaju 0,1 amper , da zaokruzimo ovih 90mah na 100mah) a LiOn baterije vole da rade oko 10 C svog kapaciteta u kontinuitetu.

moram da dodam
10 C u kontinuitetu ali sa bezbednim prekidima, kao sto se koristi na ecig.
a u pravom neprekidnom koriscenju a da se ne osteti baterija samo 2 C .od pune do prazne baterije
DHM011 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-10-2012, 08:32   #21
NikVape
Aktivan član

Registrovan: May 2012
Pohvala: 24
Pohvaljen: 28
Nivo reputacije: 23
NikVape je na dobrom putuNikVape je na dobrom putuNikVape je na dobrom putu

E-cigareta je nastala kao alternativa cigaretama i pomagalo za odvikavanje od istih. Zatim su pocele baterije velikog kapaciteta, modovi, twistovi, atomizeri sa jednim fiberom i jednim navojem, pa sa dva, pa tri... Tako ja sada licim na neki industrijski dimnjak, ljudi me gledaju kroz oblak pare. Sada opet iz pocetka, idem na eRoll, potrosim baterijicu pa pauza dok se napuni. Da se podsjetim malo kako je to disati a da mi ne izlazi dim iz usta
NikVape nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 09-10-2012, 08:46   #22
liberprint
Senior

Da, koliko god da je ovo manje stetno, nikako se ne moze reci da je zdravo, tako da treba koliko god je moguce redukovati kolicine. Ja sam trenutno na 5 mg/ml i planiram i to da prepolovim, kad vec ne mogu da smanjim kolicinu tecnosti.
Staro 09-10-2012, 12:56   #23
duracos
Moder

duracos's avatar

Registrovan: Nov 2011
Pohvala: 676
Pohvaljen: 424
Nivo reputacije: 122
duracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosiduracos ima čime da se ponosi

Osim lepog izgleda...nista mi tu ne lici za prakticno i duze koriscenje...izgleda da svetu e cigareta nedostaju male fensi stvari ....cini mi se ovako...cigaretu pribliziti izgledu nekog fensi phona...onda je cigareta mnogo bliza i proimamljivija za omladinu....koja ne moze ni da spava bez svojih spravica...a uskoro ce verovatno biti moguce da se vec u stomaku majke ugradi jedan mobilni da se lakse komunicira sa detetom u narednih 9 meseci...pa dete mozda vec progovori odmah nakon porodjaja....svasta!

Pulsar..forever...
>>>Mala crna gumica iz Kineskog paljaca, nema slike paljaca.<<<
duracos nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 09-10-2012, 14:29   #24
PřisřN
Senior

PřisřN's avatar

Registrovan: Jul 2012
Godine: 43
Pohvala: 1,297
Pohvaljen: 673
Nivo reputacije: 132
PřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvaluPřisřN je za svaku pohvalu

Prva mini e-cig koju sam pogledao vise od jedanput.
Vracam joj se ponovo i ponovo.. zamisljam nekoliko "dimova" u nekoj basti uz jutarnji espresso, pa se vrati u svoj PCC dok se listaju novine, a sve u vaping (ne smoking) kontekstu.
Prvi put da drugacije gledam na mini e-cig.
Sa crnim eRoll-om u dzepu bih mogao prepodne do grada sa drustvom na kafu.

Vapor running through my veins
PřisřN nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2012, 12:23   #25
Finder
Prijatelj foruma

Finder's avatar

Registrovan: Dec 2011
Pohvala: 2,888
Pohvaljen: 8,419
Nivo reputacije: 1147
Finder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputacijuFinder ima reputaciju

Sto rece Vanila, ovo ce morati da se puni 10-20 puta dnevno. Sa 300 ciklusa, koliko traje baterija, vek trajanja ce biti dve nedelje forsiranog koriscenja.
Finder nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 21-10-2012, 22:38   #26
vesa0108
Prijatelj foruma

vesa0108's avatar

Registrovan: Oct 2011
Godine: 39
Pohvala: 2,443
Pohvaljen: 2,539
Nivo reputacije: 540
vesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputacijuvesa0108 ima reputaciju

Joye eRoll se pojavio na pre-order-u po ceni od 49,99 $,očekivano vreme za dobijanje na skladištu 1.novembar.2012,
pa kome se ovaj model sviđa može da rezerviše svoj primerak .

Kod:
http://www.china-sells.com/en/item.php?id=2297

Love me or hate me I don't care
vesa0108 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 21-10-2012, 22:46   #27
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

Ja ga iščekujem sledeće nedelje. Zainteresovalo me prevashodno kako su odradili koncept automatske baterije i tog punjenja preko PCC-a. Gotovo sam siguran da ovakav model nema budućnost u svetu e-cigareta, ali taj "ajfonoliki" izgled celog komplet nisam mogao da zaobiđem
Btw pojavile su se i neke recenzije na Youtube-u, na žalost - na meni nerazumljivim jezicima

Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2012, 08:33   #28
Zeljko_Kostic
Iskusan član

Registrovan: Jul 2012
Pohvala: 66
Pohvaljen: 117
Zeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosiZeljko_Kostic ima čime da se ponosi

@shaka,posto ces uzimati eRoll,da li bi bio voljan meni i Milici da ga ustupis da uradimo recenziju za nas forum,naravno kada se ti izigras
Zeljko_Kostic nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Staro 22-10-2012, 09:51   #29
bibi74
Senior

Registrovan: Feb 2012
Pohvala: 61
Pohvaljen: 86
Nivo reputacije: 46
bibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svimabibi74 je poznat svima

Citat:
Originalna poruka od Zeljko_Kostic Vidi poruku
@shaka,posto ces uzimati eRoll,da li bi bio voljan meni i Milici da ga ustupis da uradimo recenziju za nas forum,naravno kada se ti izigras

Ne moze,jer i Shaka pocinje da radi recenzije...
Svaki rewiew ce mu se zavrsiti tako sto nogom izgazi pazljivo recenzirani proizvod,dotuce ga cekicem,a onda izvadi ego t i zapurnja...
bibi74 nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Zahvalili :
Staro 22-10-2012, 10:28   #30
Shaka Zuluf
Ego-T Master

Shaka Zuluf's avatar

Registrovan: Sep 2011
Pohvala: 1,223
Pohvaljen: 2,119
Shaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputacijuShaka Zuluf ima reputaciju

xaxa kralju, da znaš da bih mogao. Mislio sam da se ni ne cimam sa probom, nego da snimim poštara kako mi donosi paket a ja ga mrškam sa vrata uz reči:"vrati to njesra, koji će mi kada imam eGo-C"
Shaka Zuluf nije na Forumu   Odgovorite sa citatom top
Odgovorite na temu

e-cigSerbia Forum > Elektronske cigarete > Elektronske cigarete - modeli

Pošalji link

Alati za teme
Način prikaza

Pravila pisanja
Vi ne možete pisati nove teme
Vi ne možete pisati replike
Vi ne možete prikačiti fajlove
Vi ne možete menjati vaše postove

BB kod je On
Smajliji su On
[IMG] kod je On
HTML kod je Off

Pređi na

Vremenska zona je GMT +1. Trenutno je 23:31 sati.